Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Ivcia »

W tym momencie powinno już mnie nie być na tym świecie... Tak jak obiecałam powinnam sobie palnąć w łeb, bo klatki wciąż nie mam :-\ Cholerni dostawcy!

Poza tym jeszcze chwila i już na nic będzie mi spluwa, bo umrę z bólu... Od kilku dni tak mnie kręgosłup boli, że jeszcze chwila i zacznę płakać... Już nie mogę... Mam 18 lat, a czuje się jakbym co najmniej 100 miała :'( Boże, jak mnie plecy bolą!
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Krakvet robi sobie ze mnie jakies jaja. Tym razem dostalam poidło w rozerwanym opakowaniu, brudne, porysowane i zgniecione. Widac, ze sie gdzies na brudnej podłodze walało. Robie zwrot. W kazdym zamowieniu konsekwentnie przysyłają mi jakis szajs. Cholera mnie juz na nich bierze. Mozna do nich pisac, mowic, dzwonic, a oni i tak maja głęboko w d... to co sie do nich mowi. Totalna olewka. No bo tym razem juz z grubej rury napisalam im w uwagach do zamowienia, ze "rzeczy maja być CZYSTE i oryginalnie zapakowane" i totalnie nic to nie dało. D-N-O.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: susurrement »

a ja mam takie potworne mdłości..
ryczeć mi się chce.

i żeby nie było.. nie jestem w ciąży ^^ mam po prostu, jak się okazało, jakąś pieprzoną wadę przełyku/żołądka.. a to jeden z objawów.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

Boze jakie ja mam zalosne zycie :-\ . Jak sie nad tym zastanowic. Mam 18 lat a sie czuje jakbym miala 80..
jedyna atrakcja to ogladanie m jak mizeria.. masakra. Nie mowiac o tym ze mam juz dosc szkoly, czemu mamusia nie chciala zrobic mnie rok wczesniej juz bym konczyla ten szajs
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Magamaga »

Kurrrr.... Chyba zgubiłam prawo jazdy i dowód! Dodam, że dowód wyrabiałam ok. 2 miesiące temu i to jeszcze dostałam z błędem i musiałam go reklamować.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Magamaga pisze:Kurrrr.... Chyba zgubiłam prawo jazdy i dowód! Dodam, że dowód wyrabiałam ok. 2 miesiące temu i to jeszcze dostałam z błędem i musiałam go reklamować.
No wlasnie ja tez zgubiłam w tym tygodniu dowod.. a paszport stracil waznosc w tamtym miesiącu... ;/
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Magamaga »

No, na szczęście po kipiszu w domu dokumenty się znalazły - uffff...
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: strup »

I jeszcze tu sie poskarżę, bo jakoś mi nie ulżyło.
Ojej to niby ja takie dziecko internetu, ostrzegam, że mało mówie, ze tylko tak niby fajnie (według Ciebie) rozmowa sie nam przez gg.. "przyjeżdżaj jak najszybciej", przyjechałam, ale cxxj, ja naprawdę próbowałam, a Ty nie.. Ja próbuję, naprawdę próbuję coś zagadać, ale on wstaje i wychodzi.. A potem Cię z łóżka spycha, rano mówiąc ze nie słyszał, ze go prosiłam by się posunął. wrrr..

dlaczego przez internet jestem taka fajna, a na żywo "głupia i wredna" (jak to mówi mi większość kolegów) ? :/
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
julia i stefan
Posty: 137
Rejestracja: wt lut 05, 2008 11:29 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: julia i stefan »

Srup przez internet zawsze łatwiej. sama się o tym przekonałam ze przez gg się rozmowa wspaniale toczy a na żywo umiera zanim zdąży się zacząć :-[

nie mam już siły a to dopiero początek...
Nie ma Ciebie nie ma mnie...
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: strup »

Julia pięknie to ujęłaś, szkoda, że prawda.. zobaczymy, zobaczymy, zobaczymy, zobaczymy...

Trzymaj się. ;)
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: lavena »

Z chorym chłopem w domu to gorzej jak z dzieckiem... :/
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

Chociaz masz chlopa :P . Wiec nie narzekaj ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: strup »

Jak to mówi Scarlett "z chłopami to jak z dziećmi, trzeba krótko" i następnym razem nie prosić, ładnie by się posunął tylko twardo. ;d
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: lavena »

Telimenka pisze:Chociaz masz chlopa :P . Wiec nie narzekaj ;)
Chętnie oddam...
W zestawie komputer z całym osprzętem, do tego biurko i wygodne krzesło.
W skład zestawu wchodzi również półka z grami komputerowymi, zapewniającymi doskonałą zabawę... niestety raczej nie Tobie :D Ale chłop w domu będzie :P
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

Hmm no nie wiem musze pomyslec juz jednego komputeromaniaka mialam i pogonilam ;) .
Wiec nie wiem.. a w razie cos moge reklamowac? :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”