Łobuzy dwa: Burbon, Gwiazdka/ Rudziaczek[*]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Łobuzy trzy: Ruda, Gwiazdka i Burbon

Post autor: zalbi »

kup nutri drinka i podawaj jej w strzykawce zamiast wody...
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
martucha1991
Posty: 171
Rejestracja: pt cze 27, 2008 8:34 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Łobuzy trzy: Ruda, Gwiazdka i Burbon

Post autor: martucha1991 »

kupię dzisiaj, ale nie wiem czy będzie w ogóle w stanie to przełknąc, wodę już ledwo przełyka..
ze mną: Nano i Piko ;)
za TM: Kropka, Rudzielec, Burbon, Gwiazdka, Czarek, Whisky, Ząbek, Zadzior, Zawias, Spidi, Imbir, Goździk, Karolinek, Gruby, Rocky, Cynamon, Rambo
martucha1991
Posty: 171
Rejestracja: pt cze 27, 2008 8:34 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Łobuzy trzy: Ruda, Gwiazdka i Burbon

Post autor: martucha1991 »

Dzisiaj w nocy pożegnałam mojego Aniołka :'( Do ostatniego dnia jadła(piła) ze strzykawki. Nie ruszała się, tylko leżała na boczku i czasem podnosiła główkę. Z dnia na dzień kosteczki były coraz bardziej wyczuwalne. Od poniedziałku jej stan się pogarszał, od czwartku było trochę lepiej, a później znów to samo.. Nawet poczułam swego rodzaju ulgę, kiedy odeszła, bo ostatnio przez te parę dni wciąż zastanawiałam się, czy to już, czy już teraz jest pora, żeby pomóc jej odejśc, nie potrafiłam zdecydowac. Teraz mam już pewnośc, że nie cierpi. Mimo, że byłam na to przygotowana, wciąż nie mogę uwierzyc, że nie ma już z nami tej puchatej, rudej kuleczki :'(

Proszę o zmianę tematu na: Łobuzy dwa: Burbon, Gwiazdka/ Rudziaczek[*]
ze mną: Nano i Piko ;)
za TM: Kropka, Rudzielec, Burbon, Gwiazdka, Czarek, Whisky, Ząbek, Zadzior, Zawias, Spidi, Imbir, Goździk, Karolinek, Gruby, Rocky, Cynamon, Rambo
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Łobuzy trzy: Ruda, Gwiazdka i Burbon

Post autor: zalbi »

taka śmierć, gdy jesteśmy na to przygotowani, boli o wiele mniej niż taka nagła.. uwierz..


dla Aniołka [']
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Piromanka
Posty: 411
Rejestracja: pt lip 27, 2007 2:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łobuzy dwa: Burbon, Gwiazdka/ Rudziaczek[*]

Post autor: Piromanka »

Biedny Rudasek ['][']['] :(
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Łobuzy dwa: Burbon, Gwiazdka/ Rudziaczek[*]

Post autor: Babli »

Dla Rudej (*)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Łobuzy dwa: Burbon, Gwiazdka/ Rudziaczek[*]

Post autor: odmienna »

Wiesz Martucha? Kiedyś, gdy zobaczyłam to zdjęcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de8 ... 3532.html- pomyślałam: jak To Małe Rude dzielnie sunie, dotrzymując kroku obłokowi… Teraz pewnie żadna dla niej trudność na prawdziwym obłoczku pojeździć… a Ty- kto wie, może zobaczysz kiedyś rubinowy błysk wśród chmur i uśmiechniesz się, bo będziesz wiedziała, że Rudziaczek puszcza do Ciebie oko …[*]

.....
one strasznie szybko przemijają, ale zawsze zostawiają nam "coś" na zawsze :)
martucha1991
Posty: 171
Rejestracja: pt cze 27, 2008 8:34 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Łobuzy dwa: Burbon, Gwiazdka/ Rudziaczek[*]

Post autor: martucha1991 »

Dawno mnie tu nie było...
Na początek chciałam Wam dziewczyny bardzo podziękowac za zrozumienie i ciepłe słowa :)
W najbliższym otoczeniu nie zawsze można to znaleźc jeśli mówi się o szczurach.
Nie zdążyłam się nacieszyc tą odwagą mojej Rudej kuleczki, dopiero stosunkowo niedawno nabrała pewności siebie.
Chciałabym zapełnic to puste miejsce w stadku. Najbardziej marzy mi się jakiś wykastrowany samczyk, ale jak wiadomo takie rzadko się trafiają, więc pewnie znów trafi na samiczkę, bądź samiczki ;)

A teraz przedstawiam Wam nowego członka rodziny :D a mianowicie kundelka o imieniu Atlanta. Męczy się z naszą rodzinką już od czterech tygodni. Wtedy właśnie przywieźliśmy ją z konińskiego schroniska ;) Na początku koty były całkowicie przez nią ignorowane, ale do czasu... Teraz co prawda nie ma rozlewu krwi, ale lubi pokazac kto tu rządzi. Czasem jest pełna harmonia, a czasem( szczególnie jak któryś z kotów "przypadkowo" podejdzie do jej miski) powstają konflikty. W stosunku do ludzi jest zawsze, bez wyjątku łagodna jak baranek i nieustannie próbuje zmieścic się na kolanach :D Przylepa straszna, nie odstępuje człowieka na krok.
A oto i nasz potwór:

Obrazek diabeł wcielony

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek proszę nie zwracac uwagi na moją jakże gustowną fryzurę i spacerowe bambosze ::)

Obrazek

Tygrysowi także trafiła się mała sesja zdjęciowa ;) tutaj dwa:
Obrazek

Obrazek

A tu szczurzydła przebrzydłe :-*
Obrazek

Obrazek wygrzebane z czeluści komputera zdjęcie Rudziaczka robione dośc niedawno
ze mną: Nano i Piko ;)
za TM: Kropka, Rudzielec, Burbon, Gwiazdka, Czarek, Whisky, Ząbek, Zadzior, Zawias, Spidi, Imbir, Goździk, Karolinek, Gruby, Rocky, Cynamon, Rambo
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Łobuzy dwa: Burbon, Gwiazdka/ Rudziaczek[*]

Post autor: Babli »

Jaka śliczna Atlanta :-* Cudowna. Zawsze chciałam psa większego niż "XS" :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”