Marzę o nowym ogonku

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kremzwampira
Posty: 74
Rejestracja: śr lut 18, 2009 9:41 pm

Re: Marzę o nowym ogonku

Post autor: kremzwampira »

One się totalnie ignorują do momentu, aż Saschka chce wejść do domku Marshalliny :)
kremzwampira
Posty: 74
Rejestracja: śr lut 18, 2009 9:41 pm

Re: Marzę o nowym ogonku

Post autor: kremzwampira »

Bawiły się razem kilka godzin w moim pokoju :) Teraz Marshallina z oporami wpuszcza ją do swojego domku, ale...ŚPIĄ RAZEM!!! :D sukces? :P
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Marzę o nowym ogonku

Post autor: Nakasha »

Przede wszystkim, przed wpuszczeniem ich razem do klatki, powinnaś nie tylko dokładnie umyć całą klatkę i wymienić podściółkę, ale też zmienić jej wystrój. Wyjąć wszystkie domki i rury, jeśli masz. Samiczki powinny mieć tylko pięterka i szmatki (np. kawałki polarka) do spania, ewentualnie hamaczki. Gdy już w pełni się zaakceptują, można im dostawić resztę sprzętu :D to dobrze, że już zaczynają się tolerować, ale domek powinnaś wyjąć ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
kremzwampira
Posty: 74
Rejestracja: śr lut 18, 2009 9:41 pm

Re: Marzę o nowym ogonku

Post autor: kremzwampira »

Przyszłam właśnie z zajęć. Zaraz wyjmę domek, ale nie wiem czy jest taka potrzeba. Obie leżą na trzecim piętrze. Marshallina sama poszła się położyć obok Saschy :) teraz się myje. Jak mi się uda to wrzucę filmik :)

edit:

http://www.youtube.com/watch?v=7CUGGalXfRY

<3 <3 <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”