Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: merch »

Nina to duze czarne i aguti to moje wnusie ?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

merch, no tak :D
Flora jest zupełnie innego koloru niż moje agutki :) Jest ciemniejsza. No i te pyszczki. Też inne! Moja mum tak sie im przyglądała i w pewnym momencie stwierdziła: ale one są inne! Na co ja: ale jak inne? Normalne, małe szczurki. Mum: no ale popatrz, mają coś innego w pyszczkach. Ale nie wiem co. ja: aaa, o to Ci chodzi. Bo to czapeczkowce :P
Strasznie fajne są i już sie boje kolejnych poCzapeczkowych miotów...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: merch »

No co do czapeczkowcow aguti to owszem , stad tez idea , zachowac dzicze aguti z mocniej wyrazonym ciemnym pasem na grzbiecie i jasnym brzuchem, roznicy w pycholcach w III generacji ja juz tak nie widze w I byla. Ale dla mnie to i tak najpiekniejsze szczury swiata !
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

merch pisze:No co do czapeczkowcow aguti to owszem , stad tez idea , zachowac dzicze aguti z mocniej wyrazonym ciemnym pasem na grzbiecie i jasnym brzuchem, roznicy w pycholcach w III generacji ja juz tak nie widze w I byla. Ale dla mnie to i tak najpiekniejsze szczury swiata !
Różnice w pyszczkach i tak nadal widać ;) Ty masz je na co dzień, więc mniej zwracasz na to uwage ;) A ten typ aguti niesamowicie mi sie podoba! Jest tak ciemna, że nie moge od niej oczu oderwać :)

EDIT
A tak w ogóle, to na czwartek na 16 jesteśmy umówione z dr Piaseckim...
Echh, a miałam pisać zaliczenie semestru z fizyki...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Jesteśmy w domku :)

Operacji nie było, ale nie ma sie co cieszyć. Już pisze dlaczego i w ogóle co i jak.
Dr Piasecki dał nam dwie możliwości:
-podawać antybiotyki przez tydzień i zobaczyć jak sie sprawa ma
-troche uśpić i porządnie zdiagnozować
Chyba nie musze pisać, którą opcje wybrałam. Dla mnie to oczywista oczywistość.
Po uśpieniu małej dr dokładnie sprawdził od środka jak sie sprawa ma. Nie jest to żadna resztka jedzenia wbita w policzek, nie jest to ropień, czy psujące sie zęby. To nowotwór. Wredny, paskudny nowotwór. Zajęta jest cała strona dolnej szczęki. To, co widziałam, to jedynie wierzchołek góry lodowej, tylko dodatek w postaci stanu zapalnego.
Dostała pierwszą dawke sterydu i antybiotyk. Sterydy będą jeszcze dwa razy, co 48 godzin, antybiotyk przez 5 dni.
Z jednej strony ciesze sie, że nie było operacji, z drugiej czuje sie bezsilna i nieco przybita...

A Afera zaraz po przebudzeniu mnie ugryzła ::) I chyba po raz pierwszy cieszyłam sie z tego.
Teraz zjadła suszonego banana.... Jestem w szoku...

A u weta poznałyśmy Akemi :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Anka. »

O kurcze, to faktycznie niefajna sprawa :-\
Jest możliwość usunięcia nowotworu czy raczej nie bardzo?
ObrazekObrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Nie ma na to najmniejszej szansy....
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: unipaks »

Trzyjcie się mocno Aferą , trzymam kciuki za to , żeby dało się podleczyć tego jedynego w swoim rodzaju szczuraska , życzę jej dużo , dużo siły
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: merch »

Przykro mi bardzo :(. Czasem dobrze jest wiedziec , chcby po to by podjac wlasciwa decyzje jakby co. Czasem to tylko tyle lub az tyle ....

Trzymaj sie Nina.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Babli »

Ech. Ninuś trzymaj się mocno. Aferka to zołza, nie da się tak łatwo... Mam nadzieję, że jeszcze długo i rzecz jasna w szczęściu się sobą pocieszycie. :-*
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Dziękuje :)

Aferka sie nie daje, silna z niej baba :) Wczoraj była tak wkurzona, że aż mi sie śmiać chciało jak patrzyła na mnie tymi wściekłymi oczkami :)
A tak w ogóle to nie pisałam, że oczko jest już prawie normalne. Nie wiedziałam, że takie zmiany (było jakby całkiem martwe, wklęśnięte, pomarszczone, ciemne i nieruchome) mogą sie cofnąć.
Ona od zawsze żyła bardzo szybko i intensywnie, nie miała na nic czasu. Zawsze idealnie zgrabna i aktywna. I to chyba daje rezultaty. Nigdy na nic nie chorowała. A teraz... mam nadzieje, że dożyje z nami tych swoich 2,5 roku. To i tak wiele i dla niej, i dla mnie. 2 lata z przewspaniałym szczurem, najlepszą nauczycielką cierpliwości, pokory i zrozumienia :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Mam dla Was zdjęcia mojego wyjątkowego, dzielnego, białego diabełka :)
Obrazek Obrazek Obrazek
I dla tych, którzy nie widzieli jak było:
Obrazek Obrazek Obrazek

I żaby :)
Obrazek Obrazek Obrazek


Aferka ma sie dużo lepiej :) Wcina suchą karme jak szalona, gerberki poszły nieco w odstawke, choć i tak wcina ;) Ale mając wybór: gerber lub suszony banan, wybiera oczywiście to drugie :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: zalbi »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7e ... 3581f.html
tutaj wyglada jak kot..

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2a ... ec8b0.html
a to oczko wygląda jak ludzkie, tylko takie zaczerwienione białko jakby miało..



http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/314 ... 9fd1b.html
co za leń..


niech się Aferka trzyma dzielnie, bo jak nie, to ją moim białym diabełkiem postraszę (chociaż obawiam się, że owy diabełek mógłby uciekać przed nią w popłochu)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: ogonowa »

Żabcia coś bardzo grubiutka jest ;D muszę koniecznie w końcu przyjechać i wytarmosić te twoje klusie!
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Fatty »

Witam Panią!

Stwierdziłam że skoro na fz zamilkłas to tu Cię dopadnę.. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”