Psy rasowe i kundelki.

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: marlena91 »

A ja mam 3 pieski wszystkie to kundelki... A oto one:
Drops około pół roczny:
Obrazek
Max około 5l etni:
Obrazek
Lola około 2 letnia:
Obrazek
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: ogonowa »

To ja przypomnę o moim psie :P:

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Ogoniasta »

Przedstawiam mojego kosmatka HOMERA - sznaucer miniaturka :D

Obrazek
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Izold »

Po zdechnięciu mojego 11-letniego jamnika Kamusi postanowiłyśmy z moją siostrą pojechac na sielanke rozejrzeć się.
Wtedy nie przepadałam za kundelkami bo jak to sie mówi że są 'Do g***a nie podobne'.
Przeszłyśmy 3 razy stragany gdy nagle zauważyłyśmy pieska.Morelowego pieska.Podeszłyśmy bliżej.Obok psa stała jedna pani.Postanowiłysmy zapytać ją o cene pieska.
Kiedy przypatrzyłam się tej pani zauważyłam że jest pijana w sztok. Wybełkotała że pies kosztuje 10 zł.
Popatrzyłam na tego pieska,i na jego właścicielke,wziełam psa na ręce wcisnęłam jej 10 zł w ręke i się zmyłam.
Sheba jest z nami juz pół roku.Kundel czy nie kundel - i tak kochany i jedyny w swoim rodzaju.
I zrozumiałam że rodowód nie czyni psa lepszym.
^^
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: susurrement »

Fatty pisze:Śliczna ta beaglunia z posta wyżej :D
dziękujemy, dziękujemy :)

beaglunia w piątek kończy rok :) co napawa mnie wielką dumą.
a w sierpniu najprawdopodobniej pojedziemy na jej pierwszą wystawę..

http://images45.fotosik.pl/60/9fe9f4e4fec5d431med.jpg
http://images24.fotosik.pl/325/3fd3c2881cd4c0d2med.jpg
http://images39.fotosik.pl/90/05abf0ec45920109med.jpg
http://images39.fotosik.pl/90/973376ca0ee66ae4med.jpg

śliczne te wasze psiaki :) jak oglądam te zdjęcia to łapię się na odruchu, żeby pogłaskać albo wtulić buzię w futerko :P
mizianko dla wszystkich psiaków!
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: szpaczek »

sussurement:łeeee ja tez chce takiego beagla ;(

(choc jeszcze myśle nad goldenem i jack russel terrierem)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: susurrement »

beagle są najlepsze :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Izold »

susurrement pisze:beagle są najlepsze :)

Tak,są ładniutkie ^^
Awatar użytkownika
Mja
Posty: 236
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 7:53 pm
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Mja »

W tamte święta dołączył do nas Shaggy (jak ten raper :D ), rasa shih tzu.

Do sklepu mojej mamy przychodziła taka jedna babka i wreszcie się wygadała, że ma psa, ale nie ma się kto nim zajmować. Tak na niego narzekała, że mama postanowiła wziąć go na święta na próbę i jeśli wszystko będzie ok jeśli chodzi o drugiego psa to go zatrzymamy. Piesek był niewiarygodnie grzeczny, jedyne co robił, to dostawał szału w momencie, gdy ktoś wychodził (nawet na 5 minut) z domu. Potem się okazało, że oni wychodzili z domu (ojciec, matka, córka) ok 7 rano, a wracali po 18 i piesek był całkowicie SAM. :-\ Gryzł im meble, tapety, buty, wskakiwał na stół, zrzucał wszystko z niego, drapał całymi dniami w drzwi (sąsiedzi się skarżyli), po prostu robił w mieszkaniu demolkę. Jest u nas rok i jest wszystko ok, zaprzyjaźnił się z Maxem do tego stopnia, że ten przynosi mu jedzenie ;) Po miesiącu u nas przytył 4kg, ale to nie jest nadwaga, podejrzewam, że wcześniej nie jadł ze stresu, NAUCZYŁ się szczekać! Wcześniej nie szczekał w ogóle :o Nie umiał też prosić, przytulać się, i NIGDY nie merdał ogonkiem. Jeśli chodzi o żywienie to pewnie był na samej suchej karmie, bo mięso czy inne smakołyki połyka w całości i musimy uważać, żeby się nie udławił :-\

Oto Shaggy:
Obrazek
Obrazek

Nawiasem mówiąc powiem wam, że kocham moje psy, jestem do nich przywiązana i to się nie zmieni, ale mimo to pies nigdy nie był, nie jest i nie będzie gatunkiem zwierzaka, który mi odpowiada, którego charakter mi odpowiada. W ogóle ja nigdy nie lubiłam psów, zawsze wydają mi się głupsze i mniej 'charakterne' od kotów :P Na ulicy nigdy nie głaskam psów, nie wzbudzają we mnie uczuć, nie zachwycam się nimi. Nasze są u nas z inicjatywy rodziców i raczej nie planuję w przyszłości mieć żadnego psa, ale jak się obserwuje takie zwierze na co dzień i jest się zwyczajnie zdumionym tym co on robi i jak wiele posiada indywidualnych cech charakteru (a przecież to tylko zwierze! :D) to człowiek nie może się nie zakochać ;D
Obrazek <= Mat
Wiercik, Bombka, Biała & Mat
w sercu: Zuzia, Klara, Matylda, Ofelia, Balbinka, Telimena, Krystyna, Piszczałka & Patuś
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Telimenka »

Hmm no dobrze to ja przedstawie moja malutka idiotke- Basime ;D .
Pies ze schroniska z niewyladowanym pokladem energii. Po prostu pies nie do zmeczenia..

Obrazek Obrazek
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Nina »

Mja pisze:Nawiasem mówiąc powiem wam, że kocham moje psy, jestem do nich przywiązana i to się nie zmieni, ale mimo to pies nigdy nie był, nie jest i nie będzie gatunkiem zwierzaka, który mi odpowiada, którego charakter mi odpowiada. W ogóle ja nigdy nie lubiłam psów, zawsze wydają mi się głupsze i mniej 'charakterne' od kotów :P Na ulicy nigdy nie głaskam psów, nie wzbudzają we mnie uczuć, nie zachwycam się nimi. Nasze są u nas z inicjatywy rodziców i raczej nie planuję w przyszłości mieć żadnego psa, ale jak się obserwuje takie zwierze na co dzień i jest się zwyczajnie zdumionym tym co on robi i jak wiele posiada indywidualnych cech charakteru (a przecież to tylko zwierze! :D) to człowiek nie może się nie zakochać ;D
Prawie jakbyś pisała o mnie ;) Z jedną różnicą: dopóki nie miałam własnego psa, musiałam pogłaskać każdego spotkanego na ulicy ;) Teraz powstrzymuje sie tylko ze względu na to, że mam własne psy i wiem jak mnie wnerwia jak ktoś mi psa zaczyna wołać czy głaszcze go przechodząc koło nas :-\
W przyszłości może i będe miała psy (jeśli już to dwa, na pewno nie jednego), ale jeśli będe mieszkała w domku jednorodzinnym z dużym ogrodem...
Mimo iż za psim gatunkiem nie przepadam, marzy mi sie bull i PSPP :) Drugi pewnie pozostanie na zawsze w sferze marzeń...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: marlena91 »

Telimenka
Śliczna jest

Mja
Jak on śmiesznie wygląda jak tak prosi :D
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Nina »

Ostatnio ćwicze z moją suczą :) Pięknie prosi, robi kółko i daje głos :P Teraz pracujemy nad waruj, ale ona ma chyba za duże adhd.
Za to sierota zapomniała jak sie robi leżeć i za każdym razem robi trupa ::) Nie moge jej tego oduczyć...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: kulek »

Posiadam dwa kundelki :) Ok. 6 letniego Miśka - przybłędę, który prowadził chyba długo, długo wędrowniczy tryb życia, bo gdy przywędrował do naszego domu wyglądał jak mała kupka nieszczęścia. Świetny facet z niego, niestety ostatnio pod moją nieobecność mój brat wypuścił go na podwórko i pies zniknął >:( Pomimo moich poszukiwań psa nie było :( Na szczęście dzisiaj odebrałam dobrą wiadomość - pies jest cały i zdrowy, znajduje się u miłych, starszych państwa, którzy o niego dbają (psa nie ma od tygodnia). Jedziemy po niego w piątek, bo narazie państwo z Miśkiem gdzieś wyjechali :( Chwała Bogu za adresówki!
Drugi piesek to Kora - 3 miesięczny mix owczarka niemieckiego. Urwis jakich mało. Straszna psota, ale za to jaka pocieszna! :)
http://i43.tinypic.com/xlxu8l.jpg
http://i40.tinypic.com/2193pg8.jpg
http://i41.tinypic.com/261m7oz.jpg
Narazie jestem w stanie dodać tylko zdjęcia Miśka, zdjęcia Kory mam na aparacie.
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
dzasta
Posty: 122
Rejestracja: pt kwie 10, 2009 12:44 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: dzasta »

Obrazek

Cubbie, sznaucer miniatura, chlopak :P rok i 4 miesiace.

Obrazek ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”