Sachmowe paskudy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: odmienna »

sachma pisze: a szczury patrzą się na piórko :P na mnie nawet nie chciały :D cały dzień ze mną siedziały, wieczorem miały mnie już dość :P
:D ten wzrok jest taki pełen bezgranicznego zachwytu i uwielbienia…
I było, obdzierać z romantyzmu???! Ech… :-\

……
Dla mnie opowieści o czystych szczurkach, to baśnie…
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: sachma »

ja przy chłopcach dostaje kociokwiku.. bo one strasznie brudzą.. dziewczynki mam porządnickie, czyste, tylko nie pachnące bo po sobie sikają :P
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: Nakasha »

O rety :P

A chłopaki to nie sikają po sobie :D?
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: sachma »

Nakasha, chłopcy po sobie sikają, ale są ciemni i nie widać zacieków :D więc mi nie przeszkadza :P

zastanawiam się co włożyć w koci transporter - co na pod ściółkę i jakie szczury do środka :D bo jedziemy 3x3 - i ciężko mi zdecydować kto będzie w kocim a kto w królikowym transporterze :/

wiem że w kocim nie zdaje egzaminu żaden żwirek, ale nie wiem czy lignina za szybko nie przesiąknie.. chciałam kupić "dry bed" .. ale i tak coś muszę pod spód włożyć.. jak do kociego dam baby to nie ma szans na dry bed.. ale jak dam chłopców to trzeba będzie coś bardzo chłonnego wrzucić pod spód.. chłopcy jeszcze nigdy tak daleko nie jechali, kobiety przystosowane do głośnej muzyki i bujania w samochodzie to nie będzie stresowych kupek.. ale chłopcy.. najdłuższa ich podróż to 30min samochodem do weta.. a tu 4h jazdy... chłopcy, po za Lackym nie niszczą.. ale Lacky zostaje w domu z Nemezis, bo ona na wystawy się już nie nadaje, nie chce jej nie potrzebnie zdenerwować, bo teraz z tymi kłopotami z równowagą stresuje się w nowych miejscach..

czeka mnie ciężka decyzja.. szkoda że Peq nie jest wykastrowana to pojechałaby z chłopcami bo to duża baba i troche mi szkoda ją do króliczego pakować.. ale chłopcy więksi niż dziewczonki więc ich nie powinnam wszystkich do króliczego..

chyba muszę kupić drugi koci cargo :D ale tym razem mniejszy.. albo ten duży na dwa małe wymienić :D
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: Nakasha »

Widziałaś nasz koci transporter, ten fioletowy co go kupiłam na III wystawie - okleiłam go taśmą ok 5 cm od dna, więc wrzucam tam pinio i się nie wysypuje :) jeśli masz podobny, to oklejenie powinno wystarczyć :)

No i taka porcja pinio do kociego transportera i do ferplasta tego największego starcza nam na 2 dni bez wymieniania :)

Acha, a miejsca w hotelu mamy sobie sami rezerwowac, czy Ty zarezerwujesz żeby pokoje były koło siebie?
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: sachma »

Nakasha co do pokoi to mogę rezerwować, tylko powiedzcie mi ile i jakie :D bo ja już się gubię.. miały być 2 3osobowe teraz nie wiem już sama - musicie się dogadać kto z kim ;)

Nakasha ja wtedy też swój kupowałam bo był w niskiej cenie (z tego co pamiętam o prawie 1/3 taniej niż w sklepach i o 30zł taniej niż na allegro - bez przesyłki ) przecież zaszczurzeni wykupili im wtedy wszystkie transportery :D

ale raz ja pinio nie używam w ogóle - więc musiałabym kupić specjalnie, a dwa.. ten transporter ze szczurami i żwirem jest dla mnie po prostu za ciężki.. dlatego myślę o czymś lepszym bądź na tym samym poziomie, ale lżejszym.. ja jestem duża baba, ale słaba ;) a nie mogę wiecznie liczyć na to że TZ będzie ze mną..

ja w Olsztynie na wystawie widziałam transportery cargo, praktycznie takie same jak nasze, tylko mniejsze o 1/3.. były niższe, krótsze i węższe (nie były do kupienia, bo gdyby były to bym kupiła! po prostu jeden facet niósł takie dwa z kotami w środku)- ale nie mogę ich nigdzie znaleźć :( a kupiłabym sobie jeszcze taki mały właśnie.. bo stado babeczek będzie mi się zmniejszać a stado chłopców rosnąć..
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: sachma »

Dzisiejsze ważenie chłopców :
Rock Me - 2 miesiące, 28 dni - 322g
Bart - 4 miesiące, 7 dni - 396g
Breezer - 4 miesiące, 7 dni - 398g
Lacky - 9 miesiecy, 22 dni - 380g

trochę mnie Rock zdziwił o.O' wydaje się być tylko odrobinę lżejszy niż Breezer.. a Bart wydaje się największy :D

foty wieczorem, bo dziś kąpiemy i tniemy pazurki :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: Nakasha »

A będą foty z kąpieli :D?
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: sachma »

dziś nie będzie kąpieli.. bo od rana do teraz chodzi pralka.. a jest tak głośna że ja dostaje szału a co dopiero szczury :/ ale jak kąpiel będzie to postaram się i zrobić foty z kąpieli :D
Myślę że zaproszę TZ i razem z nim wykąpie i przy okazji obetniemy pazurki (bo sama się boje że mi się wyrwą..)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: sachma »

mała porcja dzisiejszych fot ;)
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: Magamaga »

Łysolek robi błagalne miny :).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: sachma »

Łysolek jest po wylewie ;) i takie miny robi zawsze ;) ale mimo to nadal jest bardzo fotogeniczna :D
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: Rhenata »

http://images49.fotosik.pl/101/65c8e86e233b757dm.jpg
'' a jak zjem ten to dasz jeszcze, czy mam oszczędzać?'' boskie ;D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: Nakasha »

Nemiś robi przesłodką minkę :D

A Bart jaki dorodny :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Re: Sachmowe paskudy

Post autor: sachma »

Nakasha pisze:Nemiś robi przesłodką minkę :D

A Bart jaki dorodny :D
zgadzam się ;) Nemi to teraz nasz nadworny klaun :D (nie ma sensu jej żałować, bo ona nawet nie zauważa że coś z nią nie tak ;) ) czasem tak śmiesznie wygląda że nie pozostaje nic innego jak się pośmiać a później wymiziać ;)

A Bart i Breezer są na prawdę dorodni, ostatnio wetka nie chciała mi uwierzyć w ich wiek :D powiedziała że pierwszy raz widzi tak duże samce, w wieku 3 miesięcy :D dodatkowo Bart ma bardzo ładną czaszkę :) Breezer ma delikatniejszą, bardziej samiczą głowę niż samczą. Zresztą będę się nimi chwalić w Łodzi :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”