Suszone krewetki

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
edyta1920
Posty: 34
Rejestracja: śr lut 18, 2009 9:37 am

Re: Suszone krewetki

Post autor: edyta1920 »

Cholera fajny pomysl musze tez to wyprobowac . ... :P
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Suszone krewetki

Post autor: arrisum »

łiiii krewety to jest hicior , że tot ak kolokwialnie ujmę :D zajadają, aż im się uszy trzęsą. DOstają jako smakołyk, max 1 dziennie. Dobre na uzupełnienie białka zwierzęcego ;)
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Suszone krewetki

Post autor: Magamaga »

U nas jest stan 1:2, czyli dwie jedzą aż im się uszyska trzęsą a jedna ma delikatnie ujmując je pod ogonem ;). Gdyby kogoś interesowało to paczuszka 125 ml kosztowała mnie 3.50 zł.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: Suszone krewetki

Post autor: Niamey »

Moje dziewczyny kochają krewetki, jeśli akurat mam w domu to daję im również takie świeże, koktajlowe, tygrysie, jakie się trafią :D Krewetki to świetne mięso, czyste, bez żadnych śmieci, pychotka :D
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Suszone krewetki

Post autor: Hanka&Medyk »

A co myślicie o suszonych rybkach? W Zooplus znalazłam (tak dla przykładu, bo jest tego więcej) Pierś z kurczaka z rybą.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Suszone krewetki

Post autor: pin3ska »

Ja tez myslalam o tym, ale jakos boje sie, ze jakas osć moze im sie wbic w gardziołko...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Suszone krewetki

Post autor: Oleczka »

W JR Farm jest dla szczurkow koktajl bialkowy :) sa tam krewetki, kraby, szarancza, mącznik. Paczuszka jest malenska bo 10g ale wiadomo mozna dac szczurkowi jako przysmak :) U mnie tylko wlasciwie Umka to je ( uwielbia krewetki ) a Uska jak ja cos napadnie to zabiera Umce i zjada :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Suszone krewetki

Post autor: alken »

kupiłam suszone krewetki :)
ziuta była ciężko przerażona tym stworem (w końcu wzięła w zęby i zaniosła do kąta) a reszta jak zobaczyła to się pobiła o jedną i szybko musiałam każdej dać własną :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Karmel_Toffi96
Posty: 44
Rejestracja: wt sty 19, 2010 12:18 pm
Lokalizacja: Skawina

Re: Suszone krewetki

Post autor: Karmel_Toffi96 »

Kupiłam wczoraj moim ogonkom takie suszone krewetki (całe szczęscie najmniejsze pudełko) i jakoś nie były tym zachwycone :(
Najpierw wzięłam jedną i dałam Tofikowi, ale on tylko obwąchał i poszedł, a Karmelek (nie śmiejcie się z imion ;D ) wziął zdziwiony 'to coś' do pyszczka i uciekł. Przez chwilę go obserwowałam, ale on tą krewetkę obierał ze skóry ! :D <lol2>
Haha może myślał, że jest coś lepszego w środku :D
Już więcej im nie kupie krewetek :P
Pozdrawiam :)
________________________________
Pozdrawiam wszystkich miłośników tych pięknych, przeuroczych i mądrych stworzonek ! ;** <33

' Nie musisz niczego robić aby być kimś wartościowym.
Jesteś kimś wartościowym po prostu dlatego, że jesteś ' ;)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Suszone krewetki

Post autor: alken »

ja też już więcej nie kupowałam bo na początku był szał a potem patrzeć już nie chciały.

ps. też mam Karmelka ale płci żeńskiej ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”