Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: susurrement »

Asiulec pisze:Heh... Nie potrafię się za nic zmusić do nauki, a już tak niewiele czasu do matury zostało...
I na dodatek cały czas łażę głodna... Ilości jedzenia jakie w siebie wchłonęłam w ciągu dwóch dni są po prostu przerażające :/
skąd ja to znam ::)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: unipaks »

Taka udana miała być ta majówka , a mnie ręka odcięła od wszystkiego .
Nie mogę powspinać się na skałki , popływać też nie . W ogóle niewiele mogę , bo od razu boli >:(
Nawet kubek z kawą muszę brać w drugą rękę ...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Od kilku dni nie moge jeść. Sam widok jedzenia przyprawia mnie o mdłości. Mam wrażenie, że mam ściśnięte gardło, że nic nie przełkne. Na śniadanie z trudem zjadam kromke chleba. Wczoraj po całym dniu niejedzenia zjadłam 2 małe kluski śląskie. Nawet głodu nie czuje.
Kurcze, chciałam schudnąć, ale wolałabym móc jeść normalnie...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

a nie zatrułaś się czymś?
ja tam miałam, żołądek przestał mi pracować. pomogła nalewka, tzw orzechówka. jeden kielon i żołądek zastartował. a tak to tydzień leciałam na wmuszanych półkromeczkach chleba z masłem...
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Leia »

Ninuś cholerka wystraszyłaś mnie. Ale może to faktycznie coś z żołądkiem. Orzechówka spoko, albo może być kielonek czystej wódki z dużą ilością pieprzu.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Ja myśle, że to raczej kwestia stresu. Koniec roku coraz bliżej, a ja zagrożona z 4 przedmiotów, każda lekcja to dla mnie koszmarny stres, a w piątek zabieg, którego sie coraz bardziej boje.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Piromanka
Posty: 411
Rejestracja: pt lip 27, 2007 2:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Piromanka »

Nina pisze:Od kilku dni nie moge jeść. Sam widok jedzenia przyprawia mnie o mdłości. Mam wrażenie, że mam ściśnięte gardło, że nic nie przełkne. Na śniadanie z trudem zjadam kromke chleba. Wczoraj po całym dniu niejedzenia zjadłam 2 małe kluski śląskie. Nawet głodu nie czuje.
Kurcze, chciałam schudnąć, ale wolałabym móc jeść normalnie...
Dla mnie to wygląda jak klasyczne ZAKOCHANIE!!! ;D
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Filipw »

a dla mnie na jakieś zatrucie, albo sobie zapchałaś czymś żołądek ale dlaczego na tak długo... albo i masz racje to stres...

Jutro mam konkurs z wiedzy o mieście, ale mi się tak strasznie nie chce uczyć... najchętniej położył bym się spać.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Piromanka pisze:
Nina pisze:Od kilku dni nie moge jeść. Sam widok jedzenia przyprawia mnie o mdłości. Mam wrażenie, że mam ściśnięte gardło, że nic nie przełkne. Na śniadanie z trudem zjadam kromke chleba. Wczoraj po całym dniu niejedzenia zjadłam 2 małe kluski śląskie. Nawet głodu nie czuje.
Kurcze, chciałam schudnąć, ale wolałabym móc jeść normalnie...
Dla mnie to wygląda jak klasyczne ZAKOCHANIE!!! ;D
Hahaha :D Jak na razie to za duże słowo ;)

Na szczęście już mi przeszło. I dobrze, bo uwielbiam jeść ;D


A tak co do marudzenia... Jeszcze 2 dni. brr, stresuje sie.
2 dni jak dobrze pójdzie, bo jak na razie jestem troche chora.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Piromanka pisze:
Nina pisze:Od kilku dni nie moge jeść. Sam widok jedzenia przyprawia mnie o mdłości. Mam wrażenie, że mam ściśnięte gardło, że nic nie przełkne. Na śniadanie z trudem zjadam kromke chleba. Wczoraj po całym dniu niejedzenia zjadłam 2 małe kluski śląskie. Nawet głodu nie czuje.
Kurcze, chciałam schudnąć, ale wolałabym móc jeść normalnie...
Dla mnie to wygląda jak klasyczne ZAKOCHANIE!!! ;D
Popieram ;D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

pin3ska pisze:
Piromanka pisze:
Nina pisze:Od kilku dni nie moge jeść. Sam widok jedzenia przyprawia mnie o mdłości. Mam wrażenie, że mam ściśnięte gardło, że nic nie przełkne. Na śniadanie z trudem zjadam kromke chleba. Wczoraj po całym dniu niejedzenia zjadłam 2 małe kluski śląskie. Nawet głodu nie czuje.
Kurcze, chciałam schudnąć, ale wolałabym móc jeść normalnie...
Dla mnie to wygląda jak klasyczne ZAKOCHANIE!!! ;D
Popieram ;D
Sie uwzięli noo :D i offtopa tu bezczelnie robią :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

Nina jak Cie to pociesza to ja mam zagrozenie z 3 przedmiotow :D..
Totalnie nie chce mi sie uczyc i po prostu cholera mnie juz bierze na ta szkole.
W dodatku ktos sie wyproznil (chociaz wlasciwsze byloby tu slowo wysral! ale Agata bedzie krzyczala ) w krzakach! A moj pies mial poranna przekaske! Ludzie nie maja za grosz oglady..
Obrzydlistwo!!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Telimenka pisze: W dodatku ktos sie wyproznil (chociaz wlasciwsze byloby tu slowo wysral! ale Agata bedzie krzyczala ) w krzakach! A moj pies mial poranna przekaske! Ludzie nie maja za grosz oglady..
Obrzydlistwo!!
Wlasnie odechcialo mi sie sniadania... :P
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Rhenata »

a ja miałam kanałowe leczenie szóstki w zeszłą środę i piątek, coś niby nie powinna bolec bo już nie ma nerwów ale napier....!!!!!! jak tylko nie tak ugryzę albo zimnego sie napije...brrrrr aż mozg mi sie lasuje od tego:( Pogoda jak zwykle u nas do dupy, pada i wieje i mam sie ochotę na suchej gałęzi powiesić przez ten cudowny klimat :P a jak sobie jeszcze do tego pomysle ze pojutrze musze isc do mojej cudnej(tfu) pracy...to mnie szlag trafi zaraz, i jakby nie patrzeć w poniedziałek wróci moja ''ulubiona'' istota na tym świecie i znowu zacznie mi powoli niszczyć życie (zabije gnide a pojde siedziec jak za ludzia, wiec odpada:().......a ile grozi za m., w afekcie? a moze chwilowa niepoczytalnosc? nie dam rady , nie wytrzymam:( juz mam koszmary normalnie ......
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

To jest chore. Spotykam sie z Nim od kilku dni a czuje sie jak na odwyku. Przez głupią infekcje, którą normalnie bym przechodziła, musze leżeć w łóżku do piątku, żeby na zabieg być idealnie zdrowa... A dzisiaj miało być tak pięknie...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”