Kawa

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Monia

Kawa

Post autor: Monia »

pewnie zastanawia was ten tytuł... otoz Kawa to moj 12 letni psiaczek kundelek. uratowany przed uspieniem w schronisku na paluchu. jest ze mna od 8 lat a ja nie pamietam zycia kiedy go nie było... (jej) . dlaczego kawa? bo jest cała kruczo czarna. nikt nie wierzy ze to kundelek bo wielkoscia i ksztaltem przypomina jamnika długowłosego. wyobrazcie sobie efekt... poza tym ma jedna nienaturalna cechę- nigdy nie słyszałam zeby szczekała. nie znam jej głosu! za to sasiedzi ja uwielbiaja :lol:
jest najkochanszym pieseczkiem na swiecie...
pozdrawiam
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Kawa

Post autor: sauatka »

a ja tam kocham wszystkie pieski :P heheh ale mojego najbardzziej :) kazdy kocha swojego najbardzoiej :)
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Kawa

Post autor: Krówka. »

moja sunia tez jest z Palucha i do niedawna tez nie szczekala.
jest to ok.3,5 letnia "dobermanka" ostatnio na koty szczeka, ale sa to bardzo krotkie pojedyncze szczekniecia, jest strasznym pieszczochem-Palatina i Esti moga to potwierdzić ;)
Monia

Kawa

Post autor: Monia »

to prawda- własny najlepszy!!! zupełnie jak z domem...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Kawa

Post autor: lajla »

kawa bardzo fajne imie :)

eeeh ja tez chce pisora ... ;(


no ale macie racje kazdy kocha swoje najbardzej przeciez np. moja floydzina to najladniejszy i wspanialszy szczurek ;) ;) :P
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Kawa

Post autor: sauatka »

hehe kiedys mielismy wycieczke z klasa do schroniska, ale ja oczywiscie nie pojechalam (z wlasnej woli) bo wiem ze jak zobaczyla bym te piekne mordki to bym sie rozryczala i pewnie jeszcze jakiegos psiurka bym wziela do domciu :)... jestem bardzo wrazliwa... Ostatnio jak w Krakowie widzialam golabka potroconego przez samochod, na srodku ulicy (lezal na lozu smierci, i umieral) to razem z siastra zem sie rozryczala :)
Monia

Kawa

Post autor: Monia »

taka wrazliwosc to najpiekniejsza cecha czlowieka...
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Kawa

Post autor: roenna »

ja pojechałam własnie na taką wycieczke i chyba nie musze mówić w jakim stanie wróciłam.. psiaka narazie nie mam.. Mycha odszedła z tego świata rok temu :( Kochana psina była... kundelek przygarnięty z ulicy ale dla mnie 1000 razy cenniejsza niz rasowy pies. U nas byla 15 lat ale dokladnie niewiadomo ile miała naprawde.
Monia

Kawa

Post autor: Monia »

kundelki the best!!!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”