Woda

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
shauma
Posty: 18
Rejestracja: pt sie 06, 2004 1:38 pm

Woda

Post autor: shauma »

jestem pewna ze nie zaszkodzi... ale tak na marginesie to moim zdaniem to jest zbedny wydatek - sadze ze szczurkom wystarczy w 100% zwykla woda mineralna...
Monia

Woda

Post autor: Monia »

dzieki za informacje

probowalam tej wody... nie jest taka zla w smaku. natka ma raka. bylam niedawno u weta i powiedzial miz e sa juz przezyty na płucka. nie chce o tego komentowac ona jest moim sercem
Chips
Posty: 57
Rejestracja: czw lip 08, 2004 6:27 am

Woda

Post autor: Chips »

Ale teraz masz jeszcze jedno małe serduszko, które bardzo Cię potrzebuje...A Natka będzie spokojniejsza wiedząc, że nie będziesz sama :D

Ucałuj ją ode mnie! No i "naszą" Biankę też :D
..: Ze mną: Bucik, Agutek, Szyszka (ur. 7.07.2004) i Przesterek (adoptowany 1.09.2004) :..

..:: Był ze mną: Chips , tatuś ww szczurków("Chipsik", "Pysiek", "Potworek"); odszedł 30.05.2005 ::..
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

Woda

Post autor: Beeata »

raz kupilam te wode,ot tak dla kaprysu .W zasadzie to woda mineralna tyle ze duzo od niej drozsza:) Na pewno nie zaszkodzi,ale na dluzsza mete tez nie powinno sie dawac wysoko zmineralizowanej wody.
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Monia

Woda

Post autor: Monia »

mieszkam w warszawie gdzie woda jest... smierdzaca czyli ściekówka lub Wislanka Zdrój, lub Stoliczanka :)
czy moge podawac przegotowana wode albo surowa tyle ze przefiltrowana?
prosze o odp
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Woda

Post autor: PALATINA »

A sama pijesz przegotowaną????
Uważam, że nie należy przesadzać -ja piję wodę przegotowaną z kranu i żyję! Całą podstawówkę po WFie piłam wodę surową z kranu i nigdy mi nic nie było, choć podobnoi miałam sie od tego pochorować.
Osobiście daje przegotowana kranówkę lub nieprzegotowany oligocen, czasem zykłą kranówkę, ale tylko jak przegotowana jest akurat gorąca, a oligoceńskiej nie mam.
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Woda

Post autor: sachma »

ja sama pije wode gotowana.... szczurek i chomik tez dostaja gotowana wode i jakos chomik zyje w zdrowiu 4lata a ja moze nie a w tak dobrym zdrowiu 17lat :wink:
Obrazek
Monia

Woda

Post autor: Monia »

wlasciwie to zadalam glupie pytanie. chodzilo mi czy koniecznie trzeba podawac mineralna? (ja w przedszkolu pilam kranowe zamiast ochydnego kakauka czy bawarki brrrrrrrrr)
Monia

Woda

Post autor: Monia »

bedą dostawac przegotowaną. mineralna na Wielkanoc i Boze Narodzenie :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Woda

Post autor: sachma »

Monia zawsze mozesz edytowac swoje posty... zeby nie pisac dwuch oddzielnie...
Obrazek
Monia

Woda

Post autor: Monia »

nie wiem co sie ze mna dzieje. dzis mi wszyscy zwracaja uwage! oczywiscie słusznie. moze dzis nie bede sie juz udzielac. sorki wszystkim
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Woda

Post autor: PALATINA »

Przesadzasz! :lol:

A może masz myśli czymś ciekawym zajete?
Powiedz? :wink:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Woda

Post autor: lajla »

hihi ja moim zwierzaka zawsze dawalam "naleczowianke-- twoje zrodlo energi" a mam zasade ja nie pije z kranu- moje zwirzaki nie pija z kranu itp.itd ;)
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Woda

Post autor: PALATINA »

Hmmm moja zasada jest podobna, tylko w drugą strionę -Ja piję z kranu, to one też... :wink: Ja oligocen, one też...
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Woda

Post autor: ania85 »

[quote="lajla"]hihi ja moim zwierzaka zawsze dawalam "naleczowianke-- twoje zrodlo energi" a mam zasade ja nie pije z kranu- moje zwirzaki nie pija z kranu itp.itd ;)[/quote]

dokładnie, popieram Lajlę :)
ja swoim ogonkom również daję Nałęczowiankę :)
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”