Nasze pociechy ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nasze pociechy ;)

Post autor: Ania »

Wstawiam tu zdjęcia klatek.

Stinky (połączone ze sobą 2 klatki, jedna o wymiarach 50/40/30, druga 60/60/40):

Obrazek


U góry klatka chłopców (George, Bąbel, Lex), na dole klatka dziewczynek (Zu, Koka, Nina) Do zdjęcia - co zauważyłam rzy przeglądaniu fotek - przepięknie ustawił się George (prawy dolny róg). Poza pod tytułem "Dupeczki, dupeczki, wszędzie dupeczki" ;):

Obrazek
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Nasze pociechy ;)

Post autor: ESTI »

No wygląda to nieźle, całkiem nieźle.. a jak samopoczucie maluchów. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nasze pociechy ;)

Post autor: Ania »

Samopoczucie szampańskie tylko jak wiesz Bąbel lekko choruje ale w poniedziałek jadę z Nim do weta, niech mu zmierzy temperaturę i poda coś na wzmocnienie. Martwię się trochę bo od wczoraj rzęzi mu w płuckach. Dostał dziś echinaceę i już nie rzęzi (pierwsza "czysta" noc) ale boję się, że to może być coś z płuckami. Zobaczymy..
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Nasze pociechy ;)

Post autor: GoHa »

hm... Babelek ... bede trzymac kciuki zeby bylo ok. :) Mam nadzieje ze Ty tez Ania jestes nadwrazliwa jak ja i to nic powaznego...
Dobrze jest być kochanym... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”