Mikuś

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Mikuś

Post autor: IVA »

Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia. Najbardziej żałuję, że był ze mna tak krótko. To był wspaniały szczuras.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Goś
Posty: 102
Rejestracja: pt sie 13, 2004 9:10 am

Mikuś

Post autor: Goś »

ehh... :( współczuję
ja to ja i nikt inny ==obecnie===
Malinka ==w pamięci===
-(-@ Mycha, Szarusia, Białeczka, Szkrabek, Szarusia (2), Łatka, Szkrabka @-)-
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Mikuś

Post autor: oliwi@ »

Obrazek
Miki... zawsze w mojej pamięci pozostanie.... zawsze będe wspominać wszystko dobrze... wszystko... nawet złe chwile.... każda czegos mnie nauczyła... przede wszystkim odpowiedzialności... Ten nochal często łaskotał mnie po nogach... często za mną biegał, ugryzł mojego psa... mnie :) nawet moja mamę i kolegów... ale zawsze, zawsze miał swoją indywidualną męską osobowość... taki mały mężczyzna... zawsze miał swoje zdanie i umiał je podkreślić... mimo wszystko go kochałam... naprawdę... mimo wyjazdu, pozostawienia, gryzienia czy nie wiem czego jesczze... kochałam go jak najlepszego przyjaciela... bo nim był... i niech tak pozostanie... mimo że nie było mnie z nim w te ostatnie dni... ze nie byłam przy nim, co bardzo mnie boli... wiem ze teraz bedzie miał dobrze...

Niech pozostanie tak jak jest... niech 3ma się mocno i mam nadzieję, że to wszystko mi wybaczy.... że wybaczy mi moje błędy, bo naprawdę mimo wszystko chcę żeby był moim przyjacielem :cry:

Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Mikuś

Post autor: ESTI »

:(
Obrazek
eme
Posty: 150
Rejestracja: śr sie 25, 2004 1:42 pm
Kontakt:

Mikuś

Post autor: eme »

Oliwi@, Iva - bądźcie dzielne. I pamiętajcie, że promyki czują, gdy są kochane. Wasza miłość jest dla nich najważniejsza. Kochane przez Was - odchodzą w spokoju...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”