Myszki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
KIRA ÂŁOBUZ

Myszki

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Dzis urosziły sie małe myszki rasowe . Mamusią jest Defensywa DYNAMIMAUS a tatusiem Churchill DYNAMIMAUS . Mysiaki bedą do odbioru za ok 4 tygodnie . Zainteresowanych prosze o kontakt baba11@op.pl
Ginger
Posty: 81
Rejestracja: ndz wrz 14, 2003 8:59 pm

Myszki

Post autor: Ginger »

Gratuluje małych myszek! :D Nie zapomnij tylko odzielić tatusia.
Hodowla Myszy Rasowych - DYNAMIMAUS
http://dynamimaus.w.interia.pl
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Myszki

Post autor: Krówka. »

ja tez czekam na maluchy
mialam miec dopiero na konic zimy, ale jakos tak wyszlo ze beda z a 2 i 3 tyg
Adder -champagne + Blazers -satynowy champagne tan banded
Czekolada + Cabull-agouti
Bordeuax-agouti banded + Aboriginal - czekolada tan
:D zaszalałam
KIRA ÂŁOBUZ

Myszki

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

No zaszalałaś ! Ho Ho ! A jak ci sypnie tak jak mi kazda to co ty z tym ztobisz ja sie zastanawiam co zrobic z 9 a co dopiero z taką ilośćą . No właśnie co wy z tym robicie tzn kto najczesciej jest rynkiem zbytu tacy zwykli lodzie czy chodowcy KTO?A tatuś iuz od 19 jest w innej klatce . Ja juz mam koszmary co do sprzedearzy !Dziś mi sie naprzykład śniło ze moje myszeta były tylko 1 champagne tan , a reszta cynamonki i czekoladki a na domiar obłędu to 1 była całkiem biała z czerwonymi oczami . Ja chyba przez te 2 tygodnie zwarjuje . A chodowle zamiezam nazwac UCHOLE jak wam sie podoba smiesznie co nie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”