Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: Elf »

:) Dzięki za pocieszenie.
Moje obawy chyba wynikają głównie z tego, ze nie znam jeszcze dobrze Mju. W końcu jest u mnie drugi tydzień dopiero, pod koniec ciąży czyli cały zeszły tydzien była bardzo drażliwa, a teraz zajmuje sie wyłącznie gromadzeniem jedzonka po kątach klatki:)

Ale wiecie, podoba mi sie to, w jaki sposób inne szczurzyce ją traktują. Nie wiedziałam, ze tak bardzo potrafią respektowac fakt, ze w klatce są młode. Missi czasem podchodzi do domku ale trzyma sie na dystans, jakby wiedziała, ze nie wolno zakłócać spokoju maleństw. Tasha tak majestatycznie czyści małą Mju, kiedy tylko ma okazje.
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: Elf »

Kluseczki mają już 5 dzień i wszystko wskazuje na to ze rosną zdrowo i Mju wykarmi swoje potwory głodomory. O ile nie zadusi ich toną gałganków i papieru jaki wciaga do gniazda:)

Podejrzałam wczoraj maluchy i już mają odstające uszka od główek, wiem juz że 2 bedą zupełnie czarne, a reszta łaciata.
Bardzo bym chciała, żeby chociaż trójka trafiła w dobre ręce, więc gdyby ktoś z Was miał ochotę przygarnąć malucha śmiało może się zgłaszac :)
Postaram się niedługo zrobic im zdjęcia, bo jest co podziwiać.
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
Banshee
Posty: 355
Rejestracja: wt maja 11, 2004 12:19 pm

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: Banshee »

Ja przezylam dzis straszna noc, Rubi nie chciała siedziec z malymi w klatce, byla bardzo zdenerwowana... gdzies ok 3 nad ranem zaczela co chwila wchodzic do gniazda, karmic male a pozniej lezal przewrocona na boczek z lapkami do gory w kacie klatki... myslalm ze to juz koniec, ugryzła mnie kiedy przerazona wlozylam do klatki reke myslac ze umiera... teraz juz jest o niebo lepiej... ale tego co przezylam nie zycze nikomu... nikomu. Bylam juz gotowa pogodzic sie ze strata wszystkich maluchow i Rubi...
Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: Elf »

Dzieciaki Mjumjaki mają już trzy tygodnie. Są śliczniutkie - zresztą sami oceńcie :)
Tutaj mały beżowy samczyk

http://www.zwierzaki.elf.tio.pl/male/09.jpg

link do galerii pięcioraczków:
http://www.zwierzaki.elf.tio.pl/male/

W stadku są aż trzy samce - beżowy, czarno-biały i czarny :) Bardzo bym chciała żeby znalazły nowy dom. Gdyby ktoś był chętny niech sie odezwie.
Jedną samiczkę na pewno zostawię sobie, drugą mogę oddać.
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: sauatka »

jesli byl by transport wzielabym samiczke, ale nie mowie ze na 100%, jesli znajdzie sie ktos inny kto bedzie mial transport to ja wezmie :lol: sliiiczne
Banshee
Posty: 355
Rejestracja: wt maja 11, 2004 12:19 pm

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: Banshee »

Piękniusie ogonki, mam nadzieje, ze kazdy maluch znajdzie domek.

Pozdrawiamy ja i moje okruszki :D
spider13
Posty: 132
Rejestracja: sob paź 30, 2004 4:09 pm

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: spider13 »

Wziołbym czrnego samczyka ale ciężko z transportem bo jestem z Międzyzdrojów 100km koło szczecina
Edgar kupiony 30.10.2004
Pixi w moim sercu
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: roenna »

Ja również mogłabym wziąść samiczke tylko równiez pozostaje problem z transportem :?
nie wybiera sie ktoś przypadkiem w okolice Dąbrowy Górniczej? (niedaleko katowic)
Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: Elf »

Właśnie zauważyłam że większość z Was jednak jest z północy:)
Transport mogę zapewnić jedynie do Kielc. Jednak największym problemem będzie znelezienie domu dla samczyków, bo o samiczki jak widzę nie mam sie co martwić:) Szkoda ze z całej piątki sa tylko dwie.
Samiczkę mogę oddać tę czarno-białą :)


Całe stadko jest bardzo ruchliwe i nie da się ich powstrzymać przed odkrywaniem klatki, która jest jak na ich perspektywę ogroomna:) I ciekawe też jest to, ze nie ma równych i równiejszych ogonków, bo wszystkie rosną w identycznym tempie. Widać mama Mju zadbała o jednakowe karmienie:)
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: sauatka »

heh gdzie sa kielce ? :> Trzebinia jest kolo Katowic, tzn. w drodze z Krakowa do Katowic
Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: Elf »

I to jest problem, Kielce sa w inną zupełnie stronę, ale mówie ze mam mozliwosc transportu akurat tam, na wypadek, gdyby ktos z tych okolic moze sie deklarował ma dzieciaka mjumjaka.
Na Kraków to je nie mam możliwości:(
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: lajla »

jej... przeurocze sa...

ja moze bym wziela... tylko jest taka sprawa... moj tata juz sie lamal... tzn juz sie zgodzil... ale moja siostra zrobila afere... no i teraz tata mowi co innego, ale sobie z tym poradze... sadze ze transport to maly problem... bo na forum sa 3 osoby krakow/rzeszow... wiec moze ich wyjaz do rzeszowa i powrot do krakowa by sie tak zgral i za 2 tyg... mam 2 tyg do namowienia taty...

no ale jakby co to ja jestem na 50% chetna na 100% samczyk :lol: niestety tylko jednogo... choc wolalam bym dwa ale uuuuh nrazie na 3 szczury nie mam szans... niestety....
Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: Elf »

Jejku Lajla nawet nie wiesz jak się ciesze :)
Dla mnie te 50% to i tak wieeelkie światełko nadziei :) Samczyków mam pod dostatkiem więc mogłabyś sobie wybrac :)
Tylko jedna sprawa - one za 2 tygodnie miałyby dopiero 5 tygodni, a z tego co przeczytałam to 5 tygodni matka karmi młode.
Zdaje się więc że masz trochę więcej czasu na przekonanie taty i transport (ostatecznie to mogę się do Krakowa przejechac)
Właściwie to nie wiem w jakim wielku można oddać maluchy?
Ostatnio zmieniony pn lis 15, 2004 1:20 pm przez Elf, łącznie zmieniany 1 raz.
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
Banshee
Posty: 355
Rejestracja: wt maja 11, 2004 12:19 pm

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: Banshee »

Ja swoje oddaje wlasnie w wieku 5-ciu tygodni, myśle, młode już w 3 tygodniu sa w miarę samodzielne, gdzieś około miesiaca należy je rozdzielic, wiec 5 tydzień na oddanie jest moim zdaniem w sam raz.
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Mju maleństwo urodziło maleństwa - Rzeszów

Post autor: roenna »

Ja ewntualnie moglabym odebrać małą z Krakowa... Do Kielc niestety nie mam mozliwości jechac :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”