Jogurt

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Jogurt

Post autor: falka »

Moja mała Iset dostała dziś maślankę truskawkową i jak wylizała swoją porcyjkę do czysta to zawiesiła się na prętach i wąchała, bo ja jeszcze swoje 0,5 litra piłam :). Więc jak już tak wisiała i wisiała to dałam jej dokładkę i wszystko wszamała :). Firmy Milko :P
kwitak
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 23, 2004 7:38 pm

Jogurt

Post autor: kwitak »

Fiona dostaje serki i jogurty oczywiście w rozsądnych ilościach i nie miała żadnych problemów zdrowotnych z tym związanych.
Diablo

Jogurt

Post autor: Diablo »

Jogurt jaki ? Zwykły czy może z kawałkami owoców?
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Jogurt

Post autor: Dona »

i taki i taki jest dobry ale z owocami chyba będzie lepszy... w sensie - więcej radochy dla szczura :D
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Jogurt

Post autor: oliwi@ »

tia :) owocki to kupa radochy a szczególnie zabawne jest ich wyławianie z głębokiej miseczki :) nie obędzie sie bez ubabranego noska :)
jolajola1
Posty: 58
Rejestracja: pn sty 10, 2005 11:55 am

jogurtowa k?piel

Post autor: jolajola1 »

Zjadłam sobie jogurt, kawowy, pyszny. Okruszek siedział mi na karku, ale chyba go zapach zwabił, bo co prawda mi jedzenia nie wydzierał, ale niuchał i niuchał. Postawiłam puste opakowanie na stoliku kompowym, siadłam do roboty, pisze, stukam, a ten maluch niucha i niucha. W końcu się zaczął niecierpliwić i po ramieniu spuszcza mi się na klawiaturę, a mnie robota goni.
Więc wzięłam puste opakowanie po jogurcie i wsadziłam razem z Okruszkiem do klatki.
No i numer nie z tej ziemi, bo on się na to rzucił z piskiem łapczywości. I, dziabas !!, kubeczek w zęby i próbuje go wepchnąć/wcisnąć/wciągnąć do domku. Malutki szczurek, mieszący z 8 centymów z kubeczkiem ogromniastym w zębach, a do tego kubeczka zmieściłoby się takich okruszków ze czterech. Siłował się z kubkiem z 10 minut, w końcu się poddał.
Kubeczek leży na dnie, on do niego włazi, trochę powylizuje ścianki, potem wyłazi i myje sobie futerko. I znowu włazi, liże, myje, włazi, liże, myje... Spektakl trwa ! To lepsze niż tivi !

Przy czym zaznaczam, że do dzisiaj nie tykał nabiału surowego, tylko ziarenka, kawalątek wędliny, malutko chleba i jabłuszko i jedna psia chrupka dziennie, w nagrodę po treningu i nauce nowych sztuczek. Okruszek jest u nas dopiero 6 dni i specjalnie nie dążył do urozmaicenia diety, na przykład nie chce żadnych serów i mleka, kartofla i marchewke tylko obwąchiwał. Dopiero dzisiaj ten jogurt...

Cyrk na kółkach ! Właśnie w tej chwili znowu próbuje wejść z opakowaniem jogurtowym do domku...
myślisz, że możesz wszystko ??? ... to trzaśnij drzwiami obrotowymi !
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Jogurt

Post autor: Agata »

:lol: Gratuluę pomysłowego szczurka. Super!
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

Jogurt

Post autor: ajlii »

Po nowym pokarmie może mieć trcochę zmiękczoną kupkę albo w innym kolorze...
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
kati
Posty: 80
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 10:25 am

Jogurt

Post autor: kati »

Przynajmniej szczurek na robotę z jogurtem i troche sobie poje dobrego jedzonka. :lol:
Pozdrawiamy
Kasia i wszystkie moje zwierzaki.
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

Jogurt

Post autor: Cathycash »

ja jednak polecałabym jogurt naturalny nie kawowy ;)
żegnam szanowne towarzystwo
jolajola1
Posty: 58
Rejestracja: pn sty 10, 2005 11:55 am

Jogurt

Post autor: jolajola1 »

... ale to ja jadłam.... Okruszek resztki wylizywał NA OCHOTNIKA
myślisz, że możesz wszystko ??? ... to trzaśnij drzwiami obrotowymi !
MaTa
Posty: 55
Rejestracja: śr maja 25, 2005 7:40 pm
Kontakt:

Jogurt

Post autor: MaTa »

Jaki najlepiej dawac jogurt naturalny bez owocow np. DANONE czy lepiej owocowe ? np. Bakomy ?
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Jogurt

Post autor: ESTI »

To zależy jaki szczuras lubi. Tylko nie za często, bo może dostać przebiałkowienia i strupków na skórze.
Obrazek
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

Jogurt

Post autor: morzeszek »

u mnie to zalezy jaki ja ja lubie
bo najpierw ja zjadam a on jak chce to sie pobawi w wylizywanie pudełka
dostaje tak ponieważ właśnie sie obawiam nadmiaru białka
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
MaTa
Posty: 55
Rejestracja: śr maja 25, 2005 7:40 pm
Kontakt:

Jogurt

Post autor: MaTa »

To lyzeczka wystarczy ? czy mozna 3 podawac ? lub 2 ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”