Moje stadko - Krysia ['], L,Tasha [']

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: krwiopij »

myslami jestem z wami... z calego serca zycze maluchom sil i mozliwosci czerpaniaszczescia z zycia az dokonca...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: PALATINA »

Trzymaj sie dzielnie, choć wiem, że to trudne... :cry:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: Sandrex »

Kurcze takie to przykre. Take care. Bardzo mocno wspolczuje.
Wake Up Little Sparrow
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: oliwi@ »

IVA Ty jesteś silna - Twoje ogonki też, jeszcze spędzicie dużo wspaniałych dni ze sobą. nie poddawaj się.
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: IVA »

Ostatno wracam na forum chyba tylko zeby podac coraz smutniejsze informacje.
Rozwój nowotworu u Demonka postępuje bardzo szybko. Ma ogromny brzuszek ale nadal sam je i to dosyc chętnie. Niewiele się rusza, ale nie wykazuje oznak bólu, ma jednak pewne problemy z oddychaniem, nie ma jednak oznak niewydolności krążeniowo-oddechowej). Jest odłączony od stadka.
Fruzi znowu sie troche poprawiło ale część guza objęła martwica. Mała jednak obżera się i zaczęła chodzić na dłuższe wędrówki. Jest odłączona od stadka.
Księżniczka oprócz już 6 guzków ma powiększone węzły chłonne, jest bardzo smutna i lekko splatana. Ma całe ciałko podrapane. Dostała juz kilka zastrzyków odczulających, nie jest w trocinach, nie dostaje białka. Nie pomagało smarowanie róznymi preparatami. Badanie nie wykazało świerzbowca. Pomimo wszystko 3 dni temu poprosiłam, żeby wet podał jej zastrzyk przeciwko pasozytom podskórnym. Do tego włączył antybiotyk. Na razie drapanie zmniejszyło sie w nieznacznym stopniu, nie ma nowych ran ale nie widac znacznego polepszenia.
Afrodytka nadal ma 2 guzki sutków, oprócz tego kilka ropni na ogonku, 2 na łapce i 1 na pyszczku. Ropnie te goje sie, po czym znowu pojawiają. Tez dostała zastrzyk przeciw pasozytom i antybiotyk.
Guz u Lady powiekszył sie dwukrotnie. Lady coraz mniej biega ale nie spadła w hierarchii i je normalnie.
Najgorsze, że u Kanta znalazłam tez guza. Ma go pod szyja. Jest niezbyt duzy ale już wyczuwalny, dosyć ruchliwy ale mam wrażenie, że częściowo przyczepiony. Kant jest smutny ale je normalnie, jegop ruchliwość nie zmieniła sie (nigdy nie był zbyt ruchliwy). W tym tygodniu idziemy do weta [po diagnozę, jesli bedzie szansa Kant iodzie na zabieg.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: krwiopij »

jednak nie tylko zalety ma opieka nad takim stadem... :( badz dzielna, IVA... pozdrow ode mnie ogony... niech wiedza, ze na drugim koncu polski ktos o nich mysli i trzyma za nie kciuki...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: IVA »

Dzięki Krowiopijka, przyda im się
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: ESTI »

I ja trzymam z daleka kciuki, bo też nie często bywam na forum i gg...aby jak naj lżej Wam było...
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: GoHa »

Ivus... biedactwa... tak mi przykro... bede trzymac kciuki zeby zyli jak najdluzej i bez bolu... ;(
Dobrze jest być kochanym... :)
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: Dixi »

Biedactwa - Iva - ja także dołączam się do życzeń, niech szczurki zdrowieją, niech im starczy sił i chęci do życia!
Pozdrawiam,
Aguśka
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: Dona »

dołączam się... :(
wypieść maluchy...
i nie załamuj się... :*
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: IVA »

Dzięki dziewczyny.
Demonka juz nie ma.
Fruzia nagle zaczełą słabnąć, znowu schudła, ale może dlatego, że ostatnie dni poświecałam jej mniej czasu niz zwykle.
Księżniczkę chyba niedługo bede musiała oddzielic od stadka, bardzo ja przeganiają, a ona nadal jest splątana, wydaje mi sie też, że nie widzi.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: Czarna20 »

Iwa, trzymaj się - jestem z tobą, narazie nie mam jak pogadać z Tobą na gg ale jak tylko mi się uda to porozmawiamy.
Demonka już nic nie boli.....napewno hasa z moim Czedarem i wszystkimi kochanymi szczurkami po drugiej stronie tęczy....
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: Dixi »

Ivci a- jak tam Fruzia i reszta stadka - coś się polepszyło? Mam nadzieję, że tak.
Pozdrawiam,
Aguśka
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Moje stadko - Nadusia, Lilusia i Demisia, teraz znowu razem ;(

Post autor: GoHa »

:(
Dobrze jest być kochanym... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”