Zapytanko...

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Zapytanko...

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Dla zboczuszkowych pedofi (lek :wink: :lol: )
http://allegro.pl/show_item.php?item=35482519
Niech wam sie wygodnie nosza :lol: :wink:
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Zapytanko...

Post autor: Gosik »

Buahahaha - wyslę adres moim kumplom :twisted:
A wracając do sexu szczurzyc. To moje panienki się wcale z tym nie kryją! Zabawiają sie i to nie całkiem żadko na środku pokoju...i moja obecność im wcale nie przeszkadza :wink: Po prostu Finlandia wskakuje na Tequillę i drapie ją w niesamowitym tempie tylną nóżką po grzbiecie. No i muszę przyznać - Tequilli się to baaaaardzooooo podoba :twisted: Tylko zastanawia mnie czemu nigdy się nie zamieniły rolami? Może dlatego, że Tequilla jest u dominatorem/ką i...się słabszymi wysługuje?! Fuj, musze z nią poważnie porozmawiać.
A co do samców... ja nie wiedziałam, że mój kochany Drinkuś jest molestowany - i to przez właśnego brataaaaa :!: Ja myślałam...no nigdy bym na to nie wpadła!
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Zapytanko...

Post autor: pomarańczowy jelcz »

A to dziwne,bo myslalam,ze homoseksualizm dotyczy tylko ludzi...
Bo myslalam,ze zwierzeta bardziej sie kieruja instynktem progresywnym,a nie...khem...przyjemnoscia ;]
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Zapytanko...

Post autor: oliwi@ »

hehe to może jednak my ludzie (skoro występuje między niektórymi z nas homoseksualizm) mamy to właśnie po zwierzakach ;)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Zapytanko...

Post autor: krwiopij »

no, ja bym tego homoseksualizmem nie nazwala... gdyby zwierzaki faktycznie mialy sklonnosci homoseksulne, wolalyby kontakty z osobnikami wlasnej plci... a smiem twierdzic, ze tak nie jest... naprzyklad mef z kidusi zabawiaja sie regularnie, ale na widok ratka mathy_c - wpadly w euforie... jednak nie ma to jak prawdziwy mezczyzna... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

Zapytanko...

Post autor: Paula_13 »

Ale ja uważam, że my jako wielbiciele szczurów, powinniśmy uznać te zwierzęta za bardzo ludzkie i przypisać im ludzkie cechy, np. moja suczka ( Karmen) miała koleżankę- Sunię i tylko z nią "kopulowała". Nie dopuszczała do siebie żadnych psów-samców. Po dwóch latach jak u mnie była postanowiłam ją dopuścić, żeby miała dzieci. Na jedną cieczkę się nie udało, na drugą też nie, na trzecią było lepiej, ale do niczegoi nie doszło,a dopiero na czwartą postanowiła dopuścić do siebie Dina, cocker-spaniela, ale po jej pysku było widać, że nie jest zachwycona. Więc wniosek nasuwa się sam. A tak szczerze powiedziawszy ja uważam, że zwierzęta mają duszę, rozum(trochę instynktowny) i czują jak ludzie, odczuwają radość, smutek i inne "ludzkie" uczucia. Mój szczurek, jak ja byłam smutna, podchodził do mnie, kładł się na piersiachj i patrzył mi w oczy. Wyglądało to tak jakby on też płakjał. Zawsze mu wszystko opowiadałam i zdawało się że wszystko rozumiał.
Więc uznajmy naszych przyjaciół za całkiem ludzkich !!!
Sorry, że zeszłam troichę z tematu, ale musiałam moje zdanie poprzeć argumentami. :)
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Zapytanko...

Post autor: Anita »

Jeśli chodzi o psy (może i szczury, ale psy na pewno) to one udają kopulację aby zdominować/podkreślić dominację. Oczywiście chodzi o tą samą płeć, czyli "ten ważniejszy, kto na wierzchu" :))
Zresztą np. psy czasem (głównie samce) "gwałcą" nogę człowieka, nie? I co, myślicie, że z miłości? ;)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Zapytanko...

Post autor: krwiopij »

moje suki 'kopuluja' ze soba najwyrazniej dla przyjemnosci... raz jest jedna na gorze, raz druga... :lol: szczury zreszta tak samo...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Iras
Posty: 37
Rejestracja: pt lis 26, 2004 6:26 pm

Zapytanko...

Post autor: Iras »

psy (samce) które "gwałcą" nogi itp. to są zwykle młode psy którym hormony wariują, a udawanie kopulacji przez suki to częściowo dominacja ale nie tylko.. myślicie ze zwierzęta nie mają chcicy?
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Zapytanko...

Post autor: Anita »

[quote="krwiopijka"]moje suki 'kopuluja' ze soba najwyrazniej dla przyjemnosci[/quote]
Po czym to poznajesz?

Iras - psy mają cały czas, a suki podczas cieczki, li i jedynie
Iras
Posty: 37
Rejestracja: pt lis 26, 2004 6:26 pm

Zapytanko...

Post autor: Iras »

Anita, wiem jak maja psy.. psów mam 13 więc chyba jakieś doświadczenie mam...
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Zapytanko...

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Czy ty prowadzisz schronisko 0_~ ???
Jak ty sobie radzisz z 13 psami ???
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Iras
Posty: 37
Rejestracja: pt lis 26, 2004 6:26 pm

Zapytanko...

Post autor: Iras »

Hodowla... i jakoś sobie radzimy... choć z trudem... szczególnie jak się suki spotkają.. od razu wtedy jest walka...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Zapytanko...

Post autor: krwiopij »

Anita, poznaje to po tym, ze robia to nawet wtedy, kiedy nie maja cieczki... i na zmiane - raz jedna na gorze, raz druga... wiec raczej trudno tu mowic o dominacji...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Zapytanko...

Post autor: Anita »

Skoro nie mają cieczki to tym bardziej nie ma co tu mówić o przyjemności...
Zresztą hierarchia może być dość płynna, w końcu psy to nie wilki, i zależy od sytuacji.
A jak do końca nie wiedzą kto jest lepszy to sprawdzają... Gdy jeden pies bezwarunkowo dominuje nad drugim to nie ma potrzeby demonstrowania.

Iras - wow, a jaką rasę hodujesz, że tak walczą?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”