czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: krwiopij »

[quote="Dixi"]Krwiopijka - a może tak mały zameczek w drzwi sobie wstaw :twisted: [/quote]
mam, Dixi, mam... ale raz zapomnialam zamknac... teraz zamykam i zabieram klucz... az mna trzesie, jak pomysle, ze te przebrzydle smarkacze byly w moim pokoju i dobieraly sie do moich szczurow... :evil:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Diablo

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Diablo »

[quote="oliwi@"]
a jak będę w przyszłości miała do czynienia z niesfornym dzieciakiem to przywiążę do kaloryfera :evil:[/quote]

Radze do krzesła bo kaloryfer ci z ściany wyrwą (Mój kuzyn prubował niestety nie udało mu sie całego kaloryfera wyrwać :evil: , ale rure wyrwał szczęście , że to było lato i wody w kaloryferach nie było :twisted: )
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: lajla »

[quote="krwiopijka"]ooo taaak... nienawidze dzieci... nie cierpie, nie znosze, brzydzi mnie i skreca... :evil:[/quote]

ja powiem tak:
KOCHAM DZIECI!!!
do pewnego wieku ;)
male, bezzebne, w pieluszkach smrody :) ten smord moge im wybaczyc, to ze placza, ale sa slodkie i niewinne tak jak zwierzeta... no wlansie do momentu kiedy umieja juz otwierac buzie, chodzic itd, itp robia sie z nim male potwory ktore potem wyrastaja na takie cos jak my... eeeeh



co do krzesla hmm zdaje mi sie ze jest za lekkie i latwo je przesunac :D trzyba miec w domu cos z tytanu ;) czy cus... choc wiecie mam pomysl taki wielki gruby hak nad drzwiami :lol:
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Masterton »

Jak ja mam dobrze, że nie mam w rodzinie żadnych małych dzieci :)
Nikt pod moją nieobecność nie wchodzi mi do mieszkania, nie karmi zwierząt, itp...
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Gosik »

Powiem krótko. Po prostu dzieci są głupie! A ja tej cechy nie znoszę. Może to i nie ich wina..ale mnie to nie obchodzi. Spróbuj coś dzieciakowi wytłumaczyć...nie mam mowy. A jeszcze się wydzierać zacznie.
A rodzinka...ech mnie chyba kiedys znaleźli na chodniku, bo za cholerę żadnych wspólnych cech nie mamy. Nic! Są dla mnie stanowczo zbyt poukładani, konkretni, praktyczni, obwarowani żelaznymi zasadami....a ja nie potrafię i nie chcę być takim przykładnym członkiem społeczeństwa. Żygać się czasem chce...nawet mój brat..jest tylko 4 lata starszy...a czuje się jakbym miała trzeciego rodzica. Wrrrrrrrrrrrrr
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Paula_13 »

A zauważyliście wszyscy, że my lubimy szczury, ale dużo ludzi nienawidzi.
Ja kocham je bartdzo, a niektórzy reagują na niego jak na bakterię wąglika.
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
Diablo

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Diablo »

A ja bardzo...bardzo...bardzo...lubię...lubię...lubię... WAS!!!!
Kaco
Posty: 62
Rejestracja: ndz sie 15, 2004 11:52 am

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Kaco »

1.Ja nie nawidze seraaaa !!!! na pizzy i tych innych (stopiony) może byc ale taki normalny ?? bleh !!
2.Nie lubię mleka,za to lubię kakao :)
3.lubię jeździć FIATEM 126 p. (Maluch) prośze bez smiechów :)
Pozdrawiamy: Ja i Kicor (Dezerter)

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Paula_13 »

Kaco- ja też lubię jeździć maluchem. Nie jesteś niepowtarzalny/na(masz taką bezpłciową nazwę :) )
Diablo- czyżby nas nikt nie lubił ??? :)
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Angua »

[quote="Gosik"]Powiem krótko. Po prostu dzieci są głupie! A ja tej cechy nie znoszę. Może to i nie ich wina..ale mnie to nie obchodzi. Spróbuj coś dzieciakowi wytłumaczyć...nie mam mowy. [/quote]
Oj, Gosik, uogólniasz ;) ja mialam do czynienia z bardzo roznymi dziecmi. Nie znosze rozwydrzonych bachorów, to chyba oczywiste, ale przeciez nie wszystkie dzieci są takie i to nie ich wina, ze najbardziej zapadają w pamiec te małe paskudy, które nam zalazły za skórę ;) A ze dzieci są głupie... do niektórych bardzo ciezko dotrzec, to prawda, ale znam też dzieci, które są naprawdę niesamowite ;) ja zakładam, ze dizecko to istota ludzka i można z nim rozmawiać jak z człowiekiem od momentu, kiedy jest w stanie wyartykułowac cos wiecej niz "mama". Nie znoszę szczebiotania do dzieci, po prostu wszystko sie we mnie wywraca, jak to słysze, ale normalnie rozmawiać z dzieckiem to zupełnie inan sprawa, czasem potrafia walnac taki tekst, ze szczęka ci opadnie z wrazenia.
Bardzo lubie dzieci, co prawda cudze :P do wlasnych mi sie nie spieszy, w przeciwienstwie do niektorych kolezanek, no coz, kazdy sobie uklada zycie, jak mu sie podoba
A tak z innej beczki: ja fiatem 126P musze jezdzic sluzbowo. zawdzieczam mu niezapomniane przezycia, ostatnie z tegorocznej zimyy, kiedy to trafilismy na grudkę (dosłownie grudkę) zmarznietego sniegu, obróciło nas o 180 stopni i pocałowaliśmy krawężnik :) bomba
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Paula_13 »

Ja nie znoszę bachorów od czasu, gdy jedna Kaśka podajże zabiła mi królika. Wzięła go na ręce wlazła na łóżku i pi*** nim o ziemie. Myślałam, żer roztrzaskam tego bachora o ścianę, albo zrzucę z wieżowca.
Dzieci są różne. ja lubie takie dzieci, które wiedzą, że zwierzątko to braciszek, nie wolno mu robić krzywdy i wogóle. Znam takiego 1,5 rocznego Szymona. On mógłby głaskać zwierzaki dzień i noc. "Ma" dwa psy i rybki, a gdy wchodzę z nim do zoologicznego zawsze woła Rudego mi daj- i szujkam rudego króliczka, wyciągam i on go głaszcze, całuje. Nie wkłada rąk do oczu. Jest dobrze wychowany. Ale większość to pozabijhałabym jak leżą takie obsrane po pachy w pieluchach i Ty musisz to myć. Naprawdę wolę sprzątnąć kupkę jakiegoś zwierzaka niż myć bachora. Łeee...
Oliwia, radzę zastosować bardziej doraźne środki, bo kaloryfer nie dział nawet na owczarka niemickiego- już wiem-
Włóż do klatki pod prądem, np. 1200wolt ooo... pięknie... nawet by nie pisnęło. i Taka błoga cisza.
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Moj cholerny sasiad jest juz teraz w gimnazjum,ale mieszkam nad nim juz 10 lat i w tym czasie widzialam niejedno (jako naprawde mala dziewczynka,w dodatku kochajaca zwierzeta,plakalam po nocach przez to,co sie tam dzialo,niestety,bylam za mala na interwencje tozu :? )-ten...(bede delikatna) debil bral kota za ogon i rzucal o sciane (nie widzialam osobiscie,ale jego rodzice sie tym chwalili :evil: :cry: )koty notorycznie od nich uciekaly-mieli juz chyba z 6 albo 7 :?

Kolezanka tez mi kiedys z wielka radoscia i rozbawieniem opowiadala jak jej brat bral koty (kilka naraz) za ogon i sie krecil w kolko - no kur**** bierze :?
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Dixi »

Takie zachowania u dzieci skądś się biorą....albo rodzice pozwalają im na to, albo dzieciaki uczą się z bajeczek rysunkowych (Tom i Jerry i inne - ktoś za kimś biega i go bije patelnią czy czymkolwiek innym)....
Do mnie do domu wpadli kiedyś znajomi z małym dzieciakiem. Dziecko niby grzeczniutkie, a tu nagle ciągnie mojego psa za ucho - poniewaz pies jest nauczony, że nie wolno gryźć, więc tylko zaskomlał i zwiał...ale ja nie czekałam długo - pociągnęłam dzieciaka za ucho - ten zaczął beczeć i się drzeć - i zapytałam się bachorka czy go to bołało. Dziecko odparło "tak". Pouczyłam dzieciaka, że psa też boli, jak ciągnie się go za ucho! I postępuje tak z każdym dzieckiem, które męczy zwierzęta. Może jestem brutalna, ale według mnie dzieciaki w pewnym wieku nie myślą jeszcze racjonalnie, więc jedynie zastosowanie bólu odnosi skutek (nie mówię o biciu kablem czy znęcaniu nię nad dziećmi, proszę mnie źle nie zrozumieć).
Ostatnio zmieniony ndz gru 19, 2004 4:33 pm przez Dixi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Aguśka
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Eee tam brutalna ;]
Jak dla mnie to takie zachowanie jest jak najbardziej sluszne
(i nikt tu ci nie zarzuca znecania,ja jestem wrecz z ciebie dumna 0_o)
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Dixi »

A poza tym, dziecko piwnno miec kontakt ze zwierzątkami od małego - tak jak ja :D i nauczy się, że nie wolno maltretować, bić, kopać i znęcać się nad zwierzątkami :)
Pozdrawiam,
Aguśka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”