[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Izold »

Szczurfan ladna willa!:D a ile w niej trzymasz diabełków?I te drewniane akcesoria kupiłeś czy samodzielne wykonanie?
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Filipw »

Dwa :D :P. Ale chyba powieksze stadkto jak wroce z wakacji....
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: yss »

szczurfan: to domki z zooplusa? :) mam taką chałupkę dla myszek :D
fajnie urządziłeś wolierkę, nie powiem :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: smeg »

http://i40.tinypic.com/2dkbe4h.jpg - to moja, 60x36x55 ;) Jeszcze nie jest do końca urządzona, bo na razie nie mam materiałów na więcej atrakcji :P To okrągłe po lewej to pudełko po lodach, pełni funkcję takiego zamkniętego tunelu. Włożyłam tam parę smakołyków, żeby zachęcić do zwiedzania :P Pod najniższą półką jest domek z kartonu, ale pewnie długo nie potrzyma, bo zaraz zostanie zasikany :P Podłoga tego domku jest oklejona folią, żeby tak nie przesiąkała, a do środka włożyłam kawałki szarego papieru toaletowego, żeby było miękko. Ostatnio oprócz ciągłego przesiadywania w domku Lidka zaczęła wchodzić do koszyka i zagrzebywać się pod szmatką - dziś na przykład przespała tak cały dzień ;) A ten sznurek przy poidełku nie służy do niczego, przywiązałam go kiedy gadałam przez telefon, żeby zająć ręce :P Chciałabym dodać jakąś gałąź albo rury z pcv :> Chętnie wysłucham wszelkich porad ;D
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Filipw »

Klatka za wąska... troche za wąska takie minimum to 40 cm chyba... A poza tym szczury to zwierzeta stadne, musisz zorganizowac koleżankę lidce (Czyli szczura koniecznie tej samej plci lub kastrata). Nie bede wymieniła dlaczego szczu musi miec kolege bo za dlugo by sie zeszlo poza tym nie ten dział ani temat. Radził bym zmienic klatkę na allegro mozna znalezc b. duzo tanich duzych klatek ;)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: susurrement »

szczurfan, o ile dobrze kojarzę to smeg jest w trakcie poszukiwań koleżanki, a może nawet już wybrała, poza tym jej malutka ma świerzb, więc na razie nie można jej połączyć z innym ogonem. a dla takich gnojków taka klatka powinna wystarczyć, później można pomyśleć o dużej.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: smeg »

Już kupiłam większą na allegro, 70x40x80 :) Ta mniejsza będzie weekendowa, jak będę przyjeżdżać ze szczurami do domu. No i, tak jak napisała susurrement, cały czas szukam Lidce towarzystwa :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: susurrement »

super :)
fajne te Wasze klatki :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Sagitta0202
Posty: 264
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:50 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Sagitta0202 »

Smeg, Susu; kapitalnie urządzone klatusie. Zazdroszcze pomysłowości i Susurrementowej wolki. Niedługo wstawie fotki klaciory moich diabłów po czyszczeniu, bo wtedy przyjdą new akcesoria.
:)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: susurrement »

Sagitta0202 pisze:Smeg, Susu; kapitalnie urządzone klatusie. Zazdroszcze pomysłowości i Susurrementowej wolki. Niedługo wstawie fotki klaciory moich diabłów po czyszczeniu, bo wtedy przyjdą new akcesoria.
ale tu nie było fotek mojej klatki ;)
masz pewnie na myśli wolierę szczurfana :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Izold »

Ja wszystkie akcesoria wyjęłam z klatki,bo wszystko osikaly.Musiałabym pomyśleć nad fajnymi sprzętami do klatki,najlepiej samemu do wykonania (Nie lubie kupować,wole wykonać ale być dumnym ze swojego dzieła. :D ).Ma ktoś jakieś pomysły ? :)
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: tamiska »

A tak wyglada moja woliera po gruntownym sprzataniu i przemeblowaniu. Chyba z jakies 3h to robilam :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Tam za pudelkiem jest jeszcze hamak z gabki. Zdjecia sa kiepskie ale aparat w tel mi sie zepsul.
Sagitta0202
Posty: 264
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:50 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Sagitta0202 »

Susu; tak, na serio mi juz odbija...
:)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Izold »

moja tequila na razie siedzi w takiej mniejszej klatce,kiedy dojdzie do niej towarzystwo zrobie im ładną klateczkę,ostatno kupiłam,mój tata twierdzi że jest ona dla królika,no fakt jest bardzo duża,fajną wysoką kuwete ma a tequila nie będzie mi kopać tak że połowa biurka jest od trocinek,a kratki mają odstęp 1 cm i nawet w okazyjnej cenie była,mam swoją małą miejscówkę w Poznaniu gdzie mogę dostać klatkę za 10 zł i to jeszcze wyglądającą na nową :] Bura już za stara jest na jakieś atrakcje w klatce,tylko śpi,biega,je, ukrywa się w poduszce i myśli że nikt jej nie widzi,pomysłów będe szukać dziś na forum,może sama coś wykminię. :D
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Leia »

Obrazek
Obrazek

Tę klatkę pewnie wszyscy znają. Nasz najnowsiejszy nabytek - Ferplast Furet XL. Póki co, jak widać umeblowany tylko kitowo. Ale oczywiście dorzucimy tam jeszcze swoje cudeńka. Na razie klatka w stanie nowym czeka na nowych lokatorów z merchowego pola. W związku z tym starzy lokatorzy też muszą czekać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”