Chodzenie ze szczurkiem do sklepu?

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
fenomenalna90
Posty: 57
Rejestracja: śr mar 25, 2009 12:42 pm
Lokalizacja: Trójmiasto.

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: fenomenalna90 »

Co do sklepów : Nie wiem ja spotykam się tylko z reakcjami typu "fuj szczur jaki to ma ogon" itd. Więc nawet nie próbuje. A jako, że mieszkam na małej wiosce to latanie po łąkach jest miłe. Chociaż Shori przez to złapał kleszcza bo chodziłam z nim niedaleko lasu i nie pomyślałam. Na szczęście bez komplikacji żadnych jest ale teraz nieco bardziej uważam gdzie łazimy.
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

fenomenalna90 pisze:Chociaż Shori przez to złapał kleszcza
A czym wyjełaś kleszcza? Ja pewnie bede duzo wychodzila latem z kluseczkami i boje się że złapią.Czy te szczypczyki dla psów będą dobre? Czy lepiej żeby zrobił to wet?
Klaudusia:D
Posty: 12
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 10:43 am

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: Klaudusia:D »

Buni@ pisze:Witam !Mam pytanko ??? .Czy z ogonkiem można chodzić po sklepach? Mam na myśli takie małe spożywczaki ^-^ . Jak sądzicie? Dostałam Bunię w grudniu, więc jeszcze z nią nie wychodziłam. Już nie mogę się doczekać, bo mam duży ogród więc się wybiega ;) . Ale powróćmy do tematu...wiem już, że wychodzenie ze szczuraskiem na spacerki...itd. jest możliwe :D . Widziałam kiedyś faceta co miał dwa DOROSŁE szczurki na ramieniu :) . Zachowywały się spokojnie, tylko się troszkę rozglądały ::) . A może macie jakieś doświadczenie jeżeli chodzi o ten temat? Podsumowanie: Czy można chodzić do sklepów np. spożywczych razem z ogonem? Pozdrawiam Marta :-*
Ja jak najbardziej chdze ze szczurkiem wszedzie nawet ostatno zabralam go do lidla i zaden ochroniaz mi nic nie zrobił wiec ja najbardziej sie zgadzam zeby go zabierac ze soba a na trawie zeby go poszczac to lepiej zeby byl na smyczy bo moze ci uciec a tego chyba bys nie chciała co nie pozdrawiam Klaudia;DD
clorophilla
Posty: 15
Rejestracja: śr cze 24, 2009 10:04 am
Lokalizacja: Zabrze

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: clorophilla »

Dostałaś ją w grudniu, może zatem byc trochę trudniej z przyzwyczajeniem jej do spacerów. Gdy kupiłam moją Pastę nawet nie myślałam, o transportowaniu jej w pojemniku - zaraz po wyjściu z zaufanego sklepu siedziała już na moim ramieniu i tak całą drogę do domu :) parę dni potem była już ze mna w Kinie, na festynie. Od początku ze mną wychodziła, żeby sie przyzwyczaić do takich wędrówek. Jazda w tramwaju też była ok, ludzie patrzeli i byli ciekawi, pokazywali dzieciakom, że mam coś na kolanach :) Powodzenia w spacerach, uważaj na pogodę, żeby jej nie przeziębić :)
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: tamiska »

No moj szczurek ze mna nawet w centrum handlowym byl :P heh ludzie sie gapili a on tylo spal i w ogole sie nie interesowal tlumem.
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

A kiedy ja chodzę z moim Wiruskiem na ramieniu i wszyscy się na niego gapią a on wygląda na zadowolonego.Moze sobie myśli 'Uau.Ale ja musze być sexy!" xDD
Awatar użytkownika
Ressa
Posty: 242
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:53 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: Ressa »

Mam szerokie biodra więc bluzy z nierozciągalnymi końcami, zapięte do połowy i szczury do środka :)
Ogony i łebki zazwyczaj wystają a wtedy ludzie jak zauważą uśmiechają się i pokazują szczury palcami :D
były ze mną: Snickers, Twix, Ick, Iman, Lenek, Niebieska Świruska
jest ze mną: Benga
Awatar użytkownika
viney
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 08, 2009 2:23 pm
Lokalizacja: hollywood.

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: viney »

ja mieszkam w dość cichej okolicy i chodzę z ogoniastym prawie wszędzie. :p zakładam wtedy bluzę z kapturem. on zwykle albo siedzie w kapturze i ogląda sobie świat :D , albo siedzi na ramieniu albo schodzi do kieszeni. nie boje się że mi zwieje bo dotąd tego nie zrobił. :p hmm. a ludzie na ulicy i w sklepach ( chodzę z nim do spożywczaków, zoologicznych i nawet po centrach handlowych. :p) mają mieszane uczucia. ale mój szczurek lubi takie spacerki. :D
bziuum. :3
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

O mojego wiruska się nie boje-jest tak gruby że biega z prędkością 1m na minutę. :D Mogę puszczać go na ulicy,i gdzie chce :D
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: Sheeruun »

Ja byłam ze szczurasem na spacerze tylko dwa razy - raz z Akim i raz z Aleksem.
Reakcje ludzi były dość miłe - co prawda zaczepiali mnie tylko chłopcy w wieku około 8-12 lat ;D
Kilka dni temu jak byłam z Aleksem, i siedziałam z nim na trawniku, szło dwóch chłopaków i nagle jeden "Ty, patrz, co to?!" i podszedł do mnie.
-To chomik?
-Nie, szczur ;)
-Aaaale! *spojrzenie na mnie i zdziwienie w oczach* Mogę pogłaskać?
-Jak się da... *Aleks sam podszedł, stanął na łapkach i powąchał rękę*
-Masz jeszcze jakieś zwierzaki? *spytał głaskając*
-No.. 4 szczury, pies i dwie myszy :D
-O kurde..
I poszli xD A odchodząc drugi z nich powiedział "to trzeba naprawdę kochać zwierzęta, żeby tyle mieć..." ;D
W ten sam dzień też dziewczyna jadąca obok mnie rowerem, kiedy szłam z Aleksem krzyknęła na cały głos "o boże, szczur na ramieniu!" - niestety nie wiem, czy to było obrzydzenie, czy też nie ;)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: Izold »

Nienawidze jak ide ze szczurem i jakies babsztyle podszeptują do siebie 'Patrz!szczur!'

No co Wy ? Myślałam że lodówka! :o
Sagitta0202
Posty: 264
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:50 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: Sagitta0202 »

Wczoraj poszłam z Ivanem do sporzywczaka pod domem. Kasjerka podleciała i zaczęła go głaskaać a on jak to on wlazł jej na ramie. Kiedy zobaczyła ogon który wcześciej zwisał mi na plecach zaczęła piszczeć i podskakiwać. Na szczęście wzięłam Ivka zanim go z rzuciła.
:)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: Sheeruun »

Pewnie myślała że to jakiś chomik czy coś takiego :-X
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sagitta0202
Posty: 264
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:50 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: Sagitta0202 »

Pewnie tak. Że ten sklep jest koło mojego okna i tam mnie znają dzisiaj wchodzę wieczorem a pani patrzy na moje włosy z takim strachem w oczach że wybuchłam śmiechem xD
:)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Chodzenie ze szczurkiem?

Post autor: Sheeruun »

Haha xD
Jutro jeśli będzie tak chłodno jak dziś, się wybiorę ze swoimi paskudami do spożywczaka, już się skończyły różne smakowitości (robię im mieszankę orzechów, pestek słonecznika i dyni itp i dosypuję do karmy), to jak będę kupować może wylezą z bluzy, zobaczę jaka będzie reakcja ekspedientki.. ;D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”