Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Leia »

A czy my już jesteśmy tymi stałymi klientami? Bo my to jesteśmy uzależnieni maksymalnie od merchowych ciulków. No żeby się totalnie spłukać na klatkę?... świry!
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

No a nie :)
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Izabela »

Coś w tym jest, co tu prawicie. Bo jak nazwać fakt, że za niedługo będę miała 6 merchowych ciulów i 1 niemerchową Tanisię? To jest szajba, nie tylko uzależnienie ;D
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Feniks
Posty: 251
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 10:50 pm
Lokalizacja: Czerwonak

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Feniks »

No z mojej dziesiątki będę miała 4-od-merchowe. Przyjechał znajomy i stwierdził że wszystkie śliczne ale najbardziej mu się podobają Enya i Elena bo największe i najbardziej szczurze.

Leia, odwiedziłam dziś twój piekny Rogalin. Ze wzburzeniem pewnym wyjechałam bo pałac w remoncie, galeria też. Na szczęście dęby nie :D .

A moją śliczna BESka to gdzie? Ja jej nie widzę.... Ja to? Ja się na to nie godzę!
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: strup »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/040 ... 7d7a4.html cudowny :D

merch wejdz na sps, masz pw. ;p
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

Feniks , przepraszam , no nie podlazla pod obiektyw , sie poprawie.

Strup , dzieki za komplemnty, na PW odpowiedzialam :).
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Leia »

Feniks trzeba było pisać, że będziesz się wybierać. Bym Cię ostrzegła, że Pałac zamknięty nadal. A jakbyś się i tak zdecydowała, to byśmy Cię mogli trochę oprowadzić i pokazać to i owo. Choćby po podziemiach oprowadzić - widziałam, że klucz leżał w salonie teściów, więc nie byłoby kłopotu. No i na jakąś herbatkę by się Ciebie zaciągnęło. Następnym razem się odzywaj!
Awatar użytkownika
Feniks
Posty: 251
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 10:50 pm
Lokalizacja: Czerwonak

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Feniks »

No i se czekam na te fotki...

Leia, dość spontanicznie wyszła nam ta wyprawa. W sumie brat z kumplem mieli jechać w piątek zwiedzać Kórnik i Rogalin właśnie ale, że wywoziłam akurat szczura na dworzec litościwie przesuneli termin żebym też mogła pojechać. Z tego co jeden pan na miejscu mówił, te prace to się już ciągną długo. Ale za to mieliśmy spacerek po parku i do świątyni a potem szybko na obiad bo już nam żołądki przyrosły do kręgów słupnych. Niewykluczone że jak się remont skończy to wpadniemy tylko do pałacu tym razem. Niezłe musisz mieć kontakty, że ci się klucze od paacu pałętają po domu... ;)
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Leia »

To nie klucze od Pałacu, tylko od mauzoleum. Nasza babcia wraz z kilkoma innymi wiernymi parafiankami :P dyżuruje tam w weekendy po parę godzin. Pilnuje przybytku, a że sporo wie, to też chętnie opowiada. W związku z tym, często jesteśmy z stanie zaprowadzić tam naszych gości, nawet, jak akurat zamknięte.
A co do remontu Pałacu... cóż długa historia. Olbrzymia dotacja z Unii pozwoliła wreszcie odrestaurować całość. Bo od lat zawsze któraś część była nieczynna. Prace się oczywiście opóźniły, jak to w Polsce, bo czynne miało być od zdaje się 9 czerwca. Tylko, że teraz narodził się nowy kłopot. A mianowicie Warszawa nam podcięła skrzydła. Któryś polityk (nie wiem, który, bo aż tak się nie wczytywałam) nie złożył jednego głupiego podpisu. No i teraz okazuje się, że Pałac odnowiony i owszem będzie, ale przez tego pana nie będzie go czym urządzić. Paranoja! No ale dość już tego offtopu, w końcu to temat Czapeczników. Zapraszam do Rogalina, bo jest cudowny! Zapraszam na naszą stronę - co prawda nie teraz, bo Adam zmalował numer i usunął bazę danych i teraz naprawia :P
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

Dla Feniks
Obrazek

Dodam jeszcze, ze wciaz szukam bardzo dobrego wspolwlasnosciowego domku dla beska samca( prawdopodobnie z kolega) domek musialby byc w Warszawie lub Lublinie i byc przygotowany na udostepnienie szczurka na wystawy i do krycia ( takze z wczesniejszym przygotowaniem np przedwystawowa wizyta u weta).
Awatar użytkownika
Feniks
Posty: 251
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 10:50 pm
Lokalizacja: Czerwonak

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Feniks »

DZIĘKUUUUUUJĘ. Cudowna jest. Wspaniała. Ma to po supermodelce Heidi. ;D

Paznokietki też bomba.
Przyjdzie mi cierpieć jeszcze tydzień za moimi panienkami...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Nina »

Ale piękna fotka :D
A paznokcie, kurcze, żeby moje chciały mieć taki kształt ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

Dziekujemy

dzis jeszcze dwie wczorajsze foteczki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
souad
Posty: 30
Rejestracja: czw maja 14, 2009 2:20 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: souad »

Ja też chcę że by mój Herfyś miał takie zdjęcia :P
za TM [*] : Zeus ,Anakin , Lubiś , Hefryś z merchowego pola , Afosik Wo de shu , Hermesik z TazManie , Zefirek :'(
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

sprobujemy zrobic :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”