Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Anka. »

odmienna pisze:...http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/017 ... f10d4.html - mrrrrrrrrrrrmniam,mniam, mrmrmrrrrrrr...

Dajesz odmienna! dajesz! ;D
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Leia »

O mamuś, jacy oni piękni! To ci, co mieli być u nas na tymczasie? Co za skandal! Miałabym choć przez chwilę takie cudności, a tak, to d..a!
Awatar użytkownika
souad
Posty: 30
Rejestracja: czw maja 14, 2009 2:20 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: souad »

a Hefryś jest już ze mną :D
za TM [*] : Zeus ,Anakin , Lubiś , Hefryś z merchowego pola , Afosik Wo de shu , Hermesik z TazManie , Zefirek :'(
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Nina »

To ja poprosze wszystkich, którzy mają już maluchy u siebie, o napisanie mi na pw imienia malucha i koloru/znaczenia ;)
Trzeba uaktualnić drzewko rodzinne :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Feniks
Posty: 251
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 10:50 pm
Lokalizacja: Czerwonak

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Feniks »

A ja czekam tylko 2 dni jeszcze na moje cudeńka ;D . Więcej bym nie dała rady... Za to będę miała dostawę aż do domu ;D ;D ;D
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Leia »

A czy ustaliłyście już z merch jakieś konkrety? Bo w końcu my też odbieramy naszych boysów (już nei mogę się doczekać).
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

Ja przyjade TLK Lublin 23.06.09 07:15
TLK 2810 TLK 2810
Tanie Linie Kolejowe
pociąg z rezerwacją miejsc, wagon barowy, przesyłki konduktorskie za opłatą
Nałęczów 07:34 07:35
Puławy Miasto 07:49 07:50
Dęblin 08:04 08:06
Warszawa Wschodnia 09:28 09:42
Warszawa Centralna 09:50 09:55
Warszawa Zachodnia 09:59 10:00
Sochaczew 10:34 10:35
Łowicz Główny 10:50 10:51
Kutno 11:21 11:22
Koło 11:56 11:57
Konin 12:14 12:15
Września 12:45 12:46
Poznań Główny 13:28

W Warszawie szczurki mozna odebrac z Warszawy wschodniej ( lepiej - dluzszy postoj) lub Centralnej

Z Poznania z dworca Glownego , szczurki przywioze ja , ale moze sie zdarzyc , ze nie bede mogla - trzymajcie mocno kciuki zebym jednak mogla w takiej sytuacj szczurki przywiezei Kriopijka , ktora bedzie jechala w tym samym dniu , tym samym pociagiem , na PW podam telefon do krwiopijki.

Prosze osoby z Warszawy o wczesniejsze bycie na dworcu dowiedzenie sie na ktory peron pociag przyjedzie , przygotowanie dlugopisu do podpisania umowy :), jesli ja nie bede mogla jechac takze zadzwonienie do krwiopijki , zeby sie dowiedziec w ktorym wagonie jedzie.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

Maluchy pojechaly do nowych domow, mam nadzieje , ze im bedzie tam dobrze.

Po raz kolejny martwie sie najbarziej o te , ktore będą pojedynczo , bo z jednej strony trzeba pomalu laczyc , z drugiej taki pojedynczy maluch oderwany od wszystkiego. Takze postanowilam , ze w mojej hodowli pojedyncze maluchy beda wydawane tylko wyjatkowo, pod warunkiem mozliwosci dolaczenia do innego malucha, maluchow - roznica do 2 miesiecy , juz po kwarantannie.

Niestety tym razem maluchy nie dostaly karmowej wyprawki zooplus spoznia sie z dostawa.
Maluchy sa przyzwyczajone do Timy Rattimy , poza tym polecam tez karme Xtravital.

Z mokrego przyzwyczajone są do jogurtow jagodowych i biszkoptowych, serka waniliowego , malinowej kaszki mleczno ryzowej i krupniczku ( noga kurczaka, wloszczyzna , peczak , ziemniak , gotowane bez soli , ja dodaje listek laurowy i ziele angielskie).

Poniewaz kochane szczurki zepsuly mi drukarke ( drukowalam w punkcie) , umowy sa troche rozjechane rozjechane , brak jest tez naglowka z moimi danymi. Na wypisach przodkow sa tez poprawki, przepraszam za te niedoskonalosci, prosze tez na swiezo o poprawienie mojego numeru telefonu ( ostatnia cyferka)



Bardzo dobrego domku wspolwlasnosciowego na terenie Warszawy lub Lublina wciaz poszukuje besek standard , prawdopodobnie wydany z jakims kolega do towarzystwa.
KaZia
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 09, 2009 6:05 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: KaZia »

W takim razie ja się pochwalę :)
Są u mnie dwie dumbo dziewuszki. Cudeńka! Maluszki są odważne, wyjątkowo ufne, chętnie przychodzą do ręki, dużo jedzą i są baaardzo szybkie i zwinne. Czarnulka - Hajime, stwierdzone ADHD,uwielbia pić z poidełka wisząc ze sznura do góry nogami, ciekawska, żarłoczek. Agutka - Hoshi, śpioszek, troszkę zdominowana przez siostrzyczkę, ale potrafi postawić na swoim. Najbardziej dzisiejszy dzień przeżyła chyba Zuzia, sunia, bo pierwszy raz ma dwa "szczeniaczki" na raz, a maluchy są na prawdę wyjątkowo sprytne i zwinne, a potrzeby macierzyńskie mojej psicy mają w głębokim poważaniu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

a potrzeby macierzyńskie mojej psicy mają w głębokim poważaniu
;D >:D

Jakis filmik ?
KaZia
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 09, 2009 6:05 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: KaZia »

na razie nie mam sprzętu, ale pomyślę,popytam, coś na pewno da się załatwić :) Najlepsze jest to, że przez najbliższy miesiąc nie ma telewizji. Wszyscy ślęczeliśmy cały boży dzień przy maluchach :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

Dwa samce aguti dumbo i standard poszukuja domu
Awatar użytkownika
Ressa
Posty: 242
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:53 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Ressa »

Merch, czy to nadal aktualne z tymi chłopakami? :D Właśnie szukam chłopca/ów, jest możliwy dowóz do Szczecina? :)
były ze mną: Snickers, Twix, Ick, Iman, Lenek, Niebieska Świruska
jest ze mną: Benga
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: merch »

Nowe fotki :)

Obrazek Obrazek

Na chwile becna domku wspolwlasnosciowego poszukuje tylko besek standard , byc moze razem z maluchem z miotu G , rowniez na wspolwlasnosc.
Awatar użytkownika
Ressa
Posty: 242
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:53 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Czapeczniki III" Dorotka i Olgierd rodzicami-czekoladki :)

Post autor: Ressa »

Czyli jakie samczyki dokładnie pozostały do adopcji? ;)
były ze mną: Snickers, Twix, Ick, Iman, Lenek, Niebieska Świruska
jest ze mną: Benga
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”