Szczurobajki (mało)polskie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Mój oddział :)

Post autor: Nakasha »

:(

[*]

Dobranoc...
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Mój oddział :)

Post autor: marlena91 »

Babli trzymaj się kochana
[*]
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział :)

Post autor: Babli »

Dzięki.

Terakotkę [razem z Kyuu] przywiozła mi z Warszawy odmienna, za co serdecznie dziękuję..! Bo pomimo, że miała jednak nie jechać, to pojechała ! Odebrali je potem koledzy siostry.. a siostra wręczyła mnie. Po Tajdze oczekiwałam takiego pięknego czerwonookiego wacika! A tu dwa! Chociaż tylko DT, przez mamę stało się DS.. Jedna z wspanialszych decyzji. Pomimo tej choroby przeżyłyśmy tyle wspólnych wspaniałych chwil.. Potem miała zapalenie płuc, Kyuu też. Z tym, że Kyuu była silniejsza, i wyszła z tego. Natomiast Terakotce się pogarszało. Jak zobaczyłam ostatnio Terakotkę.. cała upaćkana w poryfinie, chudziutka niczym szkielecik, nawet w oczkach nie igrały już te śmieszne iskierki, jak u siostry. To przeważyło. Myślałam dużo o tym.. i stwierdziłam, że to bez sensu. Wczoraj kolejna chmurka, moja piękna, cudowna chmureczka, znowu odleciała. W drodze do wetki opowiadałam jej o różnych ogonkach.. O Mafii, Solisi.. kwarkach, pin3skowych ogonach.. Telimence, Bazylku.. i wielu, wielu, wielu innych, których nie wymienię, bo nie starczyłoby tutaj miejsca. Chciałam tym samym podziękować wszystkim, wszystkim tym, którzy tutaj są :) Bez takiego wsparcia byłoby mi trudno, pewnie większości z nas byłoby trudno. Tak więc, dziękuję wam bardzo, nie wiem co bym bez Was zrobiła.
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Mój oddział :)

Post autor: Nue »

Teraz dopiero przeczytałam :'(
Przykro mi strasznie. Ale podjęłaś dobrą decyzję. I trudną.
[*]
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział :)

Post autor: Babli »

Aparat nie działa :( Tj. nie ma go w ogóle :/ Siostra młodsza, i jej koleżanka, wypuściły go z rąk, jak robiły zdjęcia chłopakowi, w którym się zakochały.. Bez komentarza.

Mam tylko parę zdjątek. Ale doszłam do wniosku, że lepszy rydz niż nic. To moje wnusie:
Chorche i Benitto :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój oddział :)

Post autor: Czerwonaona »

Przystojniacy jak się patrzy.
Huskulek piękny jak ja kocham te wybrawione futerka:)
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Mój oddział :)

Post autor: Dorotka96 »

Ojejkujejku! Jakie ślicznochy :)
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
elusia
Posty: 600
Rejestracja: śr kwie 16, 2008 10:55 pm
Lokalizacja: śląsk

Re: Mój oddział :)

Post autor: elusia »

dawno mnie nie było, a tu śmierć. (*)


_______________
w plenerze fotki best!
i co z tego?
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Mój oddział :)

Post autor: odmienna »

Terakotka- [*]
Babliś… ciągle mam w komórce zdjęcie zrobione w pociągu z Warszawy; para ciekawskich czerwonych ślepek i słodki zadarty nosek… wielu osobom pokazywałam i każdy się uśmiechał na ten widok… to było tak niedawno… te szczureczki miały tak mało szans na przetrwanie, tak mało szans, żeby zaznać ludzkiej dobroci. Poryczałam się czytając Twojego posta, ale ja wiem, że było warto. Z każdym takim Terakotowym istnieniem, dzięki Osobom takim jak Ty, we wszechświecie zostaje ocalona maleńka iskierka czegoś, co pozwala wierzyć , że świat nie do końca jest podły. Dziękuję :) .
…jakoś ciężko mi wchodzić do działu „odeszły”, bo tak mi się do dzisiaj wydawało, że to smutne, gdy temat jakiegoś szczurka spada coraz niżej, ale dziś popatrzyłam na to inaczej- każdy z tamtych tematów, to imię jakiegoś obłoczka; cieplutkiego, delikatnego; obłoczka, który już na zawsze ma imię i jest nasz…nawet jeśli Tutaj był z nami tylko krótką chwilę, to przecież kiedyś znowu poczujemy jego dotyk…Będzie tak. Musi tak być, jeśli cokolwiek w ogóle ma mieć sens.
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój oddział :)

Post autor: Ogoniasta »

odmienna pisze:to imię jakiegoś obłoczka; cieplutkiego, delikatnego; obłoczka, który już na zawsze ma imię i jest nasz…nawet jeśli Tutaj był z nami tylko krótką chwilę, to przecież kiedyś znowu poczujemy jego dotyk…Będzie tak. Musi tak być, jeśli cokolwiek w ogóle ma mieć sens.
Pięknie to ujęłaś odmienna...W takich chwilach często przywołuje w myślach tekst piosenki P.Markowskiej "Pożegnanie"...

"Chociaż żal to na mnie pora już
Chociaż żal to we mnie świat się kończy tu
Chociaż żal, zamyka się mój czas
Będę czekać na ciebie tam
Zaczekam na ciebie tam ..."

Mi siły dodaje jednak zawsze poczucie, że osoby czy istoty, które odchodzą z tego świata pozostają blisko nas - w naszych sercach. Ktoś kiedyś powiedział, że Ci, których raz pokochaliśmy zostają z nami na zawsze... :-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział :)

Post autor: Babli »

Wy to potraficie poprawić humor, i podnieść na duchu.. :)

Się chwalnąć muszę, bo niedługo będzie u mnie lustrzanka :D I będę was zasypywać fotami. Z początku beznadziejnymi.. ale nauczę się z czasem. Będzie to Olympus E-510 :) Na początek w sam raz, bo mam możliwość tanio go odkupić, więc czemu nie?

No, żeby za wesoło nie było, to powiem wam, że coś lub ktoś, zrobił dziurkę niedużą w moim Chorche! Paskudnie się zababrało, nie jest głęboka niby, ale do wetki rano jedziemy, żeby potem szydło z worka nie wyszło. Poza tym Kyuu się znowu rozgruchała :-\

Z weselszych, pochwalę się wszem i wobec, że Aluzyjsko pozwala się miziać ostatnio! A panna Birma, jest taka rozkoszna, że.. ahh! śpiulka toto wszędzie gdzie jestem, zawsze ze mną, po prostu...
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój oddział :)

Post autor: sophiya »

żeby szydło z worka nie wyszło

:D uwielbiam takie porównania, aż się roześmiałam :)

Gratuluje lustrzanki i liczę na celne strzały migawki :)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Mój oddział :)

Post autor: *Delilah* »

…jakoś ciężko mi wchodzić do działu „odeszły”, bo tak mi się do dzisiaj wydawało, że to smutne, gdy temat jakiegoś szczurka spada coraz niżej, ale dziś popatrzyłam na to inaczej- każdy z tamtych tematów, to imię jakiegoś obłoczka; cieplutkiego, delikatnego; obłoczka, który już na zawsze ma imię i jest nasz…nawet jeśli Tutaj był z nami tylko krótką chwilę, to przecież kiedyś znowu poczujemy jego dotyk…Będzie tak. Musi tak być, jeśli cokolwiek w ogóle ma mieć sens.

Odmienna, przez Ciebie sie rozmazalam jeszcze bardziej...

Aparat nie działa :( Tj. nie ma go w ogóle :/ Siostra młodsza, i jej koleżanka, wypuściły go z rąk, jak robiły zdjęcia chłopakowi, w którym się zakochały.. Bez komentarza.
To chyba bardzo przystojny musiał być ten chłopak :D ;)
Sorry, za off.

A na zdjecia jak najbardziej czekamy
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Mój oddział :)

Post autor: Filipw »

Babliś! Gratuluje lustrzanki !!! Liczę na świetne foty twoich urwisów ;).
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój oddział :)

Post autor: Czerwonaona »

No jak się pochwaliła aparatem to teraz będzie cykać i cykać i koniec:)
Babli tylko nie dawaj na sesje męską nikomu aparatu bo znowu polegnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”