Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Filipw »

Nigdy nie lubiłem Jacksona...
M.in. Za to co zrobił ze sobą (po tych wszystkich niezliczonych operacjach plastycznych wyglądał jeszcze gorzej niż przed nimi)

Ale teraz jakoś mi smutno...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Mycha »

I wygląda na to, że całe życie chorował...
http://www.youtube.com/watch?v=B6xJlyJgfS8
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Smutnik :(

Post autor: szpaczek »

wczoraj "ukochana" mamusia podcięła mi jak to sie zarzekała "tylko końcówki"
jasne!
;(
zryła mi grzywke i moje szpice z przodu!
nie moge patrzeć w lustro bo mi sie gorzej robi
wyglądam okropnie ale ona jest przekonana, ze ładnie!
;( wczoraj przez pół dnia ryczałam.
grr

o i mam pyt: bo przy wysiłku np ćw na siłowni,przy złej pozycji siedzenia, przez stanie okropnie boli mnie kregosłup, nie wiadomo z czego to mam. I tu pojawia sie moje pytanie-czy ktoś ma podobnie ale byl z tym u lekarza i ma jakąś diagnoze?
Bo wczoraj szukałam inf o bieganiu,takie podstawowe rzeczy i pisało,że przeciwwskazania m.in dla osób z chorym kregosłupem.
Mimo,że nienawidze biegać to stwierdziłam, że zaczne bo jeszcze troche to wpadne w jakąś depresje przez swój wygląd...
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: susurrement »

możesz mieć np tak, że ściera Ci się przestrzeń między dyskami i dyski ocierają się o siebie, co powoduje ból. mi znaleźli coś w tym stylu.
trzeba zrobić rtg i udać się do dobrego ortopedy.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Smutnik :(

Post autor: Rhenata »

jest mi źle, nie chce mi sie żyć! zdycham z rozpaczy..już nie mama siły... jakby ktoś kopnął mnie w brzuch i zabrał cala nadzieje, nie mogę oddychać..
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Smutnik :(

Post autor: zalbi »

szpaczek pisze: o i mam pyt: bo przy wysiłku np ćw na siłowni,przy złej pozycji siedzenia, przez stanie okropnie boli mnie kregosłup, nie wiadomo z czego to mam. I tu pojawia sie moje pytanie-czy ktoś ma podobnie ale byl z tym u lekarza i ma jakąś diagnoze?]
obowiazkowo zrobić rtg, mozliwe, że będą chcieli robić punkcję. ale idź do dobrego neurologa.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Smutnik :(

Post autor: yss »

aaaargh!
punkcję!!
w życiu bym do lekarza nie poszła :o

[a też mam padły kręgosłup....]
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: unipaks »

Wysiadłam z pociągu , a "Lód" w nim został. Po przeciwnej przy oknie facet też czytał .
I na co ja głupia liczyłam , zanim po kilku dniach udałam się do biblioteki - że na co komu radość posiadania , skażona świadomością cudzej straty i przykrości?
Trzeba będzie teraz cegłę odkupić...
Przeczytać zdążyłam niewiele :(
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Smutnik :(

Post autor: yss »

o bu...
najbardziej szkoda, ze nie zdazylas przeczytac....
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Smutnik :(

Post autor: pin3ska »

Nie wiem czy nie bede zmuszona oddac czesci szczurząt... Moj mezczyzna uczulił sie na nie... leki nie pomagaja i jest coraz to gorzej... :(
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Sagitta0202
Posty: 264
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:50 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Smutnik :(

Post autor: Sagitta0202 »

Nie mam komu zostawić szczurów i chomika na wakacje. Rodzinka nie chce się nimi zaopiekować. Dół.
:)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: susurrement »

pin3ska pisze:Nie wiem czy nie bede zmuszona oddac czesci szczurząt... Moj mezczyzna uczulił sie na nie... leki nie pomagaja i jest coraz to gorzej... :(
o kurcze, strasznie mi przykro.. :(
jeśli mogę coś poradzić, choć nie wiem jaka sytuacja etc, to mi bardzo pomaga telfast 180. i ten oczyszczacz, który "reklamowała" ;) Nina. noo.. i odczulanie..
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Smutnik :(

Post autor: pin3ska »

susurrement pisze:
pin3ska pisze:Nie wiem czy nie bede zmuszona oddac czesci szczurząt... Moj mezczyzna uczulił sie na nie... leki nie pomagaja i jest coraz to gorzej... :(
o kurcze, strasznie mi przykro.. :(
jeśli mogę coś poradzić, choć nie wiem jaka sytuacja etc, to mi bardzo pomaga telfast 180. i ten oczyszczacz, który "reklamowała" ;) Nina. noo.. i odczulanie..
Mamy leki przepisane przez alergologa, ale generalnie to nie za bardzo to działa...
A oczyszczacze takie jak ma Nina mamy dwa. Cały czas na chodzie. Generalnie troche to cos daje, ale rewelacji nie ma.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
dzasta
Posty: 122
Rejestracja: pt kwie 10, 2009 12:44 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Smutnik :(

Post autor: dzasta »

moj mezczyzna zostawia mnie na conajmniej 3 miesiace... jedzie do Anglii pracowac... w nastepna srode... chyba sie zabije... i 4 szczurze damy na tylko mojej glowie... nie bedzie przeprowadzki... nie wiem co bedzie...
Awatar użytkownika
Isiaczek
Posty: 419
Rejestracja: pn maja 18, 2009 1:15 pm
Lokalizacja: Garwolin/Warszawa
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Isiaczek »

Siedzę i ryczę :'( Mama chce żebym oddała moją małą koteczkę... Jutro mija dwa tygodnie odkąd koleżanka mi ją przyniosła wygłodniałą, chudą, zapchloną i non stop miałczącą :'( Wykarmiłam ją, nie spałam w nocy, a teraz mam ją po prostu oddać?! Przez pierwszy tydzień nie chciałam nadawać jej imienia, ale potem za bardzo sie do niej przywiązałam... Myślałam, ze już zostanie :'(

Kocham ją... :'( :'( :'( :'(
pusto... :(
TM: Rezus, Khazar, Fermin, Grand, Kruszon, Manfred vel. Mikroś, Putin, Bao

"Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."(Janusz L. Wiśniewski)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”