Ogony Dwa, czyli Majkel & Fuks

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mimonka
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 02, 2009 5:22 pm

Ogony Dwa, czyli Majkel & Fuks

Post autor: Mimonka »

Fuks i Majek są ze mną od ponad miesiąca. Staram się oswajać ich nie tylko ze mną, ale i z moim pokojem ;D Narazie są przerażeni ilością przetrzeni (ale mi się zrymowało :P).
Fuks ma ADHD, aktualnie paraliżuje go jednak strach. Pierwszy wszędzie włazi, bardziej się ze mną oswoił, zawsze próbuje ze mnie zejść, żeby zbadać nowe miejsce. Nadal jednak stara się trzymać jak najbliżej mnie ^-^ Majkel jest odmienny - piszczy przy braniu na ręce, chociaż z czasem już coraz mniej, uwielbia wtulać się we mnie, najchętniej zaszyłby się w jakiejś ciepłej dziurze i nie wychodził. Aktualnie przeżywa lekkie załamanie, gdyż niestety pozbawiłam go ulubionego domku i nie za bardzo ma się gdzie schować ;-) Majkel jest większy i podejrzewam, że starszy od Fuksa.

Obrazek

Obrazek
Majkel
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Fuks
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Ogony Dwa, czyli Majkel & Fuks

Post autor: Filipw »

Jakie znajome i miłe imię Fuksik... mieliśmy Ninowego Fuksa :)

Ogonki pięęęęęęęękne, wycałuj i wytarmoś wszystkie ;).
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Ogony Dwa, czyli Majkel & Fuks

Post autor: Leia »

Fuksik to chyba dość popularne imię dla ogona, bo ten Ninowy nie był jedyny.

Piękne szczurki, uwielbiam huskulce. Ale chyba nie powinnaś zabierać domku. Szczur nie oswoi się z Tobą prędzej, jak nie będzie się miał gdzie schować, bo będzie za bardzo przerażony. Każdy potrzebuje jakiegoś schronienia, miejsca, gdzie może być sam ze sobą.
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Ogony Dwa, czyli Majkel & Fuks

Post autor: zalbi »

Leia pisze: Ale chyba nie powinnaś zabierać domku. Szczur nie oswoi się z Tobą prędzej, jak nie będzie się miał gdzie schować, bo będzie za bardzo przerażony. Każdy potrzebuje jakiegoś schronienia, miejsca, gdzie może być sam ze sobą.
a nie prawda. jezeli szczur nie będzie miał domku to nie będzie miał gdzie się schowac, tym samym szybciej przyzwyczai się do Ciebie i otoczenia.

domek możesz zastąpi koszyczkiem, do którego chłopcy będą mogli wejśc..


no niestety to tak już jest jeżeli się kupuje szczury z takich bezsensownych miejsc jak sklepy zoologiczne..



a tak poza tym, to masz pieknych kawalerów. tylko czekac aż będą bardziej haszczec =]
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogony Dwa, czyli Majkel & Fuks

Post autor: unipaks »

Śliczne szczuraski i myślę , że wkrótce na zdjęciach będzie można pooglądać więcej frontów niż zaplecza. Przyzwyczają się , zobaczysz - nasze też na początku czołgały się jak "komandosi inaczej" :D .
Głaski dla ogonków i niech będą zdrowe :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”