Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Weselnik :>

Post autor: Izold »

Boże,dlatego nienawidze chodzić do kościoła.Nie dość że te babcie zajmują miejsca co pół ławki,to jeszcze kładą na nią wielkie,wypchane warzywami siaty (przecież siatka też jest zmęczona....)
i jestem zmuszona stać na końcu przez godzinę.Jakby było mi tego stania mało.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Weselnik :>

Post autor: alken »

A ja nie wiem skąd takie babcie mają radary namierzające ;D Pamiętam, jak kiedyś mojej babci sąsiadka wytknęła, że jej dzieci (czyli mój tato z rodziną i wujek z rodziną) nie chodzą do kościoła- bóg wie (a może nawet on nie wie;) ), skąd miała takie info, bo mieszkamy w innej dzielnicy i do innej parafii należymy :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Sagitta0202
Posty: 264
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:50 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Sagitta0202 »

A ja sie moge tylko śmiać. Do mojego dziadka nareszcie doszło chyba że jestem ateistką :) Nikomu o tym nie mówiłam ale rodzice już się zorietowali, bo nic nie mówią a dziadek już drugą niedziele z rzędu nie zapytał czy byłam w kościele!!! Jupi!
:)
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Weselnik :>

Post autor: lavena »

Sagitta - 13 lat i już takie deklaracje. W sensie że jesteś ateistką. Jakie te nastolatki teraz dojrzałe ;)

A ja jadę dziś do Poznania, na cały tydzień - albo i dłużej jak mnie siostra nie wyrzuci :D Muszę trochę odpocząć od wszystkiego i w końcu spędzę z nią trochę czasu - a już dawno nie miałyśmy okazji żeby dłużej razem pobyć.
Awatar użytkownika
Asmena
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 30, 2009 9:02 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Weselnik :>

Post autor: Asmena »

lavena, ja w piątej klasie podstawówki oświadczyłam rodzicom, że nie będę chodzić na religię. Nie zgodzili się. Dopiero w drugiej gimnazjum, kiedy katechetka wyrzuciła mnie z zajęć obrażając moje poglądy i mnie samą- rodzice zgodzili się wypisać papierek zwalniający mnie z tychże lekcji ;)

Ale mi dobrze ^^ Ojciec wreszcie kupił wentylator do pokoju i wreszcie przestałam rozpływać się z gorąca ^^
Ze mną: Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Arai, Chiki, Hagu, Sukui
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Weselnik :>

Post autor: Babli »

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip!
;D :D ;D Wariuję!

tak sobie krzyczę :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

Jupi jupi jupi!!! :D:D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Asmena
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 30, 2009 9:02 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Weselnik :>

Post autor: Asmena »

Ale się cieszę ^^
Odkryłam, że Telimenka i ja urodziłyśmy się tego samego dnia ^^ Telimenka mieszka w Poznaniu, ja 13 lat mieszkałam w Poznaniu, teraz mieszkam 8km od Poznania ^^
Haha, ale fajnieee ^^
Ze mną: Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Arai, Chiki, Hagu, Sukui
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

OOO ale smiesznie :D ja sie rodzilam na Polnej w szpitalu a Ty?:P
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Asmena
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 30, 2009 9:02 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Weselnik :>

Post autor: Asmena »

Krysiewicza :) Czyli nie jesteśmy bliźniaczkami, które zostały rozdzielone przez los ^^
Do jakiej szkoły chodzisz? :)

Yeah, za chwilkę jadę po dowód ^^ Nareszcie ^^ Został wyrobiony w tempie ekspresowym- dwa tygodnie ^^ Nie ma to, jak urząd gminy ^^
Ze mną: Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Arai, Chiki, Hagu, Sukui
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

Ja juz dawno mam :D... Heheh
No nie nie jestesmy :D. Chodze do 12LO
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Asmena
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 30, 2009 9:02 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Weselnik :>

Post autor: Asmena »

Ja nie miałam, bo nie mieszkam w Poznaniu, tylko w Przeźmierowie, gmina Tarnowo Podgórne. Więc byłam zbyt leniwa, żeby najpierw zdobyć odpis aktu urodzenia, a później jechać do urzędu gminy ;)

Hihi, XII LO to był mój trzeci wybór ;) Jestem w IX LO :)
Ze mną: Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Arai, Chiki, Hagu, Sukui
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Weselnik :>

Post autor: pin3ska »

Siedze sobie dzis przed komputerem i oglądam film.. I wtedy poczułam, ze musze cos zmienic, wiec... wzielam i obciełam nozyczkami kucyk przy samej gumce :P z wlosów do prawie pasa zrobiłam sobie wlosy do ramion :P I jestem bardzo zadowolona , bo nawet równo wyszło ;D ;D ;D No i pozbyłam sie resztek farbowanych włosów - teraz mam tylko naturalne :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Sagitta0202
Posty: 264
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:50 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Weselnik :>

Post autor: Sagitta0202 »

Lavena; Ja już od roku próbuje ludzi uświadamiać żeby mnie do kościoła nie ciągnęli. Myśle, że raczej poglądy mi się nie zmienią. Ostatnio tatusiek zapytał sie mnie czy będę za rok chodzić na rele, wiecie? Chyba pójdę, bo będzie mi się nudzić przez tą godzinę.
Jupi!
Sczury nauczyły się sztuczki XD
:)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Weselnik :>

Post autor: Nina »

pin, jak mogłaś?! Takie cudowne włosy i ot tak je obcięłaś? A ja sie tu męcze, żeby moje długie zechciały być a one tak woooolno rosną ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”