Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: Telimenka »

A Ekler byl dla mnie dzis wyjatkowo mily :D moje male kochane paszczaki.
Nagrywam filmy w celu oczyszczenia kompa i nie chce mi sie isc spac a z gg wszyscy sobie poszli co za niefart
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Asmena
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 30, 2009 9:02 am
Lokalizacja: Poznań

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: Asmena »

Hihi, kocham ją, kocham ;)

Tak słodko wygląda, kiedy tak sobie śpi... W życiu bym nie pomyślała, że to małe słodkie blond anielskie coś w rzeczywistości jest wredną małpą, która potrafi przyjść do mnie tylko po to, żeby mnie pacnąć xD...

Ale i tak ją kocham ;) A moja druga siostra, 10letnia, była w weekend na regatach gdzieś nad morzem i zdobyła 15 miejsce na 80kilka :) Pływa na takiej śmiesznej jednoosobowej łódeczce, Optymistem się zwące ;)

O, tak to wygląda:

http://centrumzeglarskie.pl/images/stories/optymist.jpg

(to nie ona na tym zdjęciu)
Ze mną: Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Arai, Chiki, Hagu, Sukui
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: Mycha »

A ja mam w domu STADO ;D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Mja
Posty: 236
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 7:53 pm
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: Mja »

O dzizas, na wszystkich forach na jakich jestem jest taki temat i zazwyczaj ma z 2tys stron :D Czekałam aż tutaj ktoś założy :P

Idę jutro na basen. Boje się. Brzydzę się. I chyba nawet wstydzę. Chodziłam na basen w podstawówce i nie wspominam tego miło, później tylko raz 2 lata temu na słowacji i tam było w miarę ok, ale obawiam się, że to co innego niż u nas.
Obrazek <= Mat
Wiercik, Bombka, Biała & Mat
w sercu: Zuzia, Klara, Matylda, Ofelia, Balbinka, Telimena, Krystyna, Piszczałka & Patuś
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: alken »

Basen jest fe, śmierdzi chlorem i ludzie krzyczą.
ale co ja tak wiem
nawet pływać nie umiem :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: Telimenka »

Kawka z rana mmmm :D
A pozniej jazda a jutro egzamin. A na 14 do malej__76 jade odwiedzic Mala rzecz jasna i jej meza ale takze malutka Martusie. Normalnie to dziecko mnie w sobie rozkochalo ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: Izold »

Alken,tez nie umiem ;)
Siedze sobie pupcią w kółku i sobie siedze.
W ogóle nie lubie basenów,wszystko smierdzi,ludzie pewnie tam sikają (To czysta rozkosz potem zachłysnąć się tą wodą!) i dzieciaki drą/biją się/topią się jak opętane. ;)
Awatar użytkownika
Mja
Posty: 236
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 7:53 pm
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: Mja »

Sikanie to już hardcore, byłoby widać żółyr, więc tego nie brałam pod uwagę, ale sam fakt, że ta sama woda, która dotykała czyiś pach, albo nieogolonego, spoconego łona wpada ci do ust? Eeee... nie do dziś wiadomo, że ludzie w tym kraju mają problemy z higieną. Nie myją się przed wejściem do basenu, ew. płuczą. W kostiumach. A potem człowiek lata po ginekologach, bo co chwila infekcja.

Też nie umiem pływać, ale stwierdziłam, że najwyższy czas się nauczyć. Poza tym - to zawsze jakiś sport. No i mam zamiar zacząć spędzać czas jak normalny człowiek w moim wieku w okresie wakacyjnym. Tzn przynajmniej raz na jakiś czas ^^
Obrazek <= Mat
Wiercik, Bombka, Biała & Mat
w sercu: Zuzia, Klara, Matylda, Ofelia, Balbinka, Telimena, Krystyna, Piszczałka & Patuś
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: Izold »

Mja pisze: która dotykała czyiś pach, albo nieogolonego, spoconego łona wpada ci do ust?
albo czyjaś ślina,smarki... ::)

Dlatego nigdy nie nurkuje.A jakbym się zachłysnęła to chyba bym się porzygała. :-\
Awatar użytkownika
Asmena
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 30, 2009 9:02 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Asmena »

Jesteście straszne. Gdybym chodziła na polskie baseny- właśnie bym przestała :D

Telimenka- nio to jutro trzymamy kciuki za egzamin, a Ty mi dajesz cynka o Twoim egzaminatorze :D Wiesz- muszę się porządnie przyłożyć, żeby to zdać ^^

Nic mnie ostatnio tak nie bawi, jak moja 2miesięczna mała Naka i półroczna husky mojego znajomego, Kiara, kłócące się o miejsce na mojej głowie ^^ Już pół godziny się z niej nawzajem spychają ^^
Ze mną: Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Arai, Chiki, Hagu, Sukui
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: NIEMAL SHOUTBOX

Post autor: yss »

Mja pisze:sam fakt, że ta sama woda, która dotykała czyiś pach, albo nieogolonego, spoconego łona wpada ci do ust?
a jeziora mazurskie, do ktorych ryby sikaja i w ktorych zdychaja?
a powietrze, w ktore ludzie kichaja, kaszla i wypuszczaja gazy? :)

hihi, mja od jutra gania w maseczce jak majkel.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nakasha »

Woda na basenach jest zazwyczaj filtrowana i wlewają tam substancje antybakteryjne ;) nie jest mniej higieniczna niż w jeziorach, czy morzu ;)

Tak BTW uwielbiam pływać :) chodzę na basen i nigdy nie zdarzyło mi się mieć żadnej infekcji po basenie :P
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Babli »

Pływanie rządzi! :P

bee. nic mi się nie chce, pomocy.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

babli: pomoderuj. :P wiele spisow tresci wymaga aktualizacji....

mja: popastwię się jeszcze - wiesz, że drobne, które ci wydają w sklepie, mogą pochodzić od pijaka, który chwilę wcześniej porzygał się w bramie i otarł usta ręką...................? a potem wydobył nią drobne z kieszeni, wyłuskując je spomiędzy zużytych chusteczek do nosa....

ihihihi! O0
ten się nie myli, kto nic nie robi
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Babli »

yss, tworzę jeden, i idzie mi to ledwo. Co się podwinie, to aktualizuję, itp. ale i tak ledwo, ledwo.. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”