Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Izold »

idle pisze:a ja mam dzisiaj urodziny :)
Najlepszego :) =**
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Agata »

yss pisze:babli: moze on grat, ja jestem sporo mlodsza, o!
yss, Ty wiesz, że ja Cię ubóstwiam, prawda? ;) :D
Chociaż może nie tyle Ciebie, co Twoje riposty, o! ;D
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Izold »

yss pisze:babli: moze on grat, ja jestem sporo mlodsza, o!
Yss jakby twój chłop to zobaczył to by Ci się dostało. ;)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

izold: jak go nazywam starym, albo piernikiem, albo mu liczę siwe włosy na głowie i zmarszczki, to mi się nie dostaje. :P

Agata: wiem, wiem, ale nie padaj na kolana, mam nie posprzątane.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Magamaga »

A ja dziś nic nie mam (choć z logicznego punktu widzenia to niemożliwe). Nawet dobrego humoru.
ARGH.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vicka211 »

Wróciłam ze sklepu :P W zoologu na Turzynie obserwuje od jakiegoś czasu czarną szczurzyce berkshire, ot tak bo jej długo nikt nie brał.. dzisiaj patrze przyglądam się.. i co widze?! urodziła... ma czarne kluski, jeszcze chyba oczu nie otworzyły... A w jej misce jakieś resztki ziaren i zżółkła woda cała w wiórach... i ona ma wyżywić młode... ciekawe czy ci ze sklepu w ogóle to zauważyli ... Brak słów...
Aż mnie głowa rozbolała od tego widoku :-\
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Ania »

Chyba czas napisać do Tozu. 3-4 tygodnie temu zrobiłam im burę za trzymanie obu płci szczurów razem (na oko szczury od 2,5-3 miesięcy wzwyż). Pani lekko niekumata stwierdziła najpierw, że są za młode na rozmnażanie ale gdy zobaczyła jak robię się czerwona a potem bordowa - szybko dodała "ale one tak tylko na chwilę!". Pogadałam trochę mało przyjemnie i mieli rozdzielić.
Wrócić i sprawdzić nie miałam jak, bo było mało czasu a Młoda na chwilę zostawiona u babci.
Jak widzę po powyższym poście - chyba widać już efekty "za młodych" szczurów.
Za brak karmy też bym pani powiedziała do słuchu. Jak byłam to na szczęście wszystkie zwierzaki miały i wodę i jedzenie. Nie lubię tego sklepu, zawsze tam jest coś nie tak z traktowaniem zwierząt.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vicka211 »

Ta szczurka z małymi jest sama w akwa, natomiast na dole są malutkie szczurki, nierozdzielone, i jest ich strasznie dużo... Pewnie ci, co kupili szczurki z tego akwarium, gdzie jest teraz ta z małymi, mają również młode, a te malutkie zapewne niedługo też będą w ciąży ... eh :( Tak samo nie mogę patrzeć na tamte fretki... tyle ich siedzi w takim malutkich akwarium :-\
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

mja: popastwię się jeszcze - wiesz, że drobne, które ci wydają w sklepie, mogą pochodzić od pijaka, który chwilę wcześniej porzygał się w bramie i otarł usta ręką...................? a potem wydobył nią drobne z kieszeni, wyłuskując je spomiędzy zużytych chusteczek do nosa....

ihihihi! O0
yss,ty nie masz litości ;D

ja wlasnie wrocilam z basenu, na szczescie u nas jest ok i za kazdym razem jak tam jestem to ktos pobiera probki wody do sprawdzenia a ludzi mozna zliczyc na palcach jednej reki i wiecej bywa rzadko ;D Jak mnie to raduje kiedy plyne i nikt na mnie nie wplywa jak to w polsce ( zwlaszcza na jednym basenie w jeleniej gorze bylam wiecznie 'napastowana' przez obrzydliwych kolesi ktorzy ciagle plywali za mna, ale nie normalnie tylko tak blisko ze az mi na dupe wplywali oblesniaki, fuj!)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: merch »

yss , nie przeginaj bo doprowadzisz maoja fobie poza granice normy !

Tez raczej brzydze sie znacznej czesci basenow, mow co chcesz wole plywac w przejrzystych duzych jeziorach i otwartym morzu O!
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Mycha »

Bałtyk to najbrudniejsze morze świata :P
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Agata »

yss pisze: Agata: wiem, wiem, ale nie padaj na kolana, mam nie posprzątane.
Żaden kłopot, u mnie też na błysk nie jest. O0

A dywan? Masz dywan? Bo tak klęczeć na gołej podłodze (a to bezwstydnica!) to nie bardzo...
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Filipw »

Nigdy juz nie pojde na basen XD. Tam pływało wsz\ystko robactwo, komary i parę rzeczy niezidentyfikowane (O.O). Jeszcze połknąłem coś BLEEEEE!!!!!
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Ausaya »

a ja dzisiaj zrobilam sobie 30 km na rowerku :D nie jezdzilam juz ponad rok wiec ledwo wnioslam rower na pierwsze pietro jak wrocilam :P
uwielbiam jezdzic po takich waskich drogach przez las, pokazalabym wam fotki ale zapomnialam wziac kabla do telefonu. Stanelam na srodku jezdni (oczywiscie nic tam nie jezdzi prawie) i zdjecie w jedna i druga strone wygladalo praktycznie tak samo... las i droga w nieskonczonosc, cudo!
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

Mycha pisze:Bałtyk to najbrudniejsze morze świata :P
Łe, jakoś ludzie mnie bardziej brzydzą niż to co w Bałtyku, poza tym morze się jakby trochę rusza a basen to taka zupaaa :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”