Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: yss »

a taki był na dzień przed ukazaniem się na tym świecie:
Obrazek


ogoniasta: O0 no, TŻtom bardzo do twarzy z takimi maluszkami. maluszek miał w zamyśle odbeknąć po jedzeniu, ale usiedli sobie na kanapie i słuchali płyty, i obaj usnęli. często to robią.
a ten śpioch... mały marudził i chciałam go ponosić, ale tylko na chwilę odłożyłam go na moje łóżko, żeby wziąć pieluszkę - i mały odpłynął..... normalnie nie sypia na kołdrze :P
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: zalbi »

o, yssku, ale masz fajnych facetów w domu =P
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: ninaczika »

z opóznieniem, bo razem juz od 4 czerwca, do kompletu młodych szczurzych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: Telimenka »

Sliczne brzuszyska i sliczne dzieciatka!! :-* :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: merch »

ninaczika , jakies wielkie to Twoje dziecko :)

Gratuluje :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: yss »

świetny malec :) gratuluję! :D
czy ja przegapiłam relację z - no, z całej imprezy.....? czy relacji nie było?
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: RattaAna »

relacji nie było, właśnie dziś ryłam przez ostatnich naście stron (w końcu leżę i leżę...) i myślałam co z ninacziką :)
tak więc ninaczika: gratulacje! fajnie, że masz Krasnala już przy sobie :) jak ma na imię?
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: yss »

ratta: a co u ciebie, biedny placuszku?
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: Magamaga »

Ninaczika - gratuluję, fajny bobas!
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: RattaAna »

yss pisze:ratta: a co u ciebie, biedny placuszku?
biedny placuszek znudzony tygodniem leżenia postał wczoraj prawie 40 min. przy desce do prasowania (bo tak się lekko rano poczuł) i wieczorem dopadły go skurcze; strachu się najadł, opieprz od męża zgarnął, no i więcej nie będzie :-\ tak więc: głupi placuszek bardziej chyba pasuje... ech;
w piątek wizyta kontrolna, dowiem się co i jak, a w sobotę dokładne usg; oby dotrwać, oby doleżeć!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: zalbi »

Ninaczika, gratuluję! =)


Ratta - no to Ty uważaj, znajoma urodziła siedząc na wc.. masz leżec i nic nie robić.. wykorzystaj to bo potem już nie będzie tak dobrze =P
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: RattaAna »

zalbi pisze:
Ratta - no to Ty uważaj, znajoma urodziła siedząc na wc..
:o :o :o matko, to możliwe jednak jest? moja babcia zasiała takiej paniki jak się dowiedziała, że mam leżeć, a ja ją wyśmiałam, że to technicznie nierealne...
zalbi pisze:masz leżec i nic nie robić.. wykorzystaj to bo potem już nie będzie tak dobrze =P
wszyscy mi to powtarzają, ale mimo tego, że lubię sobie poleniuchować, to jednak takie polegiwanie plackiem z konieczności kładzie się cieniem na psychice trochę... ale warto się jeszcze ciut pomęczyć!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: Ania »

RattaAna pisze: :o :o :o matko, to możliwe jednak jest? moja babcia zasiała takiej paniki jak się dowiedziała, że mam leżeć, a ja ją wyśmiałam, że to technicznie nierealne...
Realne ale nie ma żadnych powodów by tym straszyć. To tak samo rzadko spotykane jak urodzenie dziecka po pierwszych kilku skurczach. I nakaz leżenia niczego w tym wypadku nie zmienia bo ma cel profilaktyczny,by szyjka się dalej nie skracała a nie dlatego, że grozi komuś poród kibelkowy ;) Ja leżałam od 25 tc a szyjka nawet po oksy sie nie otworzyła i s końcu mnie pocięli.
RattaAna pisze:wszyscy mi to powtarzają, ale mimo tego, że lubię sobie poleniuchować, to jednak takie polegiwanie plackiem z konieczności kładzie się cieniem na psychice trochę... ale warto się jeszcze ciut pomęczyć!
Leżenie plackiem było dla mnie koszmarne i nawet nie ma co porównywać, potem jest już tylko lepiej. Na szczęście po 2 tygodniach takiego leżenia pozwolono mi wstawać i chodzić na trasie sypialnia - łazienka - kuchnia. Nie wiem, może ja patrzę z perspektywy tragicznego znoszenia ciąży - stałe nudności, wymioty i bóle - nawet okres kolek, paradoksalnie, lepiej wspominam niż samą ciążę i przed kolejną hamują mnie wspomnienia z moich 9 miesięcy.
W każdym razie Tobie niewiele zostało, więc szybko zleci ;)
Są takie, które nawet na siusiu nie mogą wstawać, te to są bidule. Zastanawiam się jak sie biedaczki myją? Pewnie pielęgnuje się je jak roślinki / osoby obłożnie chore ;(
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: Magamaga »

Pamiętam jak moja sis miała usuwaną cystę z jajnika, z powodu remontu były połączone oddziały chirurgii ginekologicznej i patologii ciąży. Na sali leżała taka dziewczyna, której nawet wstać siku nie wolno było, a to był jakoś sam początek jej ciąży. Perspektywa przeleżenia praktycznie bez ruchu 9 mies. jest obłędna...
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Powiekszajacy sie brzuszek ;) - czyli o ciazy tym razem ludz

Post autor: Nina »

Magamaga pisze:Pamiętam jak moja sis miała usuwaną cystę z jajnika z powodu remontu
Buahahaha. Pozwole sobie przecinek postawić, bo wygląda śmiechowo :D

ninaczika - gratulacje :)

Ratta, a Tobie wytrwałości ;) Jak trzeba leżeć to jest strasznie ciężko wytrzymać ::)

yss, zdjęcie Twoich chłopów jest obłędne!
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”