o wlosach i fryzurach ;)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Nina »

Z dove miałam raz - fioletową odżywke do farbowanych. Koszmar, nigdy wcześniej nie miałam łupieżu a po tym sypało sie ze mnie jak na reklamach :-\
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: glucjan »

kurcze ale sa chyba teraz takie "inteligentne szampony" nawilzajace koncowki, wysuszajace wlosy przy skorze glowy, nie wiem czy to nie bylo cos z loreala...
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: pin3ska »

Mi sie wydaje ze tov Fructis był, ale Fructis jest taki sredni.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Nina »

pin3ska pisze:Mi sie wydaje ze tov Fructis był, ale Fructis jest taki sredni.
Ja tylko fructisa używam ;) Nic innego nie jest skuteczne na moje włosy. No i ten zapach - jestem uzależniona :D
Poszukam w takim razie czegoś z fructisa.
Dziękować :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Magamaga »

Mi żadna odżywka tak nie pomogła jak kupiona w specjalistycznym sklepie fryzjerskim. Wszystkie sklepowce mogą się schować - na szczęście jest w Lublinie sklep, w którym można detalicznie kupować kosmetyki, których używają fryzjerzy w salonach - więc regularnie go odwiedzam.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: glucjan »

O tak, to prawda, a jeszcze jak mozna przy okazji poradzic sie jakiegos eksperta, co najlepsze dla danego rodzaju wlosow, to byloby swietnie.
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: lavena »

Magamaga pisze:na szczęście jest w Lublinie sklep, w którym można detalicznie kupować kosmetyki, których używają fryzjerzy w salonach - więc regularnie go odwiedzam.
Gdzie? ;D
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Magamaga »

Na ul. Zamojskiej. Sklep nazywa się bodajże Sinus. Zresztą tam są dwa - jedn tańszy, drugi droższy. Jak idziesz od bramy Krakowskiej w dół Królewską to dochodzisz do Zamojskiej. Tańszy jest po prawej stronie w bramie, a droższy trochę dalej po lewej. Jak chcesz to jak kiedyś będę się wybierała to dam znać - moje zapasy powykańczały się. A tak BTW fajne jest to, że wszystko jest w takich duuuuużych pudełkach.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

Lulu: kolorek jest taki:
Obrazek

na zdjęciu bawię się dziwnym stworzonkiem, które sobie leżało. :P

krótkie włosy mam od ponad roku.....
ale teraz zapuszczam na dredy :P będę musiała sobie chyba doczepić na początek syntetyki, żeby nie być kaktusem. widziałam już dredy z 12 cm włosów............ kaktus. albo kasztan w łupince :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: pin3ska »

Maga, a jaka firma tych odzywek? Moze sie skusze, bo ja tez czasem kupuje u fryzjera, ale nie dosc, ze pudełka malutkie, to jeszcze koszmarnie drogie...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Magamaga »

Ta której ostatnio używałam jest firmy Leo - profesjonalne kosmetyki do włosów - była całkiem niedroga. Wcześniej miałam odżywki firmy Kallos i też byłam zadowolona. Mama na wypadanie włosów używała odżywki Placenta i również ją sobie chwaliła. Używałam jeszcze jednej, ale firmy nie mogę sobie przypomnieć - szampon też miałam z tej firmy, ale że przelałam z tej wielkiej flachy do mniejszej to pupa. Aha, używałam tez polskich szamponów Joanna Professional.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Magamaga »

Muszę post pod postem bo edycja nie działa - jeśli nie w sklepie fryzjerskim to może na Allegro - ceny i asortyment mają całkiem spoko.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: yss »

placenta?
czy to nie te kosmetyki z łożysk?.......... dla mnie to obrzydlistwo :P etycznie i kosmetycznie :P

profesjonalne kosmetyki można na sieci też kupić :)
o, maga już to napisała :)
też kupowałam spore flaszki takich kosmetyków, jak miałam długie włosy - a najbardziej podobał mi się jedwab farouka :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Magamaga »

Na moje włosy jedwab nie działa za rewelacyjnie - ale teraz jak mam króciutkie i zdrowe (rzadko farbowane) to chyba nie potrzebują takiego odżywania.
Za to długim, plączacym się pomagał rewelacyjnie - używałam tego firmy Biosilk Farouka.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Amusia
Posty: 414
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Amusia »

Mnie też rodzina tępi bo naejpierw przeszłam z czarnego na blond w 2 dni ale zostal tylko rudy. a Ze bardzo chcialam ten popielaty blad to spalilam cale wlosy farbujac rudy odrazu na popielaty blad. Nie wspominajac o czerwieniach i fioletach jakie mialy miejsce przed tym i o znowu brązach potem blądach i znow czerwieniach po tym experymencie. Teraz mam wyprany pomarańcz i ciemne odrosty bo jestem w ciązy.. i ze mam nudnosci boje sie farbowac ale nie chce wracac do ciemnego - ale jak tylko minie 3 miesiąc to znow nikt mnie nie powstrzyma.. Buahahhaha <śmiech cruelli demon> O0 nie spominając o ciglym podcinaniu samej i cieciu 2 razy na chlopaka ...(no aj wiem że miałam zapuszczać wlosy ale ta dlugosc tak mnie wkurzała nic a nic sie nie układały!).. i inne tego typu gatki. A teraz zapuszczam znowu.. buahaha ::) ale tak mi się sypią że chyba znów obetne.. No tak nowy powód.. to nie takie złe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”