kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

właściwie, w marudniku powinnam pisać, bo strasznie „nostalgiczne jakieś” dni mam... w dodatku niespodziewanie obejrzałam odcinek M*A*S*H-a... ogromnie to lubię, ale już pewnie zawsze będzie mnie kłuło serce przez doktora Pierce...to ze względu na niego, Sokole Oko zachował swe „robocze” imię (mamą chrzestną była AniaS u której wylądował po majowej interwencji...).
Stefulkowe łapcie- nawet mi się gadać o tym nie chce; ani myślą się wygoić :'( . Co mi się wydaje, że „idzie ku dobremu” – stan się spowrotem zaostrza... pewnie muszę pogodzić się z myślą, że przyjdzie nam się z tym borykać całe życie.
No nic, będziemy robić narty-ochraniacze; stosować goidła, może coś zacerować się uda...jakoś to sobie zorganizujemy. Byle tylko poza tym zdrówko mu dopisywało. Steful chwilami doprowadza mnie do szału ( tylko, kiedy muszę oklejać łapki a to gupie wyrywa się i drapie, jakby walczyło o życie- w końcu długo już to robimy i mógłby się zorientować, że jak będzie grzeczny to „rach-ciach” i po sprawie) ale generalnie- jest taki kochany, że brak mi słów...
Widzieliście to: http://www.youtube.com/watch?v=o39Eh1uALNM - gdyby SPS-owcy się nie spisali, Steful mógłby być jednym z bohaterów :o ... (dodam, że te naramienno koszykowe cuda- to Dzieciaczki Ajli i Jubu :) :-* ).

Dar, mój czternastomiesięczny ćwierćdziki Dar (nie; jednak do marudnika się to nie nadaje) przechodzi zdumiewające przemiany. Zawsze był kochany i kontaktowy, ale od kilku dni, jest spragnionym pieszczot przytulaczkiem (wyjąwszy rzecz jasna chwile, gdy celuje we mnie bobkami, bo ani trochę przy tym nie traci animuszu) . Jest taki słodki dla mnie i dla Dolarka. 8) Normalnie aż się trochę boję, że to tylko skutki upałów. Moje kochanie cudne... i nie zmienia tu nic fakt, że miernikiem mojej „bezstronności” w ocenie moich szczurów może być fakt, że najwyższym komplementem dla innych jest stwierdzenie iż są prawie tak wspaniałe jak któryś z Kwarków. ;D

....
zdjęcia, powiadasz Deli? a, bo to mi się chce? ale może się zmobilizuję...
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Ogoniasta »

odmienna pisze: Widzieliście to: http://www.youtube.com/watch?v=o39Eh1uALNM - gdyby SPS-owcy się nie spisali, Steful mógłby być jednym z bohaterów :o ... (dodam, że te naramienno koszykowe cuda- to Dzieciaczki Ajli i Jubu :) :-* )
Odnośnie plagi we Wrocławiu..pracuje we wrocławskiej Renomie i wczoraj dostaliśmy pismo od dyrekcji, że szczuraski zadomowiły się już w naszym centrum handlowym. :) Kazali nam trutkę wysypać w lokalach. :-\ Nasz asortyment sklepowy nie powinien ucierpieć na obecności ogoniastych, więc nie będziemy truć biedaków. ::) Póki co nie zauważyłyśmy żadnych śladów świadczących o ich wizytach. ;)

Stefulkowe biedne łapcie...Trzymam kciuki za duuuże postępy w gojeniu! Niech Wrocławiak wstydu nie robi i się nie buntuje tak bardzo podczas opatrunkowania. ;)
Mizianko dla kawalerów! :)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Czasami nasza wiedza o tym co dobre i konieczne dla naszych podopiecznych mija się z koncepcją szczurów w tym temacie i to rzeczywiście potrafi osłabić człowieka. Jednak dobrze, że Stefciowi mimo łapek samopoczucie dopisuje, to krzepiąca wiadomość. Ulicznicy są twardzi byle wrzód ich nie pokona, choć wiadomo życzę mu żeby nóżki wyzdrowiały jak najmocniej !

Nie wiedziałam, że Dar jest ćwierćdziki, to by wyjaśniało czemu mu tak uparcie dąży do konfrontacji z ziomalem Stefkiem :D, chciałabym usłyszeć ich dialogi w ultradzwiękach.
Upały upałami, ale też różnymi środkami działa interwencja niebieska... Więc teraz jest Dar cwierćdziki dziarski i miziasty - znakomity melanż, takich panów lubimy ! ;D . I takich panów pragniemy zobaczyć ! Zmobilizujże się więc odmienna, dopóki upały trwają ...
(puk puk puk)
odmienna pisze:miernikiem mojej „bezstronności” w ocenie moich szczurów może być fakt, że najwyższym komplementem dla innych jest stwierdzenie iż są prawie tak wspaniałe jak któryś z Kwarków. ;D
"pierwsza miłość, wiecznie w sercu zaklęta" :)
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Spark »

odmienna pisze:Steful chwilami doprowadza mnie do szału ( tylko, kiedy muszę oklejać łapki a to gupie wyrywa się i drapie, jakby walczyło o życie- w końcu długo już to robimy i mógłby się zorientować, że jak będzie grzeczny to „rach-ciach” i po sprawie)
Dokładnie to samo myślę kiedy zakładam ( albo ratuję przed zdjęciem ;) ) kołnierz Psocie .
Stefulkowa przypadłość niestety jest przewlekła i nawracająca :( ale myślę o Was i kombinuję co by tu jeszcze zrobić . Z drugiej strony masz Dara i jego cudowną przemianę - nic tylko się cieszyć . Reasumując : jak w bollywood czasem słońce czasem deszcz . tego słońca życzę Wam jak najwięcej !
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

A co tam , panie dzieju słychać u was?
Jak się sprawuje zbuntowana materia na łapkach Stefcia i co porabiają pozostałe kochane kwarki? Zdać sprawozdanie proszę O0
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Ogoniasta »

odmienna zwiedza tematy innych forumowiczów, a o swoim chyba zapomniała... ::)
Czekamy na jakieś świeże wieści!
Halo!!Jest tam kto?? ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Eee, co się w Kwarkowie dzieje, to ja wiem, Obrazek
mnie interesuje co u Was Obrazek
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

Coż za przewrotna odpowiedz;)
Jak łapencje Ziomala? Ż Ą D A M Y odpowiedzi :) konkretnej:)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

odmienna, Twoja nowa grafika jest obłędna, ale nie sądź, że się dzięki niej wymigasz od obiecanej sesji zdjęciowej i opowiadania o poczynaniach kwarkowa !
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

o'o! :-[ faktycznie, skandalicznie się zachowuję sprawozdanie się wam należy, nie ma to-tamto... miałam nadzieję, że dzisiaj uda mi się jakieś zdjęcia wrzucić, ale szkoda marzyć; dopiero wróciłam z pracy i póki co, nie mogę się nawet doprosić buzi od Dara a Steful, to nawet nie wiem kędy chadza; w ogóle go nie rusza że przyszłam.... :'( (a Nod krzyczy, że wykrył robaka... no, przecie nie z Forum???) . Poprawię się, ale teraz idę po odkurzacz...
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: pin3ska »

odmienna pisze:(a Nod krzyczy, że wykrył robaka... no, przecie nie z Forum???) . Poprawię się, ale teraz idę po odkurzacz...
nie chce byc czarnowidzem, ale odkurzaczem robaka nie załatwisz ;D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Ogoniasta »

pin3ska pisze:
odmienna pisze:(a Nod krzyczy, że wykrył robaka... no, przecie nie z Forum???) . Poprawię się, ale teraz idę po odkurzacz...
nie chce byc czarnowidzem, ale odkurzaczem robaka nie załatwisz ;D

;D :P Też mnie szalenie ciekawi czy odkurzacz sobie z robakiem poradził..?? :P ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Odmienna , ileż ty masz tego metrażu do odkurzania?! :D :P
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

Poprawię się, ale teraz idę po odkurzacz...

Obiecanki cacanki O0
Odmienna widocznie przekwalifikowala sie na pogromczynię robakow :) Walczy z nimi dzien i noc ;)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Ech, w złą godzinę się sobie śmichy-chchy z mojego odkurzania i odrobaczania czynicie :-\ . Dziś odkurzam i wycieram 2 metry kwadratowe dwie godziny z przerwami... a to przez upał, który mi rozum odebrał i podałam DD kulki arbuza na spodku od herbaty, jakbym zapomniała, że Kwarki nie znoszą widoku pustych naczyń... ::) spodek rozprysł się w rejonie, gdzie szczury chodzą najwięcej... pozamiatałam, odkurzyłam, starłam... ale czy aby na pewno dokładnie??? Odkurzyłam, starłam... poobserwowałam pod innym kątem...oświetliłam z innej strony...starłam...i dalej mi wyobraźnia pracuje.

Dzisiaj nawet w mieszkaniu ciepełko uciążliwe. Chcąc Kwarkom ułatwić przetrwanie...
Akcję tego filmu, trudno nazwać „wartką” czy „porywającą”: http://www.youtube.com/watch?v=lR0OBqmgnxY
Szczególnej uwadze polecam czarny pomponik z lewej strony- to Grafik, on chyba najbardziej wody się brzydzi. Gacuś to zupełnie postrzelony wiercipiętka a tu : posążek normalnie, w dodatku polewany popiskiwał
a woda miała naprawdę przyjemną temperaturę 8)
I na tym filmie dokładnie widać, jaką przerzedzoną sierść ma już Jerzolek.... przy jego charakterku i animuszu z trudem dociera do mnie prawda, że to już właściwie stary szczurek. Nie tylko łysinkami świeci, ale robi się z niego coraz większa chudzinka :-*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”