Nie ma już kochanych czortów - Kisha [*]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje czorty kochane - wspaniała 11

Post autor: alken »

Trzymam kciuki za Lilkę.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje czorty kochane - wspaniała 11

Post autor: ol. »

Pięknie się Twoje szczurki prezentują na tym zielonym płonącym tle !
Życzę Lilce, żeby steryd pomógł i żeby mogła dalej wygryzać dziury w soczystych ogórkach. Trzymam kciuki.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje czorty kochane - wspaniała 11

Post autor: odmienna »

rany! i jak Lilka? mnóstwa siły do walki Wam życzę.

....
piękna sesja w orzeźwiającej zieleni- w sam raz na 30- to stopniowy upał ;)
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: Moje czorty kochane - wspaniała 11

Post autor: Naixinka »

Poprawa minimalna, jedynie sierści nie ma tak nastroszonej i aż tak mocno nie "chodzi całym ciałkiem", tylko boczki mocno pracują. Nie ma szans na poprawę... Próbuję się dodzwonić do kliniki czy mnie przyjmą, żeby mogła usnąć... :'(
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Moje czorty kochane - wspaniała 11

Post autor: Babli »

Naixinka, kochana... trzymaj się.. nie potrafię więcej. :(
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Moje czorty kochane - wspaniała 11

Post autor: Dorotka96 »

Ojej... Naixinka, tak mi przykro.
Trzymaj się! :-[
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Moje czorty kochane - wspaniała 11

Post autor: Mucha321 »

Przykro mi Kochana.. ;( Trzymaj się..
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: Moje czorty kochane - wspaniała 11

Post autor: Naixinka »

Awatar użytkownika
isia28
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 31, 2009 5:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje czorty kochane - Lilka [*]

Post autor: isia28 »

napiszcie mi prosze ta szczurcia NEFRI ... jaka to odmiana? kupilam dzisiaj malenka szczuraske. jest cala czarna tylko lapkki i malenka plamka na brzuszku jest biala.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Moje czorty kochane - Lilka [*]

Post autor: Babli »

isia, Twoja to pewnie black irish/berkshire. Jest odpowiedni wątek do pytań o umaszczenia ;) .

Naix, jak tam u Was :) ?
Awatar użytkownika
isia28
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 31, 2009 5:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje czorty kochane - Lilka [*]

Post autor: isia28 »

dzieki . wiem ze jest ale tutaj znalazlam wlasnie zdjecie identycznej dlatego pytam wlascicielki :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: Moje czorty kochane - Lilka [*]

Post autor: Naixinka »

Nefri to tak jak Babli napisała, black berkshire :)
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: Moje czorty kochane - Lilka [*]

Post autor: Naixinka »

Dawno nic nie pisałam więc w skrócie: w stadzie spokój, jedynie Łatka czasem gania Shivę i muszę dziewczyny uspokajać. No i świeża krew do Nas przybyła. W piątek, dwa dni przed odejściem Lilci, trafił do Nas nowy domownik. Wydarzenia z Lilką tak mnie zaaferowały i przybiły, że zapomniałam przedstawić Edka. Edzio to chomik dżungarski, uratowany z interwencji Straży dla zwierząt. Był u Akemi na dt, pożyczyłam jej klatkę bo chomiki zaczynały się gryźć między sobą. W międzyczasie namawiałam lubego by się zgodził na takiego pyćka, umówiliśmy się, że jak zostanie jakiś chomik i klatka nie będzie już potrzebna, to razem z nią weźmiemy chomiczka. I tak w piątkowy wieczór 31.08.2009, odebraliśmy malucha. Wiek nienznany ale raczej młodzieniaszek z niego. Strasznie pocieszny, oswojony, nie gryzie i co chwila daj buziaki :D Jego ulubionym miejscem jest rura po ręcznikach kuchennych, uwielbia w niej siedzieć. Do tego to jedyny zwierzak w domu, którego TŻ SAM bierze na ręce, BAWI się z nim i do niego MÓWI :D Edek to chyba taki bardziej jego zwierzak niż mój, ale oboje go uwielbiamy.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A tu jego willa:
Obrazek

Dzisiaj o 10 odebrałam kolejnego nowego domownika (wiek ok. 1,5m-ca, czyli z początku lipca). Jak tylko zobaczyłam zdjęcie w ogłoszeniu (TU to od razu wiedziałam, że to będzie Inka. Luby z oporami ale się zgodził, a mała jest obłędna. Na pewno nie jest albinosem i na pewno nie ma ani czarnych, ani czerwonych oczek. Wydaje mi się, że to dark ruby, ale na żywo nigdy nie widziała więc pewności nie mam. Nie mam też pojęcia co to za umaszczenie, ale napatrzeć się na nią nie mogę. Ciekawska, oswojona, już biegała sobie po łóżku i po mnie, teraz szykuję pokój i przedstawię ją reszcie bandy, liczę na szybką aklimatyzację ;) Póki co, siedzi w transporterze, naładowałam tam szmatek dziewczyn, żeby przesiąkła ich zapachem. Nie będę przedłużać :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje czorty kochane - Lilka [*]

Post autor: alken »

Gratuluję nowych domowników :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: Moje czorty kochane - Lilka [*]

Post autor: Naixinka »

Dziękuję alken. Już myślałam, że nikt tu do Nas nie zagląda ;)

Łączenie średnio na jeża, myślałam że skoro Inka jest mała, to dziewczyny od razu dzieciątko zaakceptują, a tu zonk ::) Zapoznawałam pojedynczo, dziewczyny biegały po pokoju, a mała ze mną na łóżku i jak tylko któraś podbiegała to łapałam i dawałam do małej. Wszystko było dobrze, do czasu... dałam Nimfę, która z zaangażowaniem zaczęła obwąchiwać transporterek i szmatki w których siedziała Inka, i ku mojemu zaskoczeniu, wszak Nimfa to oaza spokoju, zaczęła fukać na małą i się na nią rzucać. Nie mogę tego nawet nazwać dominowaniem bo mała kładła się od razu a ta zołza dalej na nią skakała i fukała. Alice również się napuszyła i mała potraktowała z kopa :-\ Bardzo zaskoczyła mnie Shiva, która ma w zwyczaju się puszyć i fukać, tym razem mała obwąchała i zaczęła iskać :) W ogóle Inka jest tycia w porównaniu z babami, a jak tylko któraś jest w jej zasięgu to szuka cyca... Musiałam odkurzyć drugą klatkę, obecnie jest w niej Inka, i wkładałam kolejno, Sigmę, Megi i Łatkę, siedzą teraz w 4. Problem w tym, że mała chyba zaczyna się ich bać, że ją tak co rusz przewracają. Siedzi sobie kruszynka w rogu na półce, a reszta babsztyli na dole. Żal mi na nią patrzeć, rozglądam się za towarzystwem dla niej w jej wieku, ale nic nie widzę. Pierwszy raz żałuję, czy się zbyt nie pośpieszyłam z adopcją, choć w małej jestem zakochana... Na osłodę kilka fot:

Nieśmiałe wychodzenie z klatki:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pieniek zrobił furorę (jest u Nas tylko dlatego, że nikomu nie chce się go wywalić :P):
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zapoznawanie z Inką:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i na koniec, jakby tego wszystkiego było mało, Akira znowu ma te dziwne ranki/strupki. Próbowałam zrobić zdjęcie ale trochę niewyraźne powychodziły, bo się panna wierciła. Sierść ogólnie ma już przerzedzoną, ale to zwalam trochę na wiek.
Obrazek Obrazek Obrazek


I mój mały apel, czy ktoś jest w stanie powiedzieć jakiej barwy jest Inka?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”