Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Filipw »

a ja nie wiem jaką mam :P
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Naixinka »

Zła jestem, dostałam paczkę z zooplusa i wszystko pięknie by było gdyby nie to, że jedzenie dla chomika rozwalone i walało się po całym kartonie. Na winę kuriera to nie wygląda, bo karton był cały, nie pognieciony itp., dopiero po otwarciu zobaczyłam. Ehh... w dodatku luby wyjechał w delegację na tydzień czasu i znowu nie będzie do kogo gęby otworzyć :(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

Pojutrze poprawka z chemii... no kurde!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Naixinka »

Złożyłam reklamację i dostałam odpowiedź. Przydzielili mi 5% zniżki na kolejne zamówienie, rabat ważny do maja 2010. Z racji tego, że nie rozsypała się cała zawartość tylko ok. 1/3 to jestem nawet zadowolona taką rekompensatą.
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: arrisum »

wrr wszyscy mnie olewają (na czele ze szczurami :D , ale one to robią z miłości :P) , i nawet przyjaciółka nie ma dla mnie czasu ;/ kiedykolwiek gdzieś chce wyjsć/jechać to ona 'nie może' ... nosz kuźwa ...
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Bankomat mi wessał kartę. :/ Nie zdążyłam wpisać pinu nawet, po włożeniu wyskoczył komunikat, że nie da się odczytać karty.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Izold »

Wczoraj skończyło mi się jedzenie dla szczurów,przeboleli na samym chlebku i warzywach,dziś byłam kupić karmę,dodatki do niej i dałam im.Po godzinie miska była pusta.i tak trzeci raz.Wątpie by karma starczyła mi do piątku... ;/
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: ogonowa »

Izold, dlatego przy twojej liczbie szczurów polecam kupić karmę w necie. Najlepiej z 10 kg :P.
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Izold »

ta,ale to z 60 zl murowane,plus przesyłka nie?
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: lavena »

Płacisz więcej jednorazowo ale na dłuższą metę bardziej się opłaca niż kupowanie w sklepie.
A są sklepy gdzie jak zrobisz zakupy na 100 zł to przesyłka jest gratis.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: alken »

jej, Izold ja się w ogóle dziwę jak przy takiej ilości szczurów można kupować żarcie w sklepie :P przecież to majątek. nie lepiej wydać tą stówę raz i mieć na jakiś czas spokój? i w dodatku zaoszczędzić?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Izold »

Czyli zaczyna się czas oszczędzania xDDD
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Sheeruun »

Uhh, zła dziś jestem.
Chłopcy się pobili, Aleks z Artemisem. Z kątów rozchodziły się piski i łomoty, co chwilę któryś przebiegał w inny kąt a drugi go gonił.. Teraz na podłodze leży mnóstwo powyrywanych kłaków..
I myszy mnie denerwują. Czasem sie ich brzydzę... na czas sprzatania, wiadomo, trzeba je wybrać z klatki. Osrają mi wtedy ręce i transporter, wytaczają się w tym a potem ja mam je takie dotykać.. fuj. I drą się w niebogłosy jak tylko chce je dotknąć.. Eh, mam ich dosyć. Nigdy więcej myszy.
I rysowanie mi nie idzie. A to już mnie totalnie dobija. Nic mnie tak nie denerwuje jak tzw. art-block. Nie chce mi sie, a jak juz sie chce, to nie wychodzi. Z trudem się powstrzymuję od rzucenia kredkami w ścianę (gdyby nie ich cena, to bym rzuciła, tak jak ołówkami itp rzucam w chwilach wielkiej złości).
Wrr.
Zly dzień chyba mam.
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Sheeruun »

Właśnie przed nosem przeleciała mi chmara meszek. Jeszcze i one.. Od kilku dni to cholerstwo lata po pokoju, a ja nie mam pojęcia skąd one się wzięły. I to jest ich mnóstwo. Ostatnio jak usiadłam na łóżku, to po wstaniu zauważyłam że zgniotłam ich chyba z trzydzieści.
I znajduję po kilkanaście w piciu, jak go nie zasłonię czymś i zostawię na chwilę.
Do tej pory pojawiały się tylko jak śmieci nie były wyrzucane z kosza w moim pokoju.. no dobra, ich pojawienie się to był znak że czas wyrzucić śmieci ;D Ale teraz to przesada. Nawet nie wiem skąd one.. może szczury gdzieś zostawiły jakieś żarcie i stąd to to lata.. Ale nie wiem.
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Filipw »

ja bym przeszukał wszystkie szafki :D, ja tak mam że na szybko chowam jedzenie do szafek a potem zapominam...


Znowu jadę na lekach, tym razem na palce u nóg (te dziadowskie zastrzały i stany zapalne...), na to dostałem jakąś maść z antybiotykiem, i coś do psikania. i Jeszcze na moje policzki jakiś krem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”