Flip i Flap - to już dwa lata

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: merch »

Jaki skok Flipa :)

Panowie GG maja identyczne spojrzenia :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: Nina »

http://img252.imageshack.us/i/img5919v.jpg/ Buahaha :D

Skok rewelacyjny! Flora skacze tak samo :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: ol. »

Zaiste piękny skok, działa na wyobraźnię :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: Babli »

Jaki skok! Świetny! :D
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: Leia »

Tak jak sięgam pamięcią (kiepską), to Flip zawsze skakał. Jak był jeszcze mały, to nie biegał, tylko poruszał się takimi susami. Flap chyba nigdy nie wykonał żadnego skoku, tylko statecznie się przemieszczał. Panowie G też są bardziej podzieleni. Gwidon, ta mała pchła wdał się we Flipcia i też lubi poskakać. Geralt skacze raczej rzadko.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: merch »

Co tu tak cicho ostatnio wyjechaliscie gdzies ?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: Ivcia »

...cisza... :-X

Widzę, że nie tylko u mnie eFki rosną, jak na drożdżach ;D
http://img510.imageshack.us/i/img5940c.jpg/
Pozdrawiam braci Faramuszki :-*
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
fallen.yoda
Posty: 97
Rejestracja: wt sty 20, 2009 8:26 am
Lokalizacja: Rogalin
Kontakt:

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: fallen.yoda »

merch pisze:Co tu tak cicho ostatnio wyjechaliscie gdzies ?
Nigdzie nie wyjeżdżamy prócz codziennych rowerowych wycieczek. Czasu po prostu brak na przesiadywanie w internecie. Od niedawna Anka pracuje i każdą wolną chwilę staramy się spędzać bardziej rodzinnie i na powietrzu puki pogoda pozwala. U chłopaków wszystko w porządku, oni również zauważyli że zjawiamy się właściwie tylko na wieczorne wybiegi tylko i zrobili się bardzo przytulaśni. Z ciekawostek to nauczyli się zrzucać poidło, które było w komplecie z klatką, więc trzeba było je zabezpieczyć dodatkowymi zipkami. Jakiś czas temu dostali do klatki dwie liny fi. 30 mm, po których lubią podróżować.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: merch »

a jakies foteczki moge poprosic?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: Leia »

Wybacz kochana merch i wybaczcie wszyscy nasz brak aktywności. Tak jak Adam napisał, ostatnio czas u nas galopuje. A od początku października będzie jeszcze gorzej, przynajmniej z mojej strony, bo zaczynam dodatkowo zaoczne studia. Jak widać po kolorze, z moderowania forum już też zrezygnowałam, bo po co być tylko figurą. Muszę jednak powiedzieć, że nie narzekam na ten nowy styl życia. Czasu wolnego mniej, ale za to wykorzystywany do maksimum. Dopiero teraz doceniam w pełni chwile spędzane z Gosią, czy wieczorne wybiegi, kiedy chłopaczyska skaczą po mnie, wsadzają mi nosy do uszu, albo wnoszą do łóżka żarcie, które potem zostawiają, a ja muszę spać na okruchach :P
Adam wspomniał też, że jeździmy dużo na rowerach. Jest to nasza nowa rodzinna pasja. Z dnia na dzień mamy coraz lepsze osiągi. A ja nie chwaląc się, zrzuciłam wreszcie trochę wagi i cały czas chudnę :D
Adam właśnie w tej chwili pstryka chłopcom jakieś fotki, więc może uda się co nieco wrzucić. Jeśli oczywiście coś dobrego z tych zdjęć wyjdzie.
To ja się odmeldowuję i idę dogorywać po robocie :P
Awatar użytkownika
fallen.yoda
Posty: 97
Rejestracja: wt sty 20, 2009 8:26 am
Lokalizacja: Rogalin
Kontakt:

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: fallen.yoda »

No i lecimy z fotkami:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: merch »

jak one urosly !

A Geralt bardzo przypomina tatusa w mlodości.
Gwidon wydaje sie tak doskonale czarny , prawda to czy tylko na foteczkach tak wyszlo?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: Rhenata »

pierwsze zdjęcie -słodziusieńki
ale to: http://img142.imageshack.us/i/img6007g.jpg/ wszystkie bydlęta razem ;D how cude is that?
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
fallen.yoda
Posty: 97
Rejestracja: wt sty 20, 2009 8:26 am
Lokalizacja: Rogalin
Kontakt:

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: fallen.yoda »

merch pisze:Gwidon wydaje sie tak doskonale czarny , prawda to czy tylko na foteczkach tak wyszlo?
Fotki mają raczej naturalne barwy, nie były obrabiane z wyjątkiem kadrowania i delikatnego wyostrzania w niektórych przypadkach. Gwidon jest rzeczywiście bardziej czarny od Flapa, o ile można tak powiedzieć.
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Brygada FF/GG i reszta zwierzyńca - pieszczoch Flip

Post autor: Leia »

Bardziej czarny odcień czerni :P Gwid to diabeł wcielony, więc jest też czarny jak smoła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”