Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Minoo
Posty: 303
Rejestracja: sob sie 01, 2009 12:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Minoo »

W jednej misce mają To całe Rat Complete, a w drugiej Menu Vitacrafta i ubywa tylko Versale Laga :D
Stworzenie bezszczurowe.
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Karmy POLECANE

Post autor: tamiska »

ja polecam prestige toasties cheese :) Stary o malo palca mi nie urwal. Rydzyk nie lubi w ogole wszystkiego co pachnie zoltym serem i samego zoltego tez nie ruszy nawet palcem :P
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Karmy POLECANE

Post autor: smeg »

Też kupiłam Toasties serowe - szczury chrupią, owszem, ale szału nie ma :>
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Karmy POLECANE

Post autor: alken »

smeg pisze:Też kupiłam Toasties serowe - szczury chrupią, owszem, ale szału nie ma :>
Miałam kiedyś, jadły ale bez zachwytów. zachwyty właściwie są tylko nad Crocksami i to jedyne jedzenie na które autentycznie się rzucają i przybiegają na jego dźwięk.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
agat
Posty: 45
Rejestracja: pn sie 03, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Karmy POLECANE

Post autor: agat »

alken: to u mnie dokładnie na odwrót. :)
Nasza Mafia: Wafelek-kafelek (Szef wszystkich Szefów), Zakrętka (Tajna broń: Przedstawiciel ds wyłudzeń żywieniowych) i Ćwirka (Jednostka Specjalna o profilu zaczepnym).
Awatar użytkownika
WielebnyPatyk
Posty: 214
Rejestracja: wt cze 09, 2009 3:48 pm
Lokalizacja: Strzyżów (woj. Lubelskie)

Re: Karmy POLECANE

Post autor: WielebnyPatyk »

A co sądzicie o karmie "Euro-zoo"? Bo babka w zoologu ostatnio mi polecała tą karmę uparcie twierdząc, że ludzie to namiętnie kupują.
Żyję łatwo , lekko i przyjemnie
Choć niektórzy mówią wokół,
że zostanie wielkie gó*no ze mnie,
a ja na to śmieję się HA! HA!
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Magamaga »

Może i kupują - bo jest tanie. Na tym kończą się zalety...
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Blanny »

Moje przeszły już przez XtraVital i Prestige - O tyle, o ile XtraVital trochę jadły, choć niechętnie, o tyle Prestige w ogóle nie chcą. Zauważyłam, że nie lubią tych takich.. No granulkowatych kawałków - takie jak są w kocich karmach. :D
Już sama nie wiem, co im wymyślić, by wreszcie jadły i żeby tego ubywało. ???
Pochwalić za to mogę Krackery Corn & Fruit Vitakraftu - całkiem nieźle obgryzają te pałeczki. :) Kupiłam dziś serowe Vitapolu - ale na razie zero zainteresowania nimi.
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Babli »

Blanny, zamów na zooplus.pl karmę Timma Rattima ;) Szczurki chętnie zjadają :) osobiście, wrzucam jeszcze ziół troszkę :)
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Blanny »

O! Wygląda bardzo fajnie. :) Być może niedługo spróbujemy jej. :)
Dzięki za poradę. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Karmy POLECANE

Post autor: zalbi »

wykosztowałam sie ostatnio na timmie i na jr farmie i co? olali i mnie, i karmę.

ale byłam twarda. przegłodziłam wredoty. miska z karmą stała w klatce dwa dni i nie ubyło totalnie nic (!!!).. potem zniknęło =D
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Sheeruun »

No no, nie raz słyszałam, że Tima jest bardzo lubianą przez szczury karmą i w misce nie zostaje nic, poza łupinkami... Nie wierzyłam. U mnie zawsze wszystkie inne karmy, były ledwo co ruszane, większość zostawała, a chłopcy wybierali to co im najbardziej smakowało..
A tu taka zaskoczka - przyszła Tima, i po kilku godzinach, zostały tylko łupinki od pestek - wszystko, włącznie ze zbożem (!) zostało zjedzone :o
I tak od kilku dni - nic nie zostaje ;) Polecam więc :D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Minoo
Posty: 303
Rejestracja: sob sie 01, 2009 12:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Minoo »

Zastanawiam się nad Timą Rattimą, albo którąś z JR Farm... Tylko teraz pytanie, która? czy dużo jest w nich zborza? (zboczenie szczurków, nie tkną go). Ponoć w JR Farm jest dużo białka... Moje co któryś dzień dostają po kawałku mięsa gotowanego dla psa i cós ze stołu... Nie będzie tego za dużo? Szczuraski mają po 5 miechów... Chciałabym od razu kupić hurtowo, bo niedługo będę miała mały kasowy zastuj...
Stworzenie bezszczurowe.
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Babli »

Hm.. moje JR nie lubią :-\ . Tj. nie lubią wellnelsa. Ale inne są ok. Natomiast Timma Rattima jest świetna :) Zjedzą wszystko.. ::)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Sheeruun »

Minoo pisze:Zastanawiam się nad Timą Rattimą, albo którąś z JR Farm... Tylko teraz pytanie, która? czy dużo jest w nich zborza? (zboczenie szczurków, nie tkną go). Ponoć w JR Farm jest dużo białka... Moje co któryś dzień dostają po kawałku mięsa gotowanego dla psa i cós ze stołu... Nie będzie tego za dużo? Szczuraski mają po 5 miechów... Chciałabym od razu kupić hurtowo, bo niedługo będę miała mały kasowy zastuj...
Minoo, polecam Timę. Jest w niej mało zboża, ale nawet one jest zjadane, mimo iż z innych karm moi chłopcy zboża nie tykają.. ogólnie bardzo dobrze się Tima u nas sprawuje, jak tylko dosypię do michy, to się cała czwórka zlatuje.. ;D
No i możesz jej kupić kilka kg ^^
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”