ciało obce w nosku???

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
isia28
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 31, 2009 5:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

ciało obce w nosku???

Post autor: isia28 »

moja szczurzyca ( 2 miesiace) wydaje dziwne dzwieki, podobne do chrumkania . wiemy na pewno ze pluca sa czysciutki nie ma tez kataru, zadnych wydzielin z nosa, ciagle sie bawi, je normalnie. zaczelo sie to po ostatniej ucieczce za meble 2 tyg temu( a tam wiadomo najczysciej nie jest). czy mozliwe jest ze do noska cos wpadlo? czy mial ktos taki przypadek? co teraz mam robic? wet nie jest w stanie wyciagnac jezeli cos tam jest. ona jest taka malutka i bardzo sie wszystkiego boi. nie przeszkadza jej to w oddychaniu slychac to tylko jak chodzi jak spi to oddycha zupelnie normalnie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: ciało obce w nosku???

Post autor: Sheeruun »

A może po prostu tak ma? Ja mam mysz, która wydaje takie chrumkające dźwięki, kiedy jest zainteresowana, zdenerwowana.. lub kiedy chce porozmawiac ;D I na pewno jest zdrowa, byłam z nia u weterynarza nie raz z tym.. ;) Taki typ.
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
isia28
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 31, 2009 5:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ciało obce w nosku???

Post autor: isia28 »

tez tak podejrzewalam bo najbardziej chrumka jak ja bierzemy na rece ale wydawalo mi sie to maloprawdopodobne. przypomniala mi sie natomiast ta ucieczka i polaczylam z tym. ale moze faktycznie u niej to normalne. moze z wiekiem jej przejdzie. wiemy tylko ze na pewno jest zdrowa.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
isia28
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 31, 2009 5:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ciało obce w nosku???

Post autor: isia28 »

kolejna wizyta u wet w zwiazku z tym chrumkaniem coraz glosniejszym. okazalo sie ze szczurka jest zupelnie zdrowa. czeka nas wizyta u dr Piaseckiego bo podobno ma sprzet i bedzie mogl zajrzec do noska. wet stwierdzila ze moze byc to alergia na sciolke ( pinio) wiec dzisiaj zmieniamy na benka. jezeli to nie pomoze to albo taki jej urok albo cos tam ma w tym nosku
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”