Uszczurawianie mamy zakonczylo sie pelnym sukcesem :)...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Loryel
Posty: 125
Rejestracja: czw lip 16, 2009 5:04 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Uszczurawianie mamy zakonczylo sie pelnym sukcesem :)...

Post autor: Loryel »

Szczurki pomalu zaczynaja sie socjalizowac i oczywiscie pomalu zaczynaja byc widoczne ich charakterki :) Kisiel (czarny kaptur) to maly diabelek :P uparty ... ostatnio na wybiegu nie chcialam go wpuscic do pokoju... usiadlam jako barykada w drzwiach a on przez caly czas wybiegu nie odpuszczal i kombinowal jak mnie obejsc byleby tylko wejsc do pokoju :D w koncu wykiwal mnie kiedy wstalam do lazienki skorzystal szybko z okazji co by wskoczyc do pokoju ;D wiec wejdzie wszedzie gdzie sobie zaplanuje ::) natomiast Budyn(kaptur aguti) to jego oczywiste przeciwienstwo... od klatki nigdy nie odejdzie za daleko ... jest bardzo niesmialy cos czuje, ze kiedy podrosnie bedzie typowa kulka do miziania ;D :D wiec mamy w domu prawdziwego diabelka i aniolka 8)

Teraz czas na zdjecia :
Kisiel jest grzeczny tylko kiedy spi ;)
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Budyn :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zabawa z pileczka :
Obrazek
Obrazek

''hmm i co tu teraz z tym zrobic? ''
Obrazek

Ziewaczek maly :D :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Uszczurawianie mamy zakonczylo sie pelnym sukcesem :)...

Post autor: Rhenata »

jak się depcze czyjeś przyrodzenie to takie miny wychodzą i mozg się lasuje http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 2fbd917fb3 ;D

świetne zdjęcia i śliczne szczurasy :)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Uszczurawianie mamy zakonczylo sie pelnym sukcesem :)...

Post autor: Rhenata »

no i kolejne czestoziewusie ;)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Uszczurawianie mamy zakonczylo sie pelnym sukcesem :)...

Post autor: nausicaa »

wymiziaj! a moja szczurzynka, to też Budyń z tym,że damski, bo karmelowa Budyńka:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Loryel
Posty: 125
Rejestracja: czw lip 16, 2009 5:04 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Uszczurawianie mamy zakonczylo sie pelnym sukcesem :)...

Post autor: Loryel »

Teraz stwierdzam, ze z Kisla to prawdziwy diabel rogaty ... pod moja nieuwage przegryzl kabel od glosnika i to w kilku miejscach :o eh... to bedzie nauczka co by miec oczy dookola glowy :P
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Uszczurawianie mamy zakonczylo sie pelnym sukcesem :)...

Post autor: *Delilah* »

Fotki, prze-boskie :)
Na " jęzorku" juz calkowicie wymieklam (pozytywnie oczywiscie:))
Wymiziac Cudaki!!!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Uszczurawianie mamy zakonczylo sie pelnym sukcesem :)...

Post autor: Akka »

jeżu jakie słodziaki!! i ten ziew - wygląda jak by krzyczał :D
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
IssenNilla
Posty: 90
Rejestracja: wt lip 28, 2009 2:42 pm
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: Uszczurawianie mamy zakonczylo sie pelnym sukcesem :)...

Post autor: IssenNilla »

Czemu się nie interesujesz swoimi szczurkami?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uszczurawianie mamy zakonczylo sie pelnym sukcesem :)...

Post autor: ogonowa »

ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Uszczurawianie mamy zakonczylo sie pelnym sukcesem :)...

Post autor: ol. »

Nad tym samym zdjęciem co Ogonowa jejkowałam - o jejku jejku jejku co za słodziak :D
I jego ziewy !, jak Ty to robisz, że z taką łatwością i w takich ilościach udaje Ci się je uwiecznić ?

Co do głośników, moje już od dawna robią tylko za dekorację... Przy szczurach trzeba mieć oczy nie tylko na około głowy, ale jeszcze na piętach i wzdłuż kręgosłupa ;)
Awatar użytkownika
Loryel
Posty: 125
Rejestracja: czw lip 16, 2009 5:04 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Uszczurawianie mamy zakonczylo sie pelnym sukcesem :)...

Post autor: Loryel »

ol. o taaak teraz zgadzam sie bez dwoch zdan... jesli chodzi o zdjecia ziewniec to ktos juz kiedys pisal o tym nie wiem czy przypadkiem nie Rhenata (moge sie mylic :) ) przepis jest prosty... siada sie z przygotowanym aparatem przy klatce po czym budzi ogonki i zaczynamy sesje :D przebudzone szczurki ziewaja jak najete :D tylko sztuka jest zrobic zdjecie w odpowiednim czasie co nie zawsze wychodzi zwykla cyfrowka ;)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Uszczurawianie mamy zakonczylo sie pelnym sukcesem :)...

Post autor: ol. »

Loryel pisze: tylko sztuka jest zrobic zdjecie w odpowiednim czasie co nie zawsze wychodzi zwykla cyfrowka ;)
no właśnie o tym mówiłam :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”