KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: unipaks »

Bardzo się cieszymy z poprawy - oby do wtorku przeszło definitywnie i nigdy już nie wróciło!
Pięknie pozdrawiamy i nadal trzymamy paluszki , coby było dobrze - wycałuj ogonki od nas :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: arrisum »

tylko chwile nas nie bylo a tu jakieś chorubsko!
Fibiaszku kuruj się tam i nie strasz Panci swej!
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: ol. »

dobrze, że jest lepiej, lepiej, gdyby już było całkiem dobrze :)
wszekla poprawa nastraja optymistycznie, ale i tak trzymam dalej kciuki :)
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

Królewny postanowiły wczoraj trochę po łobuzować. ;D
Przyjechałam wieczorem ze stadionu i wypuściłam ogonki żeby sobie pobiegały. Chwile je potarmosiłam i poszłam do kuchni zrobić TŻ-tową kolację. ;) Trwało to może z 15 min. Po raz kolejny okazało się, że taki czas bez nadzoru, to dla moich kochanych bestii zdecydowanie za dużo (pewnie nie tylko dla moich :P ). :-\ Siadam sobie przy biurku i zamiarem zalogowania się na forum szukam literek...a tu co?? DZIURY W KLAWIATURZE!! ::) Brakowało trzech klawiszy a czwarty dość mocno wciśnięty. ::)
Po wstępnych oględzinach główne podejrzenie padło na Fibi. Dowodem wskazującym była literka F znaleziona w szczurzym koszyku! ;D :P
Po głębszym dochodzeniu stwierdziłam jednak, że możliwa jest również wersja spisku Pampuchowo-Uszatego...Bandytki kierowane zazdrością postanowiły wrobić w ową zbrodnię, pochłaniającą ostatnio większą część mojej uwagi, kapturzastą chorowitkę. ;) (pozostałe brakujące litery to : S i D - czyżby miało być: Fibi- Szczur Dewastator??) ;)
TŻ-owi udało się załatać przedmiot wandalizmu. Tak więc, z powodu małej szkodliwości czynu sprawa została umorzona.
Winny niestety po raz kolejny może czuć się bezkarnie. :P
Zdjęcie z miejsca zbrodni: Obrazek ;D

Koszyczkowe :)
ObrazekObrazekObrazek

Kapturzasta kluseczka :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Pampuszek :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: *Delilah* »

błehehehe :P
Nooo, piekna klawiaturka, nie ma co :)
Ja ostatnio przezywam etap wygryzania (tzn. nie ja ale Sandijka glownie) pilota.
Nie moge już wylączyc właczonego telewizora oraz wyłączyć głosu. Na szczescie przełacznik kanałow jeszcze nie az tak bardzo wygryziony:)

Po wstępnych oględzinach główne podejrzenie padło na Fibi. Dowodem wskazującym była literka F znaleziona w szczurzym koszyku! ;D :P
Eee ,szczury nie sa takie glupie, zeby sie podpisywac, pewnie ktos podstepnie wrobił Fibi :)

Buzianstwa dla gromady !!!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Nue »

U mnie najfajniejsza zabawa to wyskubywanie literek z klawiatury laptopa :'( Dobrze, że jak dotąd da się je wcisnąć z powrotem na swoje miejsce.
Ale masz fajne te panny! Pluszaki takie :D !

A z Fibi już wszystko ok?
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: odmienna »

Eee ,szczury nie sa takie glupie, zeby sie podpisywac, pewnie ktos podstepnie wrobił Fibi
Też mam niejasne wrażenie, że ktoś nachalnie wrabia Fibaska…

O tym, że u mnie do pilota znowu ewidentnie nasiusiano (co się objawia tym, że próba regulacji głośności owocuje zmiana kanałów) to mi się nawet pisać nie chce…
A że dzisiaj wtorek- kciuki za badanie.
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

Już po wizycie i badaniu...Właściwie sama nie wiem co myśleć...
Dr Strugała żadnego guza nie wybadała. Obstawia trzy możliwości:
1. Najbardziej optymistyczna, to że wytworzył się jakiś niegroźny polip i się odkleił...stąd krwawienia. Dostała w środę zastrzyk na krzepnięcie krwi i wszystko się zagoiło. :) W tą wersję chcemy wierzyć...
2. Zaburzenia hormonalne...guzy na jajnikach itp...Wtedy sterylizacja. :/ Wg p. Doroty najbardziej prawdopodobna diagnoza. :-\
3. Jakieś zaczątki ropomacicza... :-\ i operacja... :-\
Za tydzień kolejne badanie. Póki co mam wypatrywać objawów. Trzymajcie mocno kciuki żeby nie było żadnych!!

Fibasek czuje się dobrze. :) Dzisiaj była bardzo grzeczna i spokojna podczas badania. :) Jednak gdy tylko p. Dorota postawiła ją na stole kluseczka jednym susem zjawiła się przy mnie i wcisnęła główką w moje dłonie. :D Moja łaciatka ukochana... :-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: ol. »

Ogoniasta pisze:Dzisiaj gdy tylko p. Dorota postawiła ją na stole kluseczka jednym susem zjawiła się przy mnie i wcisnęła główką w moje dłonie. :D Moja łaciatka ukochana... :-*
kochane są takie dowody zaufania :)
oczywiście trzymam kciuki, żeby to nie były opcje 2 i 3

klawiaturę sprawiły Ci wielce oryginalną ;D , ale osobiście nie przekonuje mnie teoria spiskowa, szczury miałyby być tak wyrachowane i podstępne ???
nie, myślę, że wiele mówi fakt, iż brakuje trzech klawiszy - królewny też są trzy - one złożyły w ten sposób swoje podpisy ! tak jak ludzie grawerują na korze drzew własne inicjały, tak szczurki chciały wspólny ślad pozostawić, jedna obok drugiej :D ,
a że nie wszystkie trafiły we właściwe litery ? a kto wie jakie są ich szczurze sekretne imiona ...
to wielkie pole do dociekań ::)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: *Delilah* »

Noo :)
Polip poszedł precz i tej wersji się trzymajmy :)
Całuski dla Fibi i druzyny :)
Zdrowka!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: odmienna »

Trzymajcie mocno kciuki żeby nie było żadnych!!
- dokładnie za to trzymam :) .
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

Wieści z królewskiej gromady...Rozrabiają, niszczą i dewastują!! ::) Najbardziej oberwało się myszy komputerowej...niestety jej nie udało się naprawić,tak jak wcześniej klawiatury :-\ ...więc teraz mam nową i chroni ją lepsza zapora antyszczurowa
(oczywiście zapora spotęgowała zainteresowanie bandytek ;) ).
Co do zdrowia...Fibi jest w świetnej formie. Przynajmniej tak mi się wydaje jak na nią patrze. Biega, skacze, zaczepia dziewuchy. Z drugiej strony, dawno nie była aż taka rozbrykana i chętna na zabawy :/ Czy takie "rozochocenie" może świadczyć o zaburzeniach hormonalnych? Właściwie nie zauważyłam żeby, dziewczyny poświęcały jej jakoś specjalnie więcej uwagi.
Objawów ropomacicza też nie zaobserwowałam. Wg pani dr przy tej dolegliwości powinna baaardzo dużo pić. Fibasek pije tyle co zwykle, więc myślę, że tą opcję póki co można wykluczyć.
Jutro idziemy na kolejną kontrolę.

Ostatnio zabijam nudę w pracy "dziergając" cuda dla moich kochanych pieszczoszków ;D
Powstał hamaczek z norką i do kompletu posłanko oraz sama norka ;) Wszystkie z serii FPV ;D

hamak
ObrazekObrazek

Posłanko i norka
Obrazek

Królewska ocena ;D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Zostało trochę materiałów. Czasu też sporo dzisiaj... ::) ...więc może wrzucę coś wieczorem na bazarek ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Nue »

Super! To ja bym taki z M, F, N i T chciała :P!
Teraz dziewuchy mają iście królewskie posłanie ;)
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: ol. »

Ale elegancki hamak, dodatki też, ale hamak prezentuje się szczególnie dostojnie. A dowodem niezbitym, że ciepły i przytulny są takie widoki http://img196.imageshack.us/i/sdc15168.jpg/. Zima im nie straszna :)

Cieszę się, że z Fibi już dobrze, i oby niewiadomoco już nie wróciło.
Awatar użytkownika
Krejzoolek
Posty: 731
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 1:44 pm
Lokalizacja: Mosina.

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Krejzoolek »

Śliczny ten hamak.! ;)
Kiki, Dusia [*][/color][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”