Moje Chrupki :D :D :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Nue »

Teliś, i co u Kwiatuszka ::) ? Urósł?
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: *Delilah* »

nonon ładne kwiatki :)
Gratulujemy nowego Przybysza:)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: arrisum »

słodki Kwiatuszek maluszek ;D mizianko dla wszystkich owsłosionych gryzoni ;D
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Urosl urosl :). I jest malym rozbojnikiem i zarloczkiem. Jak na takie male ciałko pochłania naprawde niesamowicie duze ilosci jedzenia.Uwielbia zabawe z wujaszkami, jest ich strasznie ciekawy ale na razie jeszcze z nimi nie mieszka ;) . U dziadkow wszystko w porzadku.

Jak zrobie to dodam jakies zdjecia :). Pewnie jeszcze w tym tygodniu.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: unipaks »

Telimenko , prawdziwe śliczności z Floksika :-* . Pstrykaj fotki i wklejaj , bo szybciutko wyrośnie, zbyt szybciutko byśmy się zdążyli nacieszyć jeszcze małą kruszynką - zwłaszcza że , jak piszesz , on sam nie odmawia sobie rozkoszy podniebienia! :D
Wszystkie Chrupki i młodziutkie i starutkie ucałuj i wyczochraj ode mnie :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Zdecydowanie nie odmawia sobie. Od godziny bo ja wiem 15 ten maly zarlok zjadl:
polowe sredniego gotowanego ziemniaka, 3 ziarenka prazonej kukurydzy, 4 fistaszki, lyzeczke jogurtu i lyzeczke zurawiny. Oraz kawalek nalesnika wielkosci polowy banknotu 10zl. Brzuch ma jak pilka ping pongowa... az wstyd. Zabralam mu troche tych dobroci bo sie boje ze mu peknie cos tam w srodku... :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Obiecane fotki :)

Flos z 31.08 (dopiero na zdjeciach widze roznice). Rosnie mi to male diable.
Obrazek Obrazek Obrazek

A teraz swiezutkie buleczki z przed 30 minut :). Z wujciem Eklerem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Martwi mnie tylko fakt ze maluszek na wybiegach, ktore na razie ograniczaja sie tylko do biurka, ucieka ode mnie. Nie zawsze ale jednak. Moje dorosle szczury rowniez tak maja (Fizyk, Ekler, Ember, Capri i Eliot przychodza i nie uciekaja). Nie wiem czym to jest spowodowane, strasznie mnie to irytuje. Moje poprzednie stado korzystało z wybiegow pełna geba, Bazyl chodzil za mna krok w krok jak pies a te sie boja :-\
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: odmienna »

o matulu!: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 4228c6fcae Obrazek roztopiłam się jak wosk... obaj są tacy... Obrazek
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: *Delilah* »

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 4228c6fcae
Kwiatuszek przy Baobabie ;))))
Slodziasty Ci on :)
Podlewaj go dobrze ;)
...(chociaz jak sądzę od podlewania to są wujaszkowie:)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Ehh i jeszcze wet nas czeka. Ember,Ekler i chyba Eliot chrumcza. Nie wiem skad. A Emberowi sie zrobila taka kogucia klatka piersiowa! Wczoraj go bralam na rece i tak nie bylo a dzis taka trojkatna! Nie wiem co to, ale mnie przeraza. Wezme chyba cale stadko na osluchanie. Juz sie boje co to bedzie..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Rhenata »

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 4228c6fcae
słodkie, malutkie i kochaneee :-*

oby to tylko przejściowe chrumkniecie, bo coś się ostatnio choróbska panosza :-\
życzymy zdrówka
panienki przesyłają całuski ;)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Nakasha »

Ja również życzę zdrówka dla paszczuraków, szczególnie Eklerka!
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Anka. »

Trzymamy kciuki za stworzonka!
Zdjęcia przesłodke, aż się sama morda śmieje.

I w końcu masz swojego wymarzonego kapturzastego czarnucha :D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

W koncu mam :)
Boze bylam u naszego weta, na szynszylowym forum polecali to sobie mysle moze zmadrzal. Ale on jest konowalem az trzesawica bierze. Na wstepie powiedzial ze takich malych zwierzatek nie da sie osluchac bo dziwek bijacego serca sie zlewa z oddechami i nic nie slychac. Fizyka w ogole nie osluchal. Stwierdzil ze leczeniu jezeli juz to EWENTUALNIE wymaga Ember ktory charczy ze slychac ot tak. Ekler niby nie wymaga leczenia chociaz po przylozeniu ucha to niego tez slychac szumy. Po czym chcial podac jakies wzmacniajace gowna to mowie ze dostawaly cos i nie pamietam co wiec czy to nie spowoduje interakcji. To mowi ze prosze sie dowiedziec co i przyjsc i jak juz to tylko z Emberem ktorego uslychal golym ze tak powiem uchem.

No juz tam wracam!! :-\ :-\ . Na szczescie za wizyte nic nie chcial a i tak bym mu nie dala! Po prostu szok!
Swoja droga kiedys mi powiedzial ze szczurow sie nie operuje bo nie przezyje takie zwierze narkozy! No i od tego czasu moja noga tam nie postala ale przeczytalam na tym szynszylowym to mysle ze moze sie doksztalcil! A ten nic!
Jak mu powiedzialam ze moze enro im podac to powiedzial ze to za silne na takie male cialko!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

Fizyk,Ekler,Ember dostaja enrofloksacyne . Ember z nich wszystkich najgorzej.. doktor radzil go odizolowac na kilka dni bo moze zarazic Fizyczka ktory jest w sumie prawie zdrowy, sa delikatne szmery i dostaje zapobiegawczo enro. Ale Emberek schudl troche i jak go tak dzis troche posciskalam mocniej zeby u doktroa przytrzymac to mu czuc kosteczki. Moze to i lepiej ze bedzie oddzielnie, bo sobie chociaz podje i nabierze cialka :). Wlasnie pija Kubusia i zajadaja zurawiny :-* :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Zablokowany

Wróć do „Nasi pupile”