Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: krwiopij »

koteczek, trzymam za mala kciuki, zeby pozyla jeszcze 10 razy tyle... :D
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Weselnik :>

Post autor: PALATINA »

Zaliczyłam kolokwium z witam w pierwszym terminie!!! :lol: :lol: :lol:
Powtarzam patofizjologie i w zeszłym roku udało mi się zdać to cholerstwo dopiero za 5tym razem!!!
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Meggy »

nie mogę spać :D połozyłam się i wstałam, bo nie mogę :D a wszystko dlatego, że taki dobry dzień mam :D niewyspana i pełna podłych przeczuć poszłam do szkoły, na dwóch lekcjach uczyłam się na zaliczenie z kombinatoryki i prawdopodobieństwa... facet dał zadania na takim poziomie, że mi oczy na wierzch wyszły :shock: "Rzucasz trzykrotnie kostką, jakie jest prawdopodobieństwo, że w pierwszym rzucie wypadnie 6?" reszta była trudniejsza, ale niedużo, a ja się zdołowałam, że będe liczyć prawdopodobieństwo że wszystkich pięcioro pasażerów wsiądzie do dwóch wagonów trzeci pozostawiając pusty... :lol:
pozatym spotkałam się z M. no i oczywiście humorek poszedł w górę :D
no a jutro posiedzę w szkole i jadę na biwak do lasu :jupi: będzie super, nie mogę się doczekać :D:D:D
dobra, napisałam, więc mogę już się położyć :D
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Weselnik :>

Post autor: Sandrex »

Pochwale sie, ze z pracy ktora przeslalam profesorowi mailem, gotow jest postawic mi 5 :b-oczy:
Wake Up Little Sparrow
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Celina »

A co tam ! Mam 13 lat i jestem jeszcze trochę dziecinna :oops: dlatego wiele rzeczy sprawia mi radość. A dzisiejszy dzień bardzo mi się podoba:) Dostałam dziś 6- z pracy klasowej z historii, 15.XII mam imieniny i dostałam przedwczesne fajne prezenty min>futrzane kapcie-kotki :roll: (o takich marzyłam :wink: ) , zamiast narrotorem w przedstawieniu bede jednym z dzieci(znacznie bardziej wolę tą rolę) dostałam od przyjaciółki upominek( tak od serca:) ) i wogóle nunek jest grzeczny, w szkole ok! jest super!!!!!!!!!!!!!!
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

Weselnik :>

Post autor: olka »

A ja mam przy sobie swoje szczurki (przemyciłam je do akademika) no i mam wreszcie komputer! Chyba tyle do szczęscia mi wystarczy....;-)
Olka
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Dzisiaj uratowalam wyczerpanego golebia i normalnie jestem z siebie dumna 0_o
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: krwiopij »

trzymam za niego kciuki... moj nie przezyl, to moze chociaz temu sie poszczesci...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Mam specjalna pania od hodowania golebi,wiec raczej bedzie ok...ale bylam spanikowana,kiedy musialam go zlapac w te bluze napredce kupiona w pobliskim lumpeksie...
jedno,co mnie zdziwilo,to to,ze jak ktos podchodzil,to inne golebie staray sie go oslaniac i jakos mu pomoc.
najgorszy byl jakis pies,ktory co rusz probowal go porwac w zeby,ale sie udalo,wetka powiedziala,ze w zasadzie nic mu nie bedzie-potrzebuje tylko picia,jedzenia i odpoczynku.
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Weselnik :>

Post autor: Gosik »

Łłłłaaaaa w połowie stycznia się wyprowadzam. Będę mieszkać z koleżanką w kawalerce...małe to ale własne :!: :D I chyba będę miała dobrze płatna pracę :D
Jutro spotykam się z moim najlepszym przyjacielem, którego nie dość dawno ne widziałam :D I sylwester mi się bardzo fajnie zapowiada - idę tam gdzie najbardziej chciałam (będzie 40osób :shock: :!: 8) ). I udało nam sie przełożyć koło z zoologi :wink:
Za tydzień spotkam się z moją szurniętą klasą z liceum, bo robimy sobie wigilię w szkole :P :!: I w ogóle otaczają mnie cudowni ludzie :!:
Po prostu jest super :lol:
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Weselnik :>

Post autor: Sandrex »

Zapraszam do obejrzenia moich ukochanych dziabat. W niedziele odiwedzila nas przyjaciolka wyposazona w aparat, wiec wreszcie moge sie bardziej nimi pochwalic, co prawda Grosiu spal, wiec mial mniej zdjec robionych, ale za to z dziewczyn rasowe szczurze modelki sa. :wink:

http://szczury.org/album_personal.php
Wake Up Little Sparrow
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Oj,sandrus,podalas nam zly adres ;P
prawidlowy:
http://szczury.org/album_personal.php?user_id=1012
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Weselnik :>

Post autor: Sandrex »

Oj wybaczcie to z radosci. :D A jak sie podobaja?
Wake Up Little Sparrow
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Moj typ: http://szczury.org/album_pic.php?pic_id=1394
hehe,ma u mnie specjalne traktowanie za samo imie :D ;)
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
sarenka24
Posty: 310
Rejestracja: czw paź 14, 2004 10:59 pm
Lokalizacja: Katowice

Weselnik :>

Post autor: sarenka24 »

Mimo, że dziś nic nie załatwiłam i nie przyjęli mnie do nowej pracy to i tak mam jakieś dziwne wrażenie, że wszystko będzie ok...mam po prostu mało dołujący dzien - i to jest mój powód do radości :)
Nosek ['] forever in my heart
Kinia i Frida ['] ['] :(za teczowym mostem, tak szybko odchodzicie :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”