Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Loryel
Posty: 125
Rejestracja: czw lip 16, 2009 5:04 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Loryel »

To ja tez powklejam swoje :D :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
WielebnyPatyk
Posty: 214
Rejestracja: wt cze 09, 2009 3:48 pm
Lokalizacja: Strzyżów (woj. Lubelskie)

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: WielebnyPatyk »

yss
w twojej postaci anatomia leży połamana i wyje, a oceniasz krytycznie prace innych?

Zacznijmy od tego, że na samym początku napisałam, że krytyka jest dozwolona, a poza tym to była bardziej rada :)
A co do moich postaci, to owszem, te stare, rysunkowe bardziej prace niezbyt dobrze mi wychodziły, ale obraz z pierwszego postu tego tematu jest o niebo lepszy od moich bazgrołków, chociaż i tak nie jestem zadowolona z mojego dzieła, dlatego prosiłam m.in. o krytykę i ocenę, aby nauczyć się czegoś na własnych błędach, lecz się nie doczekałam... ;)

p.s: zapomniałam na samym początku dopisać - rączki wystające z brzucha są celowo zdeformowane :) jak ktoś nie wierzy to zaraz rysuję rączki i wrzucam tutaj :)


Akka
Wielebny ta postać miała być taka komiksowa, ale z tymi mangami masz racje, bardzo lubię, aczkolwiek nie umiem tak rysować zbyt dobrze :)
Wszystko jest do zrobienia tylko "trza" chcieć :) w każdym razie jesteś na baaardzo dobrej drodze :) sama kiedyś np. nie potrafiłam posługiwać się kolorem, aż tu nagle dostałam suchy pastel do łapki :) Ot taka rada (nie krytyka, broń panie Boże): ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz :)


Loryel masz bardzo ładne prace i ciekawą kreskę, szczególnie spodobała mi się ostatnia i czwarta od dołu :)
Żyję łatwo , lekko i przyjemnie
Choć niektórzy mówią wokół,
że zostanie wielkie gó*no ze mnie,
a ja na to śmieję się HA! HA!
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Akka »

Loryel Twoje pejzaże są śliczne :) A i dżip robi wrażenie, taka dbałość o szczegóły :)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: zalbi »

samochody u Loyrel sa jakieś takie krzywe, nie symetryczne i maja róznej wielkosci koła..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Loryel
Posty: 125
Rejestracja: czw lip 16, 2009 5:04 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Loryel »

To prawda :) zawsze mialam z tym problem :P
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Vicka211 »

Obrazek
takie se cuś. robione dzisiaj przed chwilką :P
i jeszcze moje dzisiejsze szkolne bazgrołki :P nudziło się dziecku ::)
Obrazek Obrazek
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Babli »

Omg. Jak tak patrzę.. i wstyd mi za to, co ja bazgrzę :P Vicka, z mojej strony respekt :D
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Czerwonaona »

Ja tam się nie znam na kreskach i nie kreskach i każda z tych prac jest jak dla mnie wyjątkowa i piękna.
Zazdroszcze talentu dziewczyny.
Bobas mnie rozwalił-jak żywy:)
Awatar użytkownika
Minoo
Posty: 303
Rejestracja: sob sie 01, 2009 12:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Minoo »

Zatkało mnie. Dosłownie zatkało! Piękne!
Stworzenie bezszczurowe.
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Akka »

Właśnie z kumpelą postanowiłyśmy sobie co nie co dorobić, szczególnie że jej sytuacja jest dość trudna. Z uwagi że gwiazdy nam sprzyjały, to wczoraj zaczęłyśmy. Pomysł jest dość prosty - artystyczne przerabianie bluzek ;) chciałam poddać waszej ocenie pierwsze dwie sztuki, które jednak nie są dokończone. Bluzki będą dodatkowo zdobione tasiemkami, odpowiednimi guziczkami, koronkami, siateczkami itd... Mamy dużo pomysłów w głowie :) Na razie oceńcie bluzki z samymi malunkami ;) Obrazek Obrazek
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: denewa »

A mnie, jako laika w temacie technik rysunku, się intryguje anioł Zalbi. Podoba mi się też tygrys. Praca Loryel - 4 od dołu - też ma coś w sobie.

Akka: sam pomysł ozdabiania bluzek jest bardzo dobry, ja bym tylko wolała inne "wzory" - może coś bardziej wesołego, abstrakcyjnego...? Ale generalnie - super pomysł. Chętnie zobaczę co dalej z nich wyjdzie ;D
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: UprzejmaCegła »

Akka, to bardzo dobry pomysł, sama ciągle coś bazgram :)
Pewnie malujecie koszulki akrylami.
A myślałaś o napisach? Np. teksty z piosenek, cytaty, śmieszne hasełka?


A i tak sobie przypomniałam, że mam kilka bzdetów i szmerów-bajerów z czasów licealnych :)
Oto odlew gipsowy z pierwszej klasy, nie pamiętam dobrze, ale to chyba Wenus z Milo:
Obrazek

A tutaj cytrynki zrobione w 5 min dla mamusi na święta, początek pierwszej klasy w plastyku, suchy pastel:
Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: yss »

omg. czarne cienie.
:o
ten się nie myli, kto nic nie robi
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: merch »

a mi sie amochody loryel bardzo podobaja , kreska jest fajna ( moim zdaniem ) i w ogole moglabys probowac zrobic rysunki do tej ksiazeczki kinga o samochodzie co zaczal zyc wlasnym zyciem
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: UprzejmaCegła »

yss pisze:omg. czarne cienie.
:o
Dziwisz się ;D na szczęście zostałam uświadomiona później, że tak się nie robi ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”