drobna kora

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

drobna kora

Post autor: ol. »

Do ostatniego zamówienia dorzucono mi próbkę kory z Herbal Pets. Firma znana i ceniona, rzecz wygląda na ciekawą, ale mam wątpliwości czy te kawałki nie są za drobne i za ostre (tutaj zdjęcia: http://img204.imageshack.us/i/dsc02855e.jpg/, http://img204.imageshack.us/i/dsc02857u.jpg/), boję się żeby jakaś drzazga nie utknęła szczurom w podniebeniu, albo jeszcze gorzej w gardle.
Czy ktoś podawał ten lub podobny produkt ? Chodzi mi nie o korę jako taką tylko dokładnie o takie drobinki (niektóre wyglądają naprawdę jak opiłki :-\ ).
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: drobna kora

Post autor: Izold »

Myślę że nic nie powinno im utknąć.Szczury pogryzą wszystko ładnie, a opiłków nie będzie pewnie im się chciało wybierać. :)
Awatar użytkownika
Juliett
Posty: 26
Rejestracja: pt paź 09, 2009 7:01 pm

Re: drobna kora

Post autor: Juliett »

Ja bym na twojim miejscu nie ryzykowała i została przy starej ściółce.
Ja jednak jestem mało doświadczona w tych sprawach(mam szczurka od nie dawna), może zajrzy tu ktoś kto już miał do czynienia z tą korą.
Obrazek
Bronka
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: drobna kora

Post autor: Izold »

Julliet,szczur to zwierze stadne,zaadoptuj jej przyjaciółkę.
I postaraj się popracować nad błędami. :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: drobna kora

Post autor: ol. »

Julliet, to jest przeznaczone do jedzenia - jako gryzawki :)

po namyśle, jednak rzeczywiście sobie odpuściłam, jest tyle innych rzeczy do ścierania zębów, a te drewienka wyglądają bardzo podstępnie;
przypomniało mi się też, że kiedyś ktoś pisał o drzazdze w podniebieniu szczura, czyli utknąć może,
nie będę ryzykować po to żeby zużyć gratisową próbkę; niech się cieszą normalnymi gałązkami, które dostają dosyć często;

w każdym razie, dziękuję dziewczyny
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”