Przyprawy

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Naven
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 16, 2008 10:39 pm

Re: Przyprawy

Post autor: Naven »

hmmm chcialam reaktywować temat... rozumiem sol nie zdrowa <acz oczywiscie niezbedna w tej odpowiedniej ilosci zawartej w normalnym pokarmie podstawowym i owocach itd niewazne> nie chodzi mi rowniez o pieprz i inne tego typu ostre przyprawy... zastanawia mnie czy szczurom szkodza przyprawy typu cynamonu, galki muszkatolowej, wanili itp... z gory dziekuje za odpowiedz
Ze mną : ogonki-Ciemna i Mała :P koty-Liza i Ruda papuzki-Krakers i Nabudochonozor oraz żółw :P
Awatar użytkownika
Alice Cullen
Posty: 15
Rejestracja: śr sie 12, 2009 8:59 am
Lokalizacja: Tam gdzie jest tylko jeden szczur...

Re: Przyprawy

Post autor: Alice Cullen »

Np. chleb i popcorn mój szczur lubi. Niekiedy daje mu chipsa-lubi ale nigdy nie dostał resztek ani nic. Choć raz siedział na stole i moja mama postawiła tma talerz to porwał kawałęk ziemniaka..
A wogóle mój szczur nie lubi mięsa.

A jak to wszystko ma się do tematu przyparaw? Nabijanie postów nagradzamy ostrzeżeniem, a patrząc na ostanich kilka(naście) odpowiedzi - jesteś bardzo bliska tej nagrody... /Agata
Hmm, ciekawe po co mnie urodzili?
Czyżby po to bym zmieniła świat?

^^Szczur robi szur^^
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Przyprawy

Post autor: Izold »

Odkopuje, i szczerze przepraszam jeśli to było już poruszane, jednak ja nic nie znalazłam.. :)
Chciałam zapytać, czy posypanie np ziemniaków, ryżu, czy czegokolwiek odrobinką ziół prowansalskich (nie wiem czy mogą, ale znalazłam w szafce, a szczury niby lubią zioła...), albo majerankiem, albo suszem kopru?
Bo w sumie szczur na wolności, zjadłby pewnie sobie jakiś ogródkowy koperek, czemu nie, prawda? :) ;)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyprawy

Post autor: alken »

ziółka nie zaszkodzą :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”