Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: pin3ska »

Niestety szczury przy kapieli bywają niemiłe... choc Kropek akurat nigdy nie był. Juz raczej albinosy sie stawiały.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Nina »

pin3ska pisze:Niestety szczury przy kapieli bywają niemiłe... choc Kropek akurat nigdy nie był.
Warto dodać, że przed kąpielą wlazł na klatke dziewczyn a po kąpieli siedział na łóżku, na którym 20 minut wcześniej one łaziły.
Tak jak napisałam - mam żal tylko i wyłącznie do siebie. Ryczałam jak dziecko przez dobre pół godziny, bo było mi po prostu przykro.


Okropnie spuchło i mam troche porażoną dłoń (problem z poruszaniem palcami, głównie rozciąganiem ich od siebie bo same sie ściągają...)
Na szczęście nie trafił milimetr niżej. Ugryzł tak, że było dokładnie widać (między poszarpanym mięskiem) najgrubszą żyłe w mojej dłoni ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Walka o banana str.126

Post autor: Ausaya »

Nina pisze:Pare brzydkich fotek. Nie wiem co przestawiłam w aparacie, że wychodzą takie ciemne :-\
zobacz czy nie masz przestawionej korekcji naświetlania. Obok włącznika masz taki guziczek +/- jeżeli nie masz ustawione na 0 to przestaw i spróbuj zrobić zdjęcie, a jak to nie to to będziemy się dalej zastanawiać :D
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Cyklotymia »

Dobrze że nie użarł w żyłę, bo z tej żyły akurat dość mocno leci... Zdezynfekowałaś dobrze ranę?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: merch »

nie wiem co mam ze sobą zrobić...

Przyloz lod i naszykuj nastepny na oklady

I na wszelki przypadek zrob tak :

Gaza z rywanolem
Ceratka
kompres lodowy ( np kruszony lod w woreczku)
na to bandaz
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Ausaya »

a tak co do tego dziaba, to nie wygląda za pięknie. Ja to bym chyba się wybrała do lekarza, może rana będzie wymagała szycia... Szczególnie że takie szarpane rany się brzydko goją...
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Nina »

Ojj dobrze, że nie trafił. Wtedy już nie tylko robiłoby mi sie słabo. Obawiam sie, że musieliby mnie zbierać z podłogi. Ciekawe kto ::) Babcia, która nie może sie schylać, ojciec, który dopiero wyszedł ze szpitala i waży mniej niż ja wyglądając tym samym jakby wrócił z Oświęcimia, czy mama, której nawala kręgosłup? :P
Zdezynfekowałam. Chociaż obeszłoby sie chyba bez tego. Krwi wyciekło baaardzo dużo.
W sumie to nadal cieknie. Już 3 opatrunek mi przeciekł.

Ausaya, nie bardzo jest to chyba jak zszyć. Brzegi są mocno poszarpane.
Chociaż jak do jutra nie przestanie sie sączyć, to przecież mi sie to nawet nie zasklepi... A cieknie cały czas.
Zobaczymy jutro. Na szczęście we wrześniu miałam szczepienie na tężec.


EDIT
Co do aparatu to tatko coś przestawił i jest dobrze ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Cyklotymia »

Nina pisze:Ojj dobrze, że nie trafił. Wtedy już nie tylko robiłoby mi sie słabo. Obawiam sie, że musieliby mnie zbierać z podłogi.
Wystarczy podnieść nogi do góry w omdleniach tego typu, a zrobi się lepiej. Nie trzeba nosić :)

Ech, a brałaś ostatnio coś przeciwbólowego? Aspirynę lub podobne? Bo może od tego tak Ci długo krwawić. Poza tym w okolicach okresu też jest krew mniej krzepliwa z tego co kojarzę.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: alken »

Ło matko :o , a ja się zawsze rozczulam nad ziutowymi dziabami które wyglądają jakby mi się nożyk do obierania omsknął lekko :P
współczuję :-\
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Nina »

Cyklo, ale u mnie to chwila moment i leże nieprzytomna ;) na kaflach w łazience raczej by mnie tak nie zostawili.
Jak mi słabo to zawsze leże z nogami do góry ;) Co najlepsze, reaguje tak tylko na swoją krew xD

Aspiryny nigdy nie biore (przeciwbóle łykam tylko takie, które nie rozrzedzają krwi). Krzepliwość mam dobrą (w ogóle wyniki krwi mam zawsze rewelacyjne). Do okresu został prawie tydzień, więc to jeszcze nie to. Dlatego sie dziwie, że tak mocno krwawi.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Cyklotymia »

Czyli można dojść do wniosku, że... po prostu mocno Cię poszarpał, skoro to raczej nie od leków :( Koniecznie schładzaj to miejsce, jak już Merch pisała, naczynia się obkurczą i będzie mniejszy obrzęk/przekrwienie. Jak nie masz lodu, to fantastycznie w tej roli sprawują się mrożonki warzywne :D

Ło, to bym w takim razie Tobie pobierać krwi nie chciała, chyba że z zawiązanymi oczami (Twoimi :D). Raz mi pacjent zemdlał po wkłuciu i to okropne było...
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: xMsMartax »

:o Masakra! Nawet nie wyobrażam sobie jak to może boleć :-\
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Nina »

Przy pobieraniu krwi tak nie reaguje. Tak samo przy przekłuwaniu czegokolwiek. To musi być coś nieplanowego i mocno krwawiącego, żebym mdlała :P
A za 3 tygodnie chce iść oddawać krew (mija mi 6 miesięcy po artroskopii). Teraz tylko nie wiem czy moge ???

Poszarpał faktycznie mocno, na zdjęciach tego nie widać bo krwawiło.


EDIT poranny
Całą noc sie paskudziło, nadal cieknie :-\ Moja lekarka nie lubiąca antybiotyków od razu zapisała mi Nobaxin (o ile dobrze pamiętam nazwe) Dłoń mam zimną a dookoła ugryzienia gorące ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: odmienna »

wrrrrrrrrrrrrrrrr! tak paskudnie- szarpiąco- to gryzł Jerzolek: jak psiak :-\ .
Ale, mam nadzieję, że to wczorajsze porażenie palców minęło???
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Anka. »

Oj, dziaby takie znam za dobrze, są gorsze niż psie :-\
Po Występku mam ograniczone ruchy palca,a po ostanim Aspekciku przez ok.3 dni przy większym ruchu krew lała sie od nowa.
Tyle co można zrobić prócz antybiotyku i opatrzenia to chyba tylko czekać aż sie zagoi...


A Lara nie zostanie? :P
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”