Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Nina »

odmienna, troche sie cofnęło ;) Ale jeszcze drętwieją. Wydaje mi sie, że to przez opuchlizne. Jest na prawde duża.

Anka. mi dzisiaj też sie leje przy każdym większym ruchu :-\

Nawet nie zadawaj takich pytań! Ja jestem w niej po uszy zakochana, ale nie moge jej zostawić... :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: ogonowa »

Słabo mi się zrobiło jak to czytałam ::)...



Oby nie bolało już ;).
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Nina »

Ściągnęłam opatrunek (bo przeciekał). Ręka wygląda coraz ładniej :-X Puchnie coraz wyżej, jest coraz bardziej zaczerwieniona, sama rana wygląda paskudnie...
ObrazekObrazekObrazek
Jasne paski na ręce to od plastra :P

A ja po antybiotyku czuje sie beznadziejnie ::) Kropek dziadu ma za to dobry humor ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Vicka211 »

Ała :-X
Tyle napisze :P
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: xMsMartax »

Do lekarza sio :P zeby zadne paskudztwo sie nie wdało
Obrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Anka. »

No pewnie że jest zadowolony, w końcu wzorowo wykonał prace :P

Nie no żartuje, aż mnie wzdryga na widok tych zdjęć...
ObrazekObrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Auć

Post autor: Nina »

xMsMartax pisze:Do lekarza sio :P zeby zadne paskudztwo sie nie wdało
Byłam przecież następnego dnia rano :P

Ten antybiotyk mnie wykańcza ::) Niedawno brałam dwa antybiotyki na zapalenie ucha (końskie dawki) i jeszcze mi sie brzuch nie zregenerował :-X

Anka. dzisiaj to dopiero ładnie wygląda :] Ropieje. Ale opuchlizna troche zeszła i jest mniej czerwone (wczoraj wieczorem było do połowy kości promieniowej). Za to koszmarnie boli mnie nadgarstek a wczoraj nie bolał...

Apla jest mała ptaszyna ;D
Troche mnie nastraszyła ostatnio. Najpierw nie chciała stawać na łapke, ale musiała sie po prostu uderzyć, bo następnego dnia chodziła normalnie. A przedwczoraj wieczorem wypuściłam ją na góre towera (bo ona raczej nie wychodzi z klatki, grubas mały). No i zamarłam, jak łapka wpadła jej między pręty a ona nie mogła jej wyciągnąć. Później idąc wzdłuż prętów co chwile łapki jej wpadały do środka klatki. Od razu miałam jakąś chorą wizje zapalenia mózgu ::)
Ale obserwowałam ją dokładnie, wyciągałam na łóżko, sprawdzałam jak trzyma w łapkach, jak sie zachowuje na twardym podłożu. Wszystko w jak najlepszym porządku.
Wydaje mi sie, że to przez jej mase :-[ Jest gruba, co tu dużo gadać, więc nic dziwnego, że jak jedna łapka wpadnie między pręty, to ciężko dźwignąć taki ciężar na 3 pozostałych.
Nie wiem jak mam ją odchudzić :( Reszta stada ma troche tłuszczyku, ale w normie, a ona ::)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Apelkowe fotki str 129

Post autor: Ausaya »

rzeczywiście tłuścioszek z niej :D ale jest taaaka śliczna z tym. Ja próbowałam przez jakiś czas odchudzać Ebolcię, bezskutecznie :P zawsze się coś do żarcia gdzieś znajdzie... ;]

Dobrze że ręka się goi, a wygląda co najmniej nieciekawie... Mnie Furka dziabła ostatnio, ale w porównaniu z tym to lekkie draśnięcie, nie zazdroszczę. Ale życzę szybkiej regeneracji :D
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Apelkowe fotki str 129

Post autor: Nieja »

Obrazek
Na tej focie wyszła prześmiesznie :D A ile waży i jak 'długa' jest?
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Apelkowe fotki str 129

Post autor: Nina »

Ausaya, żeby ona sie chociaż poruszać chciała ::) Ale gdzie tam. Wyjdzie na dach towera, posiedzi tam troche i wraca do klatki chowając sie przede mną, bo a nóż wpadne na idiotyczny pomysł położenia jej na łóżko i będzie musiała ruszyć swój tłuściutki zadek i przejść te 4m do klatki :D No i, o zgrozo, wspiąć sie na nią :P

Nieja, nie mam pojęcia ile waży, ale myśle, że ok pół kilo. Jeśli nie zapomne to zważe ją na dniach. Co do długości, to nie podejme sie mierzenia szczura :D


Ech, Bąbla ma drugiego guzka :( Musze skonsultować z wetem, czy warto podjąć ryzyko kastracji przy okazji następnego zabiegu...

Ręka sie ładnie goi :) Tzn godzine temu wyglądała ładnie (fajny strupek sie zrobił) ale posiedziałam w wannie i rozmokło ::) Już nie boli, jest tylko opuchnięte pod raną i leciutko dookoła. Ale przy dotyku będzie bolało pewnie jeszcze pare miesięcy, mam tego przykład na palcu, po ugryzieniu Amaja.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Hikari :(

Post autor: Nina »

Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Hikari :(

Post autor: Nina »

Prosze o bardzo mocne kciuki za Kappe.
Nie moge stracić drugiego Maleństwa w ciągu tak krótkiego czasu.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Hikari :( Kappa potrzebuje kciuków!

Post autor: Telimenka »

Trzymamy.... ja i moje Chłopaczki
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Hikari :( Kappa potrzebuje kciuków!

Post autor: merch »

tez trzymam

a co u Kappy?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Hikari :( Kappa potrzebuje kciuków!

Post autor: Nina »

To samo co u Hikari. Tyle, że u tamtej objawiło sie w nocy, nie mogłam zauważyć.
Kappa aż gulgotała, prawie nie przestawała kichać. Wczoraj nie było praktycznie nic widać (byłam u nich 2 godziny non stop i dwa razy w tym czasie kichnęła...)
Dostała dużą dawke Sumamedu i wydaje mi sie, że jest lepiej. Wcina teraz tuńczyka ze scanomune. Musi być silna, jeszcze chociaż troche. Przestała gulgotać, mam nadzieje, że to nie chwilowe.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”