szczur zjadl krople do oczu!

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

szczur zjadl krople do oczu!

Post autor: arrisum »

pomocy szybko, nie wiem czy moze sie im stać coś, wiem, ze kiedyś gdzies slyszałam, ze mozna zatruć czlowieka kroplami, i sie boje bo wpierdzieliły mi własnie buteleczke... nie wiem ile z tego wypiły...

krople nazywają sie Systane
skład:
glikol polietylenowy 400, glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, kwas borny, chlorek wapnia, chlorek magnezu, chlorek potasu, chlorek sodu, chlorek cynku i Polyquad 0,001%.
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: szczur zjadl krople do oczu!

Post autor: zalbi »

moim zdaniem nic im nie będzie, możesz dac im trochę mleka profilaktycznie..

moi chłopcy często już zżerali krople i inne paści (szczur wpadł do kosza i wyciągnął) i nic im nie było.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: szczur zjadl krople do oczu!

Post autor: arrisum »

dostały mleko obydwa na wszelki wypadek
nic mu nie jest , więc myślę, że będzie ok :P
alez się strachu najadłam przez matołka :P
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
Awatar użytkownika
Rodzynka
Posty: 159
Rejestracja: wt cze 09, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Śląsk

Re: szczur zjadl krople do oczu!

Post autor: Rodzynka »

Mój partyzant zjadł mi krople już 2 razy... jedne antybiotykowo-sterydowe (do ucha/oka) , ale już mało zostało i miałam nadzieję, że gorzki płyn mu nie smakował i zawartość raczej się wylała. Z pakowania zostało konfetti i zakrętka z wkręconym w nią kroplomierzem... A drugie to zwykły xylometazolin, ale tylko lekko nadgryzł. Nic mu się szczęśliwie nie stało, za to teraz moja wyobraźnia pracuje już na takich obrotach, że chyba już je uchronię od takich niebezpieczeństw. Wato mieć pod ręką węgiel leczniczy, jeśli do wypadku doszło niedawno, na pewno pomoże, przynajmniej nieczyste sumienia nieostrożnych właścicieli uspokoić.
Ze mną: Bobek, Ślepcio
Za TM: Śliwka, Pan Mysz, Partyzant, Spidi, Chicha, Gogo
Awatar użytkownika
arrisum
Posty: 342
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 8:15 am
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: szczur zjadl krople do oczu!

Post autor: arrisum »

małemu nic nie jest ^^ wiec myślę, że nic mu nie będzie... leki mam pochowane a one stały obok łóżka wiec nie pomyslałam (och głupia ja!) że wpadną w niecne łapencje tych paskudników, ale wszystko ok... uff :P
temat można zamknąć albo zostawić dla potomnych nieostrożnych
Goin' under - rats are in the cellar
goin' under - skin is turnin' yella

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”