Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Weselnik :>

Post autor: Sandrex »

Odebralam dzis pierwsza dostawe Avon, tak mi jakos bardzo milo, raczej bez powodu, z milosci... :shock: :wink:
Wake Up Little Sparrow
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Weselnik :>

Post autor: roenna »

Dostawe AVON? Zostalaś konsultantką czy male zakupy? ;) Bo jesli to pierwsze to mam do Ciebie kilka pytan bo sama się nad tym zastanawiam ;)
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Weselnik :>

Post autor: Sandrex »

To moja pierwsza dostawa, a konsultantka jestem niecaly miesiac. Juz dzis zanioslam kosmetyki jednej klientce i musze powiedziec, ze obydwie jestesmy b. zadowolone z jakosci produktow. :D
Wake Up Little Sparrow
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Podoba mi sie,ze AVON nie testuje na zwierzetach...ale te ceny...
Jakbym miala sie we wszystko tam zaopatrzac,to bym zbankrutowala -_-
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Weselnik :>

Post autor: Sandrex »

E... tam bo najlepiej kupowac na promocjach. :D
Wake Up Little Sparrow
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Weselnik :>

Post autor: roenna »

Jesli chodzi o 'firmowe' kosmetyki to kupuje tylko jak są jakieś prmocje, wtedy naprawde mozna cos korzystnie kupic.
Jednak takie marki jak avon czy oriflame tylko okazyjnie wystepuja w mojej kosmetyczce.
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Weselnik :>

Post autor: Sandrex »

A ja sprobowalam - jak mi bedzie sie to wszystko jakos krecic i kupy trzymac, to czemu nie. A kosmetyki Avon jesli chodzi o ceny promocyjne sa niedrogie i dobrej jakosci. Ale ja tu nie zamierzam reklamy prowadzic. :b-oczy:
Wake Up Little Sparrow
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: krwiopij »

co do tego testowania, to nie do konca tak... koncowe produkty bodajze nie sa testowane, ale skladniki potrzebne do ich produkcji - owszem...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Wiem,juz to gdzies mowilam...
ale wlasciwie,to chyba z avonem tak nie jest,bo jest on polecany na stronie peta.org
a oni te niuanse maja obcykane ;]

bylo nawet napisane "company for animals"
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Weselnik :>

Post autor: Sandrex »

Nie mam dowodow na pismie, ale na pytanie czy kosmetyki avon (w tym wszytskie skladniki ze wszystkich serii) sa testowane na zwierzetach, kierowniczka sprzedazy odpowiedziala, ze avon testuje tylko i wylacznie na sztucznie wytwarzanej skorze i chetnych konsultantkach.
Wake Up Little Sparrow
sarenka24
Posty: 310
Rejestracja: czw paź 14, 2004 10:59 pm
Lokalizacja: Katowice

Weselnik :>

Post autor: sarenka24 »

Musze się podzielić swoją radością...po prostu musze :) już od około miesiaca (albo i dłużej) "poluje" na szczurka ale nie udalo mi się dostać od nikogo z prywatnej hodowli :( i tego bardzo żałuję....poza tym walczyłam z moim chłopakiem o to czy szczur może się pojawić w naszym domu - słyszalam tylko: NIE! Ale dziś nastąpiło coś nezwykłego...nie wiem z jakiej to okazji i nie wiem jak to możliwe, dziś mój facet wyraził pełną zgodę na kupno SZCZURASKA :D Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa....żałuje ze nie bedzie to szczur z prywatnej hodowli ale wiem, że na tym jednym nie poprzestane :D i będę może miała kiedyś okazję przygarnąć jeszcze jakiegoś do siebie :)
Zaraz jedziemy do sklepu po klatuśkę i sczurzycę :) DZIS JEST NAJSZCZESLIWSZY DZIEN od bardzo bardzo dawna....
no może z wyjątkiem czwartku, kiedy to dosałam wspaniałą kartkę i prezent od WildMoon :*
Nosek ['] forever in my heart
Kinia i Frida ['] ['] :(za teczowym mostem, tak szybko odchodzicie :(
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Weselnik :>

Post autor: Dona »

gratuluję, przynajmniej Ty masz się z czego cieszyć... :(
sarenka24
Posty: 310
Rejestracja: czw paź 14, 2004 10:59 pm
Lokalizacja: Katowice

Weselnik :>

Post autor: sarenka24 »

JEST JEST JEST JEST hurrrrrrrrrraaaaaaaaaa :s-czarny: Śliczna szczurka kapturka :) chciałąm huskiego ale co tam....w końcu kolor mało ważny...
Maleńka jest nieco wystraszona, siedzi sobie maleństwo w domku i nawet noska nie wyściubia...na razie jej nie mecze i pozwalam się zaaklimatyzować :) jest słodka :)
jutro robie fotki....
Nosek ['] forever in my heart
Kinia i Frida ['] ['] :(za teczowym mostem, tak szybko odchodzicie :(
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

Weselnik :>

Post autor: olka »

Gratuluje nowego szczuraska!!! Koniecznie zrób zdjęcia!!:)
Olka
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Weselnik :>

Post autor: Sandrex »

Bardzo prosze o odpowiedz

http://szczury.org/viewtopic.php?t=4198
Wake Up Little Sparrow
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”