[WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

[WARSZAWA] dr Maciej Mik?usz

Post autor: Cathycash »

Co sądzicie o tym lekarzu? ja chodzę do niego od czasu do czasu i jestem zadowolona. Co prawda znam ludzi milszych i bardziej rozmownych ale jako lekarz dla ogonków jest naprawdę dobry.

Przyjmuje na:

1. Ul. Gagarina 5
00-753 Warszawa
22 841 44 40
2. Ul. Pod Lipą 1
00-798 Warszawa
22 648 00 55
3. Ul. Braci Stryjeńskich 10
Warszawa


Ja chodzę na Stryjeńskich, do Kliniki Przy Bażantarni (ulica zaraz obok). Bardzo sobie chwalę ;)
Ostatnio zmieniony pn sie 14, 2006 7:37 pm przez Cathycash, łącznie zmieniany 1 raz.
żegnam szanowne towarzystwo
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

[WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Post autor: ajlii »

Mikłusz czy Mikłosz...?

W każdym razie dr Macieja Mikłosza jako lekarza ogonków mogę z czystym sumieniem polecić. On pierwszy zdiagnozował wadę Szamila, zalecił skuteczną kurację Nel (wycieki z oczu i nosa). Ucieszył też na wieść o powstającym SPS i zadeklarował swoję pomoc przy konsultacji tekstów. I mi akurat wydaje się bardzo sympatycznym i rozmownym człowiekiem.
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Post autor: Lulu »

hmmm... ja nie mialam okazji poznac tego pana... bylam Pod Lipa w celu dowiedzenia sie o mozliwosc kastaracji mojego Dantysia... uslyszalam 200 zl i podziekowalam i wyszlam...
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

[WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Post autor: ajlii »

w Praskiej Lecznicy dla Zwierząt (Lulu, byłaś tam z Osamą ;)) kastracja szczura kosztuje 60 lub 70 zł...
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Post autor: Lulu »

tak, tyle, ze teraz jak sie przeprowadzilam oznacza to prawie godzine dojazdu....

nie chce meczyc tak zwierzaka, ktory bedzie dopiero co po narkozie... wiec narazie szukam czego blizej naszego nowego domku...

jak sie dowiadywalam to w praskiej kosztuje 80 zl ze wszystkmi lekami...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Post autor: limba »

a czy ktos wie o ktorej i w jakie dni przyjmuje na Gagarina??
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

[WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Post autor: PALATINA »

Ja zaraz do niego idę. "Pod Lipę". Chodziłam do tej lecznicy w ramach praktyk, ale niestety większo?ć czasu dr Mikłusz był na urlopie. Ceny s? odpowiednie do standartu ludzi, którzy tam żyj?. Na Kabatach ludzie maj? kase (sama widziałam jak lekk? rek? wydaj? maj?tek i planuj? zaraz przyj?ć z innym zwierzakiem).
A co do gadatliwo?ci dr Mikłusza - wg mnie jest bardzo sympatyczny, ale ja obserwowałam go tylko podczas operacji :roll:

Dzis idę z Heńkiem, zobaczymy, co powie. (Schemat leczenia dr Bieleckiego już znam, ceny dr Wojtys też)... :roll:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Post autor: limba »

napisz koniecznie jak wrazenia no i ceny :roll: ...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
gangrena
Posty: 122
Rejestracja: sob sty 24, 2004 9:48 pm
Kontakt:

[WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Post autor: gangrena »

[quote="Cathycash"]3. Ul. Braci Stryjeńskich 10
Warszawa [/quote]


mam pytanko w którym miejscu jest ta lecznica?? mieszkam (praktycznie) przy stryjeńskich (choć to długawa ulica jest w sumie) i jakoś zupełnie nie kojarzę...
czy to jest w tych nowych blokach gdzies może???
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

[WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Post autor: PALATINA »

[quote="limba81"]napisz koniecznie jak wrazenia no i ceny :roll: ...[/quote]

Dr Mikłusz był bardzo sympatyczny. Tłumaczył nawet, gdy o nic nie pytałam. A ceny? Hmmm.... dr Magda mu wcześniej przypomniała, że chodziłam do nich jako praktykantka (gdy był na urlopie), więc jako "doktórka" zapłaciłam tylko za materiały (18zł za buteleczkę Tetracykliny i fiolkę Furosemidu). :D
Przyznam sie, że bardzo mi odpowiadało jego podejście. Nie obiecywał cudów, racjonalnie wyjaśnił, że szczur w tym wieku to raczej wyleczyć sie nie da, ale możemy spróbować mu pomóc. Nie ściemniał, nie namawiał na drogie badania (Bielecki zawsze mnie na echo wysyła, gdy mu sie bicie serducha nie podoba!!!).
Dodam, że ojciec dr M.Mikłusza tez jest wetem od zwierzątek egzotycznych (choc raczej tych bardzo egzotycznych -kilkadziesiąt lat w ZOO pracował!), więc powinni wiedze mieć dobrą. :roll:

Ludzie - studiujcie weterynarie, bo mozna kupe kasy zaoszczędzić! :lol:
Dalsze uwagi o studiowaniu weterenarii i weterynarzach przeniosłam do Pogaduch, bo offtop się zrobił / edit mod [jutka]


gangrena
Klinika na Stryjeńskich jest przy Bażantarni.
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Dee
Posty: 11
Rejestracja: wt lut 22, 2005 7:45 pm

[WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Post autor: Dee »

Ceny :shock: chciałam tam wykastrować moje maleństwo ... i krzyknął mi 120 zł .. :shock: no prosze bardzo .. to tylko szczur .. za kota ile bierze 200 :?: :shock: wiec postanowiłam że wykastruje mojego Synka w Ząbkach .. może i daleko .. ale za kastarcje płace 30 zł .. lekka różnica jest .. a widziałam na własne oczy jak on podchodzi do kotków ... delikatnie i powoli :) ... jak maleństwo przejdzie operacje to opisze to w poscie :)
Amfetaminka ma około 2-3 latek
Synek ur około marca
Iwo (15.12.2005) [']
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Post autor: Ausaya »

może mi ktoś powiedzieć gdzie przyjmuje teraz?

Jak u niego z operacjami? I ile kosztują?
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Post autor: susurrement »

na Gagarina ponoć jest.
ja go nie znam, ale słyszałam baaardzo pochlebną opinię.
ceny ponoć też są ok.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
zaszczurzona
Posty: 72
Rejestracja: sob sty 17, 2009 10:52 am
Lokalizacja: Legionowo

Re: [WARSZAWA] dr Maciej Mikłusz

Post autor: zaszczurzona »

Wydaję mi się być dobrym lekarzem. Byłam u niego z moją szczurcią. Ona jest zwykle nieufna, a doktora się nie bała. :)
Przepisał leki, wytłumaczył. Zobaczymy co teraz będzie. Jak przyjmuje leki... Jak się czuje... Jadę do niego za tydzień, więc opiszę moje późniejsze wrażenia.
Moje maleństwa ; Kora i Dżuma...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”