Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Żegnamy sie z Apelkiem :(

Post autor: merch »

Nina , czasmi jest cos takiego jak naturalny przeieg choroby, wiele jest chorob na ktore leki maja tylko nie wielki wplyw - samo musie sie naprawic , kiedys tych chorob bylo jescze wiecej , w koncu nawet przed anybiotykami nie wszystkie zapalenia pluc prowadzily do smierci , czesc ludzi nawet bez leczenia zdrowiala.
Na wiekszosc infekcji wirusowych leczenie ma niewielki wplyw lub nie ma wplywu w ogole , a nawet najgrozniejsze nie zawsze koncza sie tragicznie.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Żegnamy sie z Apelkiem :(

Post autor: Nina »

Apla jest bardzo dzielna.
Dawałam szczurom banana. Chciałam jej rozgnieść i dać papke, ale stwierdziłam, że co mi szkodzi i podsunęłam jej plasterek pod nos. Podniosła łebek i dzielnie gryzła :) Z uporem maniaka próbuje wchodzić do kuwety... Ona zawsze była bardzo czystym szczurkiem i załatwiała sie tylko w kuwecie...
Postaram sie jutro pojechać. Jeśli dr będzie miał czas, wezme od razu Bąble z jej guziskami.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Żegnamy sie z Apelkiem :(

Post autor: Ogoniasta »

Ninuś, jak tam dzisiaj Apelka??
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Żegnamy sie z Apelkiem :(

Post autor: Nina »

Bez zmian. Tzn nie jest gorzej co mnie bardzo cieszy.
Chciałam dzisiaj jechać do dr Piaseckiego, ale nie odbierał telefonu, więc wolałam nie ryzykować i nie ciągać jej bez sensu. Jutro znowu będe dzwonić i najwyżej odwołam korki z angielskiego, żeby z nią pojechać.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Itka
Posty: 172
Rejestracja: pt cze 13, 2008 9:25 am
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Żegnamy sie z Apelkiem :(

Post autor: Itka »

Dobrze, że nie pojechałaś wczoraj do Piaseckiego. Była okropna kolejka, przyjmowali w dwóch gabinetach, a ludzi i zwierzaków nie ubywało.
Trzymam kciuki za Apelkę - dzielna mała!

A jak tam Lara?
W domu malował rysunki szczytów gór ze sobą na samym szczycie..


Za Tęczowym Mostkiem: Tiili, Hanna, Vega, Tova, Vinga, Siggy i Nymeria. :*:*:*:*:*:*:*
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Żegnamy sie z Apelkiem :(

Post autor: Nina »

Apla jeszcze lepiej. Bez leków... Ma kumaty wyraz pyszczka, rozgląda sie, wspięła sie na mnie gdy trzymałam ją na kolanach półleżąc, myje pyszczek, wchodzi do nisko wiszącego hamaczka, wgramala sie na półeczke, nutridrinka pochłania w dużych ilościach. No i chodzi, nie pełza. Co prawda brzuszek troche ciągnie, ale łapka chcą iść :)
Porozmawiam dzisiaj z naszym wetem. Może da nam antybiotyk do domu.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Żegnamy sie z Apelkiem :(

Post autor: Ogoniasta »

Dobre wieści... :) Trzymam kciuki z całych sił!! Walcz maleńka! Walcz!! :-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Żegnamy sie z Apelkiem :(

Post autor: Nina »

Walczy :)
Z dnia na dzień jest coraz lepiej. Nie ciesze sie jak na razie. Tzn ciesze sie, że ma sie dobrze, ale nie z tego, że zdrowieje, bo to niestety nic pewnego.


Szczury dostały kukurydze ;D Szał był. Niestety dopiero po jakimś czasie wpadłam na pomysł nagrania ich, więc pierwsza euforia minęła.
http://www.youtube.com/watch?v=6IxvkNdOyx4
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - 133 - kukurydza ^^

Post autor: merch »

Apla jeszcze lepiej.


Bardzo się cieszę ioby tak dalej !
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - 133 - kukurydza ^^

Post autor: Nakasha »

Cieszę się :) Może rzeczywiście to było coś wirusowego i już mija?
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - 133 - kukurydza ^^

Post autor: Nina »

Dziubasek pobiegał (dosłownie) dzisiaj po pokoju :) Wskakuje na kolana, próbuje sie wspinać po prętach.
Zjadła troche jabłuszka i chrupka kukurydzianego, bierze w łapki suche jedzonko (jeszcze nie ma siły żeby jeść). Polowała też na robaczka, który nam wleciał do pokoju :D Łaził sobie po podłodze, ona go zauważyła (a nie widziała wcale jeszcze pare dni temu!) i podreptała za nim :P
Nutri i gerberka je już sama.
Bardzo dzielna z niej dziewczynka :)


Nakasha, może... Nie wiem. Ale tylko ona zachorowała.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

No i niestety :( Posypało sie.
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=4&t=22458



Apla umiera. Polepszenie było niestety tylko tymczasowe. Mieszka już sama, Bąbla była przestraszona.
Jeśli nie odejdzie do jutra, będzie trzeba ją uśpić...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: odmienna »

prawdę mówiąc, wczoraj wlaśnie myślalam, że jeśli dalej jest dobrze, to można się zacząć cieszyć... mam nadzieję, że nadchodzące godziny, będą łagodne i ciepłe.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Telimenka »

Trzymaj sie Nin..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Anka. »

brak słów... :'(
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”