Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: yss »

szczupaki, jak dostały kolbę kokosową, to wyjadły wyłącznie kawałki prawdziwego kokosa. cała reszta została nietknięta na długo.... przewiesiłam dziewczynom i zniknęła w pół dnia....

muszę pokupować jr farm, może faktycznie będą się sprawdzać :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: Jessica »

moj spidi jest wybredny:) je tylko serowa z vitapolu. kupowalam rozne, rozniste ale on jest wybredny nawet ie tknie. czsem wisialy po 2 tyg i nic natomiast serowa znika w mgnieniu oka dodam jeszcze ze serem zoltym gardzi:)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Elajza
Posty: 22
Rejestracja: pn lis 09, 2009 8:45 am

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: Elajza »

Mój lubi kolby Vitapol o smaku serowym lub owocowym. Normalnie kolby znikają w niecały tydzień.
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: UprzejmaCegła »

Moim chłopcom również najbardziej smakują serowe kolby Vitashitu :) tyle, że u mnie znikają w jakieś 2-3 dni ;D
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: pin3ska »

Moje tez Vitapolu, serowe lub bekonowe, ale ostatnio cos tak podniesli ceny, ze to w ogole jakas tragedia... niedługo Vitakraft bedzie tanszy :(
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
CzarrnaWdowa
Posty: 277
Rejestracja: wt paź 27, 2009 5:57 pm
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: CzarrnaWdowa »

Ja dziś kupiłam chłopcom kolbę z Tukana owocowo-orzechową.
Jeszcze nietknięta, ale może przez to, że to ich pierwsza kolba w życiu :)
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

— George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: Paul_Julian »

Nestor , Vitakraft , Dako Art .
Vitapolu chyba u ans nawet nie ma . Kiedys nawet wciągały Animalsa , ale juz od daaaawna nie kupuję .
Co do smaków , to wszystkie oprócz czegoś w rodzaju "serowe" , "bekonowe" itd. Obawiam sie , że jest tam mnóstwo chemii . Kupuję miodowe, jajeczne, biszkoptowe i takie specjalne dla scierania ząbków z Vitakraftu ( niby wiecej twardego i 3 x opiekane czy coś ) . Dla chomików , świnek , myszek .
4 szczury zjedzą taką w jedną noc , włączając w to jednego niejadka :D Potem zostaje patyk do ogryzania i ta plastikowa zawieszka , którą też mozna podręczyc.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Ressa
Posty: 242
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:53 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: Ressa »

Ja powiesiłam wczoraj kolbę Nestora - zniknęła w jednej chwili (czyt. 5 minut) :D
były ze mną: Snickers, Twix, Ick, Iman, Lenek, Niebieska Świruska
jest ze mną: Benga
AiB
Posty: 301
Rejestracja: sob paź 10, 2009 1:03 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: AiB »

Dziś powiesiłam chłopakom kolbę (Vitakraft) po raz pierwszy (podobno dostawali też u poprzedniego Właściciela). W każdym razie są nią zachwyceni, choć raczej nie stanowi ona dla nich elementu "odżywczego". Podoba im się, że mogą ją obgryzać i rozrzucać ziarenka po całej klatce. Takiego bałaganu to tu jeszcze nie było. Wokół klatki też - można mieć wrażenie, że się chodzi po piasku, tyle tu wszystkiego. Ciekawe czy chociaż 1/10 całości skończy w brzuszkach. Niemniej jednak zabawa jest świetna.
Dawniej: Szary ['], Dżeko ['], Pirat ['], Ogryzek [']
Obrazek
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: dusiaczek »

Moi mają największą zabawę, kiedy kolba ma przy haczyku "oczko" (bodajże Vitapolowe mają) wtedy przewlekam wstążkę i wieszam je na suficie i jest frajda jak chcą gryźć a ona ucieka :p ale ostatnio wpadli na patent żeby z przeciwległej strony chwycić i już się nie giba :)
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: matrix360 »

Ja moim kupuję Vitapolu.. Kolba znika w przeciągu 10 minut :)
Chociaż z tego co widziałam, to połowa lest porozrzucana naokoło :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: Jessica »

zauwazylam ze kolby vitapolu podrozaly (przynajmniej kolo mnie kosztuja 5.99 ) niedlugo bardziej oplacalne beda te z vitakraftu. ale moje chlopaki jedza tylko serowa. reszta moze wisiec i wisiec nietknieta.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: matrix360 »

Ja też kupywałam za 5 ileśtam..a pół roku temu pamiętam, że duże kosztowały jakieś 6 złotych, małe 3-4, a teraz małe z 5-6, a duże nawet i po 10..
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: LaCoka »

Ja kolby moim paskudom albo robię sama albo kupuję w JR Farm i czasami z Nestora (nie ma tam jakiś pstrokatych gówienek tylko ziarenka i różne fajne dodatki :))
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Post autor: Jessica »

tak z ciekawosci LaCoka jak sama? moze ja tez bym sprobowala ale nie wiem jak ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”